Eşinizi yatakda başka biri ile yakalasanız ne yaparsınız?

Eşiniz sizi iş yerinde, yurtdışında, memlekete ya da herhangi bir yerde olduğunuzu biliyor
Siz ama erkenden döndünüz eve haber vermeden
Kapıyı anahtarınızla açıp içeri girdiniz
Kulağınıza sesler geliyor oraya doğru yöneliyorsunuz
Yatak odasının kapısından bakarken
Eşiniz sizinle her geçece paylaştığı yatağa başka biri ile çırılçıplak, kendin geçmiş bir halde sevişiyor... Sizi farketmediler daha

O an ne hissedersiniz?
Neler geçer aklınızdan?
Neler yaparsınız?
Tavrınız, davranışınız ne olur?

1|2

Erkekler Ne Diyor 51

• eşimide adamıda bağlarım yatağa eşimin gözü önünde önce adamı S. kerim sonra adamın s. kini kesip eşimin.. na soktuktan sonra a. m dudaklarını dikerim

1|1
    0|1
  • ikisinide o halde eşyalarını bile almadan çırılçıplak kapının önüne koyar ifşa ederim

0|1
    0|0
  • Fotoğraflarını çeker videoya alırım direkt mahkemeye :) beş para etmeyenler için kendimi yormam eşe dosta ifşa eder rezilde ederim tertemiz :)

0|1
    0|0
  • İkisinide keserdim

0|1
    0|0
  • Tck rica etsem

0|0
    0|0
  • Dava açarım hukukcuyum ben mal değilim ya açarım davayı hayatini severim o tazminat davasından belini dogrultabilirse o adamın önüne bel kirsin göreyim ::))

0|1
    0|0
    • Bir adam iş yerinde tabletinin hareket ettigini görüyor yani gps galiba ve takip ettiginde bir eve gittigini görüyor tableti eve girdiginde kendi karısı ile karısının patronunu görüyor ve telefonla çekiyor mahkemeye veriyor ve ne oluyor biliyor musun? Patron şikayetci oluyor benim mahremime izinsiz giriyor bu adam diyerekten şikayetci oluyor adam yargılanıyor şu an.. hem karısı gidiyor hem hayatı nasıl ama?

• Eee ne yapılmalı seninki de aynı hesap olur? eğer başka eve giderse nolcak

• İlla evde yiyistigini mi iddia a edeceksin

• Gülümseyin çekiyorum derdim, çeker kapıyı çıkarım ne uğraşıcam :D

0|0
    0|0
  • Telefon kamerasiyla video ceker. Direkt bosanma davasi acarim. Ustune de maddi manevi tazminat davasi acardim.

0|0
    0|0
  • Fantezilerin kadınısın

0|0
    0|0
  • O anki ruh halime bagli simdi ne desem hafif kalir ama siddet olacagi kesin...

0|0
    0|0
  • Allah onu kimseye yaşatmasın diyen arkadaş güzel cevap yazmış katılıyorum

1|1
    0|0
  • bam bam bam allah belalarını versın ama ıkısınıde cok guzel doverım

0|1
    0|0
  • foto çek,, vidyı
    mahkemeler

0|1
    0|0
  • Hikâye güzel :D

0|0
    0|0
  • Allah onu kimseye yaşatmasın

0|2
    0|0
  • ayrılır

0|0
    0|0
  • O anki ruh haliyle alakalı bir durum. Cinnet geçirip orda elinden bir kaza gelmesi ya da Sizin için hapiste yatmaya değmez Allah'ınızdan bulun deyip çekip gitmek.

0|0
    0|0
  • Beli ol olmaz ne yapacağım dayak , ölüm, ya da çekip gitmek kurtulmak seçenekler arasında

0|0
    0|0
  • peki güzel soru senin tepkin ne olur

0|0
    0|0
  • Evden çeker giderdim ne bok yerse yesin

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 7

• İkisini de evden kovarım ailemi çağırıp herşeyi toplarım yükleriz arabaya sen sağ ben selamet geçmiş olsun ondan sonra da ağlayabildiğim kadar ağlarım

0|3
    0|0
  • Agzina...

1|1
    0|1
  • Kızı bir güzel evire çevire döver rahatlar eşimi de sutlardim

0|0
    0|0
  • Lan cok kotu olurum

0|0
    0|0
  • O an ki sinirle onları öldürebilirim

0|0
    0|0
  • Önce bı güzel video çekerdim sonra içeriden oklava merdane ne bulursam olmadı üst kattaki komşumuz ya da güçlü birini çağırıp bı temiz dayak atardım attırırdim ama öyle böyle değil sakat kalana dek dinlenip dinlenip döverim kıza da o serefsizede bı güzel kezzap atardım o malum yerlerine sonra kapı dışarı 😂

1|1
    0|0
  • fotografini ceker kufur edip giderim sonra da bosanma davasi tazminat falan. ailesine cevresine is yerine rezil ederdim

1|2
    0|1
Yükleniyor...