Uyuyamıyoruz, yine deprem olacak diye sürekli ev sallanıyormuş hissediyorum bu durum nasıl geçecek?

Gizli Üye

Adana'da yaşıyoruz. Dün gece iki kez sallandık, öğlen tekrar hissettik. O kadar kötü bir durum ki, deprem başladığında hiç bitmeyecekmiş gibi hissediyorsun. Cok şükür iyiyiz bir şeyimiz yok, ama psikolojikmen sürekli deprem oluyormuş gibi hissediyorum.

2 tanede kedim var, onlar bile sürekli tedirgin ve uyumaya cesaret edemiyorlar resmen.

Güncellemeler
1 yıl
Rabbim herkesin yardımcısı olsun çok zor bir durum. Allah kimseye yaşatmasın. Anneme sürekli anne yine deprem oluyor diyorum, annem sana öyle geliyor şu an ev sallanmıyor diyor.
Uyuyamıyoruz, yine deprem olacak diye sürekli ev sallanıyormuş hissediyorum bu durum nasıl geçecek?