1 ay

Sürekli olan artçı depremler büyük depreme yol açar mı?

Gizli Üye

Sürekli artçı depremler oluyor. bazen 10 dk"da bir bazen saatte bir. Tüm şehir bomboş herkes bir yerlere gitti hayalet şehir gibiyiz. Yıkım yok ama bir çok mahallede binalar çatladı. Kolonlar çatladı. 2. Depremde burası da yerle bir olacak. Panik atak oldum. En ufak sarsıntıda taşikardim tutuyor nabzım hızlanıyor elim ayağım titreyor resmen.

Güncellemeler
1 ay
Merhabalar. Öncelikle güzel yorumlarınoz için çok teşekkür ediyorum. Burada artçı depremler çok çok azaldı ama insan yine de korkuyor. Sürekli panik halindeyiz. Bazı binalara girişler yasak. Polisler bekliyormuş kimse evine girmesin diye. Şehirde çok insan kalmadı ama yavaş yavaş gelenler oluyor. Bir daha deprem olursa bir çok bina yerle bir olacak şekilde hasar aldı. Bizim evin de tavanladında çatlaklar oluşmuş. Şimdi gördük. Öncelekle depremzedelere sonra da bize dua edin lütfen.
Güncellemeler
1 ay
Psikolojik olarak çok kötüyüz. Her dakika deprem oluyor sanıyoruz. Özellikle çocuğu olanlar sürekli korkudan ağlıyor. En ufak sesten bile korkar hale geldik. Allah herkesin yardımcısı olsun.
Sürekli olan artçı depremler büyük depreme yol açar mı?
42 Cevap