CİNSEL YAŞAM

Kilolu olduğum için seks yapmaktan çekiniyorum. Kilolu kızların hiç mi şansı yok?

Kilolu olduğum için seks yapmaktan çekiniyorum. Kilolu kızların hiç mi şansı yok?Kilolu olduğum için seks yapmaktan çekiniyorum. Kilolu kızların hiç mi şansı yok??Kilolu olduğum için seks yapmaktan çekiniyorum. Kilolu kızların hiç mi şansı yok??

0|4
17108

En İyi Erkek Görüşü

• sen kilolu bayan görmemişsin iki kere otel de benim için oda tutmuş anahtarı birisi ile gönderince mecbur gittim neden pişmanım şişman olduğu için değil vajinası çok pis kokuyordu vede baya genişti vajina deiği

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne alakası var? Kimisi fit sever kimisi kilolu kimisi iskelet.

1|3
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 107

• Utanma serbest bırak kendini. Sen o kadar da kilolu değilsin. Başka kadınlara bakıyorum 110 kg anca var ama seks yapıyor. Kilo önemli değil, önemli olan partnerini mutlu etmek. Ben seninle ilişkiye girerdim bunu söyleyim, taş gibi kızsın

0|0
    0|0
  • en. sevdigim ebatlar , daha once ki iliskilerimde iki sevgilim oldu ikiside snden kiloluydu ama seksilerdi. sen iki sevgilimden daha iyi ve zayifsin, balik etlisinn icimi heyecanlandirdin. yasadigim. an aklima. geldi balil etli tatli kilolu bayanla. senjn gibi bayanla iliski daha haz vericii

0|0
    0|0
  • Elim ayağım titredi lan o nasıl soru? Benim için fark etmez şahsen 😁 Çekinmeni gerektirecek durum da yok kararlıysan.

1|0
    0|0
  • Balik etlisin öyle şişme balon gibi değilsin ki her türlü giderin var ama tabi aşırı kilo soğutur insanı seksten bu bence her iki cins içinde aynıdır

1|0
    0|0
  • Kilolu kadinkara bayılırım neden sansin olmasin ki ben seni yerim yerim

2|0
    0|0
  • Bak yanılıyorsun ne kadar çok seks yaparsan o kadar kolay zayıflarsın çünkü kalori yakarken karın ve bacak kasların çalışır ve böylece yağları eritip fit bir vücuda sahip olursun güzellik

1|0
    0|0
  • Gerçek bir erkek yorumu istiyorsan eğer. Bence çok uygunsun yemeğin salçalısı kadının kalçalısı demişler. Sende o ışığı görüyorum.

0|0
    0|0
  • Resimdeki sensen kilolu değilsin.. Çekinmene gerek yok.. 😇👍

1|0
    0|0
  • Gayet iyisin. Kadın dediğin biraz etli butlu olmalı bence...

1|0
    0|0
  • pek fazla pozisyon seçeneği yom ama dogy iyi oluyor ve kilolular istekli oluyor nedense istekli kadında cezbediyor

1|0
    0|0
  • tersine ozellikle boyle isteyen erkekler var, zatene genel olarak seks icin dolgun yapida kizlar daha cok ilgi gorur

0|0
    0|0
  • bende %70 şansın var gülüm. kesin sevişirdim senle çünkü sizinle ilgili deli fantazilerim var:D

1|0
    0|0
  • Bu halini kime gösterisen seni nefessiz s*ker neden bahsediyosun sen ;)

1|0
    0|0
  • Yo gayet iyisin olsunda senin gibi olsun 7 24 yerim ben.

1|0
    0|0
  • Tombiş tombis ne güzelsin neyden korkarısin çok tatlı fizigin var

1|0
    0|0
  • Bence 5 6 kilo daha alsan daha seksi olur süper sin

0|0
    0|0
  • Sana varya çıkarmadan 5 atacak adamlar var hiç üzülme... tavsiyem kendini eşine sakla

1|0
    0|0
  • fotodaki gibiysen tam skmlik yani daha ne olsun, on numara kalça var kıymetini bil, beğenmeyen olursa ben beğenirim :D

0|0
    0|0
  • Obez degilsin ki biraz balik etlisin sadece umarim partnerini bulursun sitede talip cok cikar 😂😂😅

1|0
    0|0
  • En iyi deneyimlerimden biri kilolu biri ileydi. Hic yapmadın mı?

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    87

9 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 16

• Hayır bu sözde yiğidolar senin gibi ruh hastası yağ tulumlarını becermeye bayılıyorlar senin muhteşem ötesi fiziğin yüzünden değil ama içlerinde yatan ayılıktan

2|0
    5|1
  • Hiç öyle bir şey yok canım ben de kiloluyum ama o kadar çok isteyen var ki..

1|1
    0|0
  • Sen kiloluysan ben ne yapaym😂 buna kilolu mu diyorsn

0|0
    0|0
  • Gören de seni obez sanar. Çoğu erkek dolgun kadın seviyor. Kendine haksızlık etme

0|0
    0|0
  • Boyun ve kilon kac? Bende iraz kiloluyum, ama bence cirkin gorunen bir kilon yok senin

0|0
    0|0
  • Kendine haksizlik etme ayri bir havan var bence

2|0
    0|0
  • Heryerini sergilemissin masallah..

1|0
    0|0
  • Etibol diyorlar 😃 bunları düşünme

0|0
    0|0
  • Ay buralara abazanlar dolusur