Kilolu olduğum için seks yapmaktan çekiniyorum. Kilolu kızların hiç mi şansı yok?

Kilolu olduğum için seks yapmaktan çekiniyorum. Kilolu kızların hiç mi şansı yok?Kilolu olduğum için seks yapmaktan çekiniyorum. Kilolu kızların hiç mi şansı yok??Kilolu olduğum için seks yapmaktan çekiniyorum. Kilolu kızların hiç mi şansı yok??

0|3
17106

En İyi Erkek Görüşü

• Bak yanılıyorsun ne kadar çok seks yaparsan o kadar kolay zayıflarsın çünkü kalori yakarken karın ve bacak kasların çalışır ve böylece yağları eritip fit bir vücuda sahip olursun güzellik

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendine haksizlik etme ayri bir havan var bence

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 105

• Kilolu kadinkara bayılırım neden sansin olmasin ki ben seni yerim yerim

2|0
    0|0
  • Elim ayağım titredi lan o nasıl soru? Benim için fark etmez şahsen 😁 Çekinmeni gerektirecek durum da yok kararlıysan.

1|0
    0|0
  • Yo gayet iyisin olsunda senin gibi olsun 7 24 yerim ben.

1|0
    0|0
  • Resimdeki sensen kilolu değilsin.. Çekinmene gerek yok.. 😇👍

1|0
    0|0
  • Balik etlisin öyle şişme balon gibi değilsin ki her türlü giderin var ama tabi aşırı kilo soğutur insanı seksten bu bence her iki cins içinde aynıdır

1|0
    0|0
  • pek fazla pozisyon seçeneği yom ama dogy iyi oluyor ve kilolular istekli oluyor nedense istekli kadında cezbediyor

1|0
    0|0
  • "Cici Kız" çıktı!
    Sen var ya sen kızın dibisin! Kız gibi kızsın! O kibar tavırların, cici bici kıyafetlerin, mükemmel makyajların ve daimi manikürlü tırnaklarınla birçok kızın olmak istediği, deneyip de çoğunun olamadığı kızsın. Her zaman yapılı saçların ve mükemmel parfüm kokunla bir ortama girdiğin an, anında gözler sende! Çünkü çok çekicisin, birçok erkeğin birlikte olmak istediği kız sensin işte! Girdiğin her ortamda oldukça popülersin. Dikkat et nazar boncuğu falan tak yalnız ;) tabi ki başka ne olabilirdi

0|0
    0|0
  • Gayet iyisin. Kadın dediğin biraz etli butlu olmalı bence...

1|0
    0|0
  • Tombiş tombis ne güzelsin neyden korkarısin çok tatlı fizigin var

1|0
    0|0
  • Bu vücuda delirecek bir çok erkek var

1|0
    0|0
  • Gayet iyisin tatlim sorun etme tam kivaminda :)

1|0
    0|0
  • Sana varya çıkarmadan 5 atacak adamlar var hiç üzülme... tavsiyem kendini eşine sakla

1|0
    0|0
  • en. sevdigim ebatlar , daha once ki iliskilerimde iki sevgilim oldu ikiside snden kiloluydu ama seksilerdi. sen iki sevgilimden daha iyi ve zayifsin, balik etlisinn icimi heyecanlandirdin. yasadigim. an aklima. geldi balil etli tatli kilolu bayanla. senjn gibi bayanla iliski daha haz vericii

0|0
    0|0
  • sen tatlı kilolulardansın yani sorun olmaz

1|0
    0|0
  • Obez degilsin ki biraz balik etlisin sadece umarim partnerini bulursun sitede talip cok cikar 😂😂😅

1|0
    0|0
  • Sen kilolu görmemişsin canım ayrıca böyle çok iyi süpersin ;)

1|0
    0|0
  • Kilolu kızlar daha iyi seks yapar

1|0
    0|0
  • Senden daha kilolulari var ve deli gibi sevisiyor... dert ettiğin şeye bak

1|0
    0|0
  • bende %70 şansın var gülüm. kesin sevişirdim senle çünkü sizinle ilgili deli fantazilerim var:D

1|0
    0|0
  • Bu halini kime gösterisen seni nefessiz s*ker neden bahsediyosun sen ;)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    85

9 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 16

• Hayır bu sözde yiğidolar senin gibi ruh hastası yağ tulumlarını becermeye bayılıyorlar senin muhteşem ötesi fiziğin yüzünden değil ama içlerinde yatan ayılıktan

2|0
    4|1
  • Etibol diyorlar 😃 bunları düşünme

0|0
    0|0
  • Sen kiloluysan ben ne yapaym😂 buna kilolu mu diyorsn

0|0
    0|0
  • Heryerini sergilemissin masallah..

1|0
    0|0
  • Hiç öyle bir şey yok canım ben de kiloluyum ama o kadar çok isteyen var ki..

1|1
    0|0
  • Ne alakası var? Kimisi fit sever kimisi kilolu kimisi iskelet.

1|2
    0|0
  • bnce ıyısın canım

0|0
    0|0
  • Yani cekinmelisinde

0|0
    1|0
  • Gören de seni obez sanar. Çoğu erkek dolgun kadın seviyor. Kendine haksızlık etme

0|0
    0|0
  • Boyun ve kilon kac? Bende iraz kiloluyum, ama bence cirkin gorunen bir kilon yok senin

0|0
    0|0
  • Ay buralara abazanlar dolusur

0|1
    0|1
  • Seks yap zayıflarsın😄

0|3
    0|0
  • Şişko yatak kırılır sakın sikisme sen

0|2
    2|0
  • Canım seni çekti vallahi