İstediğin gibi bir cinsel yaşam için yatak odasının olmazsa olmazı sence hangisi?

Kendini nasıl tanımlıyorsun; duygusal mı, eğlenceli mi, farklılıklara açık mı yoksa doğal mı? Senin için yatak odasının olmazsa olmazını hemen seç, sana özel önerimizi kap; #İstediğinGibi bir cinsel yaşamın kapılarını arala! Öneri ve yorumlarınla Anket’i renklendirmeyi de unutma.

• İstediğin gibi bir cinsel yaşam için yatak odasının olmazsa olmazı sence hangisi?Küçük dokunuşlar ve masaj seansları ile duyguları konuşturmak
    A seç
  • İstediğin gibi bir cinsel yaşam için yatak odasının olmazsa olmazı sence hangisi?Eğlenceyi yatak odamızın merkezine koyup, yaşadığımız anların tadını çıkarmak
    B seç
  • İstediğin gibi bir cinsel yaşam için yatak odasının olmazsa olmazı sence hangisi?Doğallık benim vazgeçilmezim; en önemlisi hissetmek
    C seç
  • İstediğin gibi bir cinsel yaşam için yatak odasının olmazsa olmazı sence hangisi?Monotonluğu kırıp, performans ve zevki ikiye katlayacak yeniliklere her zaman açık olmak
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

3|20
125508

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 125

• Yenilik en önemlisi. Hayatta bizi ileriye götüren nasıl yenilikse yatak odasında da böyle bu durum.

11|32
    3|6
    • Nasıl yenilikler yapıyorsunuz acaba

• Yenilik derken ne demek

• Yenilik derken cilginlik aciklamamis yeni seyler 😃😃😃😃kendide bilmiyorki anlatsin 23 yas ne yeniligi😃😃😃😃😃ben anlatiyim kokular takilar guzel camasirlar yeniler disilik hayal gucude katilabilir fonomenin neyine puan verdiniz anlamadim yenilik diyor yeni patnermi kastetmis onami puan verdiniz komiksiniz yatak odanizi ayna koyun etrafiniza tavana vs yenilik boyle olur

• Eğlenmeyeceksek ne işimiz olur seksle.😄

17|64
    13|11
    • Öyle Değilmi Yani Hep Acı Hep Acı 😄😄

• Aynen eglenerek şehvetli seks en güzeli

• sekste utanma olmaz sınır tanımam sevişirim her türlü full aktifim okey kullanırım ilgililere duyurulur

• Yatak odasi ne alaka anlamiyorum seks canin nerede nasil istiyorsa o an orada olmali tabi partnerin yaninda degilse oradan birine atla demiyorum 😂 ama yata odasiyla sinirlandirmamak lazim sonucta anı yasamak onemli

2|24
    0|1
  • Bence ayrilmamali bu maddeler birbirinden bir bayan yeri gelince şımarık küçük bir çocuk gibi yeri gelince Seksi bir kadın olabilmeli ve romantizmi yaşatmali

0|9
    0|0
  • Yenilikler olması lazım. Duygusaldan ziyade eğlenceli olsa daha iyi

3|15
    0|0
  • Istediğim gibi cinsel yaşam için yatak odanın olmazsa olmazı nikahlı eş😍sonrasında sınırsız fantaziler ve sabahlar olmasın

2|20
    2|3
  • Yeniliklere her zaman açık olmak. Sürekli monoton bir şekilde ilerleyen cinsel ilişki sıkar adamı

1|10
    0|0
  • Çünkü masaj duyguları harekete geçirir, ama yer sınırlaması olmamalı evin her yerinde seks yapabilmeli çiftler veya kısa süreli sakinlikler kullanılmalı asansörde sevişmek gibi mesela

0|8
    0|0
  • Olmazsa olmazım beni daima arzulayan sevdiğim adamın olması sevdiğim yanımdaysa her anımız güzel geçer bence

