Cinsellik olunca bütün erkekler sıraya giriyor ama acımı paylaşacağım zaman kimse yok neden?

bir istisna gösterin nolur bir ikna edin 🙄😏😥😵😭😭

0|6
668

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Evet öyleler dostluk arkadaşlık veya güzel bir muhabbet edemiyorsun ama bir cinsellik olsun köpek gibi kapındalar o köpek olanlara ihtiyaç anında asla ulaşamazsın ama ben anlamıyorum kızlar nasıl erkeklerle arkadaş oluyor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 67

• Eh dolma sende halvet olmadan göz yaşı atarsan erkekte pasif kalır bu olaylara... Ha zaten acı demek erkek demek olduğundanda olabilir... Sonuçta duygusal değilizdir çok...

0|0
    0|0
  • Sen aslında acını paylaşacağın kişiden korkmalısın bence.. çünkü anlayışlı ve seni dinleyen erkeğin sana kat kat acı vereceğini bilmiyorsun ilerleyen zamanlarda... ona kapılacak sevecek alışacak sonra o seks için peşinden koşan tipler gibi olduğunu göreceksin...

İyi tarafından bak en azından içi dışı bir o seks manyaklarının...

0|0
    0|0
  • Benle dertleşmeyi bir dene derim

0|0
    0|0
  • Ne zaman birini sevsem hep ters tepiyor. Sadece sevdiğim için kabul edilmiyorum. Ve anlıyorum ki birçok kız gerçekten s... p atan erkeklere layık. Artık yadırgamıyorum fuckbudy ilişkilerini ya da o düşüncede olup kızları kucağında hoplatan erkekleri. Lafa gelince hepsi romantik kesiliyorlar bu kadınların ama iş icraate geldi mi kayırmalar başlıyor. Canları cehenneme...

0|0
    0|0
  • Hani konuşmaya ihtiyacın olur. Gerçekten rehberınde onca kısı vardir. Bir poka yaramaz. Bu da onla aynı sebepten

0|0
    0|0
  • Çünkü çoğunluk eğlenmek ister, dert dinlemek istemez ve çoğu kişi zaten bunu beceremez.

1|0
    0|0
  • acısını paylaşın şu gizlinin
    ne derdin var anlat bakalım

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama Yanlış erkekleri bulmuşsun genelleme yapma ama erkekler biraz daha istekli ve cinsellik ağırlıklı hareket ediyor...

0|0
    0|0
  • Acın ile penetrasyona giremiyoruz maalesef asdfghgfdsdfgh

0|0
    0|0
  • Valla demek ki etrafinda ki erkekleri kontrol etmen gerek :/

0|0
    0|0
  • Dert dinlerim.

0|0
    0|0
  • seçtiğin erkekler yalnıi

0|0
    0|0
  • Şimdi girerler yine siraya

0|0
    0|0
  • Acını veya sıkıntını paylaşmak istersen ben hazırım ama kattiyen cinselliğe yönelmeyeceksin

0|0
    0|0
  • Çünkü kızlar gerçkenten sevene değer vermiyor nerde serseri uyuşturucu kullanan tipler var onlara tapıyorsunuz azıcık gerçekten sevene değer verib tipe paraya değil

0|0
    0|0
    • Uyusturucu mu 😁😂😂 naptın ya uçtun

• İnsan gerçek seveni görmez zoru imkansızı seçer

• Çocuk yakışıklı ama karşısındakine değer vermez veya kız güzel ama karşısındakine değer vermez buna taparlar zor ya imkansız ya çekici gelir üzüleceğini bile bile sevmek ister diğer tarafta güzel ya da yakışıklı olmayan kişi değer verir sever ama önemsenmez görmezden gelinir bu hep böyle olmuştur malesef gerçek bu

• menfaat dünyası işte.

1|0
    0|0
  • benim bu zmana kadar konustuğum hiçbir kızla cinsellik mevzusuna hiç girmedik nasıl oldu anlamadım onlar konuyu açmadı bende onlara karsıı ters birşey derim diye hiç acmadım yani iistenirse cinsellik olmadanda konusuluyormus

0|0
    0|0
  • Hep tersine denk gelmişsindir.

0|0
    0|0
  • sana da hep sevişgen denk gelmiş

0|0
    0|0
  • haber ver gelirler

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam