Cinsellik olunca bütün erkekler sıraya giriyor ama acımı paylaşacağım zaman kimse yok neden?

bir istisna gösterin nolur bir ikna edin 🙄😏😥😵😭😭

0|6
669

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Evet öyleler dostluk arkadaşlık veya güzel bir muhabbet edemiyorsun ama bir cinsellik olsun köpek gibi kapındalar o köpek olanlara ihtiyaç anında asla ulaşamazsın ama ben anlamıyorum kızlar nasıl erkeklerle arkadaş oluyor

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 68

• Ne zaman birini sevsem hep ters tepiyor. Sadece sevdiğim için kabul edilmiyorum. Ve anlıyorum ki birçok kız gerçekten s... p atan erkeklere layık. Artık yadırgamıyorum fuckbudy ilişkilerini ya da o düşüncede olup kızları kucağında hoplatan erkekleri. Lafa gelince hepsi romantik kesiliyorlar bu kadınların ama iş icraate geldi mi kayırmalar başlıyor. Canları cehenneme...

0|0
    0|0
  • Eh dolma sende halvet olmadan göz yaşı atarsan erkekte pasif kalır bu olaylara... Ha zaten acı demek erkek demek olduğundanda olabilir... Sonuçta duygusal değilizdir çok...

0|0
    0|0
  • Sen aslında acını paylaşacağın kişiden korkmalısın bence.. çünkü anlayışlı ve seni dinleyen erkeğin sana kat kat acı vereceğini bilmiyorsun ilerleyen zamanlarda... ona kapılacak sevecek alışacak sonra o seks için peşinden koşan tipler gibi olduğunu göreceksin...

İyi tarafından bak en azından içi dışı bir o seks manyaklarının...

0|0
    0|0
  • benim bu zmana kadar konustuğum hiçbir kızla cinsellik mevzusuna hiç girmedik nasıl oldu anlamadım onlar konuyu açmadı bende onlara karsıı ters birşey derim diye hiç acmadım yani iistenirse cinsellik olmadanda konusuluyormus

0|0
    0|0
  • Sana deger verdigine emin olmadigin kisilerle isin olmasin. O zaman belki gercekten seni seven sahip cikan acini da mutlulugunuda paylasmak birini bulursun

0|0
    0|0
  • Çünkü kızlar gerçkenten sevene değer vermiyor nerde serseri uyuşturucu kullanan tipler var onlara tapıyorsunuz azıcık gerçekten sevene değer verib tipe paraya değil

0|0
    0|0
    • Uyusturucu mu 😁😂😂 naptın ya uçtun

• İnsan gerçek seveni görmez zoru imkansızı seçer

• Çocuk yakışıklı ama karşısındakine değer vermez veya kız güzel ama karşısındakine değer vermez buna taparlar zor ya imkansız ya çekici gelir üzüleceğini bile bile sevmek ister diğer tarafta güzel ya da yakışıklı olmayan kişi değer verir sever ama önemsenmez görmezden gelinir bu hep böyle olmuştur malesef gerçek bu

• Çünkü çoğunluk eğlenmek ister, dert dinlemek istemez ve çoğu kişi zaten bunu beceremez.

1|0
    0|0
  • Kusura bakma ama Yanlış erkekleri bulmuşsun genelleme yapma ama erkekler biraz daha istekli ve cinsellik ağırlıklı hareket ediyor...

0|0
    0|0
  • Çünkü hayatına hep anlatmayı seven insanları sokmuşsun dinlemeyi bilen birilerini sokmayı dene

0|0
    0|0
  • Hani konuşmaya ihtiyacın olur. Gerçekten rehberınde onca kısı vardir. Bir poka yaramaz. Bu da onla aynı sebepten

0|0
    0|0
  • acısını paylaşın şu gizlinin
    ne derdin var anlat bakalım

0|0
    0|0
  • Acın ile penetrasyona giremiyoruz maalesef asdfghgfdsdfgh

0|0
    0|0
  • Valla demek ki etrafinda ki erkekleri kontrol etmen gerek :/

0|0
    0|0
  • Hersey tatinda yasanmali acida paylasilmali sevisilmeli beraber gezmeli ayni yatakta sarilip uyulmalida dertlesilmelide :)

0|0
    0|0
  • bak biri cinsellik diğeri ACI sence insanlar hangisini paylaşmak isterler.

0|0
    0|0
  • konuyu niye bu kategoriden sordun, ben buraya ana sayfadan geldim belirteyim.

0|0
    0|0
    • Soruda cinsellik geçtiği için site otomatikman o kategoriye ekliyo kişilil işaretlemiştim

• Peki bakalım

• insanlar başkalarının acılarını kendi acılarını unutmak için dinler.. anlat da dinleyelim.

1|0
    0|0
  • Acını veya sıkıntını paylaşmak istersen ben hazırım ama kattiyen cinselliğe yönelmeyeceksin

0|0
    0|0
  • Yapcak bişey yok hayatta herkes bencil herşey zevk için

0|0
    0|0
  • Çünki insanlar cinsellik istiyor acı dert istemiyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    48

Kızlar Ne Diyor 5

• onlar acıyı değil acı çekeni sever