0|7
    0|0
  • Cinselligi yatak odasina niye bağladınız ki hayir yani evin icinde her yerde yapılabilir

0|9
    2|0
  • Sakin, renkleriyle boğmayacak, huzur dolu bir oda olmalı. Sade

1|6
    1|0
  • Doğallıktan yanayım genelde ama arada farklılık da güzel olur sonuçta insanoğlunun en nefis aktivitelerinden biri😋

0|4
    0|0
  • Yenilikler çok önemli eğlenceli sert farklı ortamlarda vs vs olmalıdır

1|4
    0|0
  • şeftali kokusumu mineti bu işe karıştırmamak lazım bence

0|5
    1|2
  • Güçlü ve iyi fizikli bir erkek ve narin ama seksi hoş bir kadın. Bu 2si olmazsa olmaz.

1|5
    0|2
  • Küçük dokunuşlar ve masaj seansları ile duyguları konuşturmak

2|4
    1|2
  • Bu anketi neyin reklamı olduğunu bilmeden yaptım, güzel reklam helal olsun.

1|3
    0|0
  • Doğallığı işaretliyoruz
    Okey bize kayganlaştırıcı öneriyo yareppim!!

2|3
    0|0
  • B şıkkı dedim çilekli jel çıktı pek bir eğlenceli

1|4
    0|0
  • 69 olmazsa olmaz

1|17
    0|1
  • Kızlar Devam
    105

Erkekler Ne Diyor 508

• Kuru kuruya cinsellik yaşamaktansa biraz eğlenmek gerek yatakta. Sonuçta bunu haz almak için yapıyoruz. Kimse babasının hayrına sevişmiyor. Haliyle eğlenceli hale getirmek eğlenceli geçen vakti artırmak gerek :))

7|10
    1|0
  • Yatak odasında sınırlı kalmadan evin her köşesini zevk mabetlerine çevirmek en güzeli. Mutfak, salon, masa, mutfak tezgahı insanın deneyim yaşaması gereken yerler. :):

10|8
    2|5
  • Masaj kesinlikle. Normal bir yorgunluk masajı bile sevgilim tarafından yapıldığında erotik geliyor bana.

5|3
    2|2
  • Eğlenceli bir cinsel yaşam en güzelidir.
    #istediğingibi cinsel yaşamı doyasıya yaşamalısın

0|1
    0|0
  • Cinselliği yaşamak doğaçlama olursa o zaman insanı hem zevk alemine sürükler hem sonuçta ruhsal olarak mutlu yapar.. Prensip olarak önce kadını yüksek zevk içine çekmek ve kadının aldığı zevki yansıtmasını sağlamak ideal cinsellik yaşatır.. Cinselliği yükselten veya monotonlaştıran kokular ve lezzetlerdir bu asla unutulmamalı..

0|0
    0|0
  • kucuk dokunuslar teni hissetmek nefesini hissetmek heyecandan oluşan titrek sesi hissetmek ve bir pamuk edasiyla baslamak romantik bir sekilde dereceyi artirmak partnerin orgazma ulasmasini saglamak ve enerji patlamasi yasamak.. beraberinde aci ve eglencede olmali.. odanin sicakligi ten sicakliginda olmali. kokulu mumlar olmali.. sirasiyla bunlar oldugu surece bir sikinti olacagini sanmiyorum..

0|0
    0|0

• .

Yatak odamdaki isteğimin kamuya açık bir alanda yayınlamak saçma ve anlaşılmaz olurdu.

Ha ortala bir şey sorulsaydı, öncelikle benimle çiftleşmek isteyen, sadık birinin olması diye başlardım cümleye.

Tabi 2000 karakter açılış konuşmasına bile yetmeyeceği için.

Yazmaya başlamayayım en iyisi.

.

0|0
    0|0
  • Eğleneceksin Hayatın her anında olduğu gibi sevişirken de eğleneceksin. Sanki ikinci bir yaşamın garantisi varmış gibi odun odun yaşamaya hiç niyetim yok. Sevişirken erotik fimlerden veya erotik komedi filmlerinden alıntı repliklerle eğlenceye eğlence katabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Küçük dokunuşlar ile sevgilime kayganlaştırıcı jel ile masaj Yaptım zevk ikiye katlandı ikimizde zevkin doruklarına çıktık sevgilim orgazm oldu çok mutluydu bende çok mutluydum sıkı bir şekilde bir kasıldı ondan sonra kaslarına bir gevşeme geldi kendini bana teslim etti çok eğlenceliydi iki buçuk saat bu şekilde devam ettik sevgilim Ard Arda boşaldı bende üç sefer bşldm acayip bir deneyim oldu benim için

0|0
    0|0
  • Maksat Cınsellık Eğlence ve Mutluluk Değil mi? Mutlu Olup Eğlenemeyecek ve haz alamayacak tabuları Kuralları ve Sınırları Aşamayacak isek.. Farkındalıkları Yaşayamadıktan sonra.. Hıc Bır Kıymetı Olmaz... Her zaman Sınırları Tabuları ve Kuralsızlıkları Zorlamak Gerek Zırvelere Dogru

0|0
    0|0
  • Sadece yatak odasında değil evin dört bir tarafında zevk almak en iyisi :) Yatakta, koltukta, halıda, masada öyle yani evin tüm metrekarelerine kadar gezmek gerek sekste :)

0|0
    0|0
  • Simdi yatak odasinin olmassa olmazi beni eriyip bitene kadar yalayacak tabi karsiligini görecektir 😊😉
    Anal seks yatak odasinin bir parcasi diye düsünüyorum ve seks sabaha kadar devam etmeli bence, dinlenerek tabi
    Cok sey var emme burayada hersey yazilmiyorki birader 😁

0|0
    0|0
  • Bence bunların hepsi ve fazlası eşinle isen zaten karşılıklı kabul ettikten sonra her şey çok renklenir.
    Ama kesinlikle aşk olmalı ki kıvılcımlardan alevler yükselsin. Haz boyutları aşsın :).

0|1
    0|0
  • Sadece işin içinde cinsellik olmaz duygusallık olur dokunur öpersin seversin saçlarını öpersin ne bileyim ) Doğallık benim vazgeçilmezim; en önemlisi hissetmek VE Küçük dokunuşlar masaj seansları ile duyguları konuşturmak. BU İKİSİ BANA DAHA ÇOK UYAR :D

0|0
    0|0
  • Değişiklikler, farklılıklar olabilir mesela ben yatak odamı çok farklı yapmak istiyorum. Heryerini ayna ile kaplatmak tavan vs. Çılgınca olsada istiyorum bunu. :)

1|0
    0|0
  • Seks doğal bir ihtiyaçtır. Bunu oyuna çeviren insanlara üzülüyorum çünkü ne için yaşadıkları belli oluyor.

0|0
    1|0
  • adam seksi karısıyla yapıyor sevgilisiyle yapıyor tasası bunlara düşüyor sizene kardeşim milletin seks hayatından...

3|0
    0|0
  • Öncelikle ve kesinlikle ve ferah ve rahatlatıcı bir ortam olması. Asla ve asla kullanılmayan ve yatak odası malzemesi olmayan eşyaların olmaması. Zira ben biliyorum ki çoğu evlerde durum böyle.

0|0
    0|0
  • Bunun en güzel ve en zor yanı doğru kişiyle yaşayabilmektir her iki tarafında ruhuyla istemesi arzu etmesi utanma çekinme gibi duyguların ölmesi erkeğin kadın kadınında erkeğin yerine koyarak düşünüp yaşatması olmazsa olmazdır

0|0
    0|0
  • Amaç mutlu olmak. Eğlenceli bir cinsellik daha mutluluk verici olur

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    488

Benzer Benceler

Yükleniyor...