Evli biriyle olur muydunuz?

Cinsel veya duygusal fark etmez hatta eski sevgiliniz esiniz de olabilir. evli bir erkek/bayanla birlikte olurmuydunuz/olmak ister miydiniz?

1|5
1992

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 92

• Evli olan biriyle birlikte asla olamam. Çünkü yuva yıkılır. Böyle insanca yuvalara yıkamam. Eşini üzmesin, acı çektirmesin. Evli bayan da benimle olmak isterse de kabul etmem. Ona saygımla "Eşini seviyorsan böyle yapmayın. Eşini üzmeyin. Sevmiyorsan ya da o seni aldatıyorsa boşan, senin kararı." söylerdim. Gerçekten gerçek sevgi olursa eşler birbirinden başkasıyla olunmaz.
    Boşandıktan biraz süre sonra birlikte olabilir.

1|0
    0|1
  • Ben istemezdim şahsen.. Sonuçta kendimi kadının kocasının yerine koyduğumda bunun benim başıma da gelebileceği düşüncesi böyle birşey yapmama engel oluyor. Hem bu kadar bekar varken ne gerek var evlilerle takılmaya :)

2|0
    0|0
  • istemem.. karakterime uygun değil..

2|1
    0|0
  • çok büyük günah başkasının bir şeyini çalmak gibi , şerefsezlik adilik bir şey

2|0
    0|0

• Hayır. Olmam, olamam.
    Kendime gururum var. Şeyimin bir gururu var. Düşmedik.

1|1
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • yüzde 90 erkeğin aksine hayır

2|0
    0|0
  • saçmalama, onun bedeli her şeyden ağır olur

2|1
    0|0
  • Olmam net yani elimden gizli hiç bir şey yapmam asla;)

1|1
    0|0
  • Asla olmazdım. Ben asla eşimi aldatacak bir insan değilim. Hal böyle iken evli biriyle ilişki yaşayarak onun eşini aldatmasına nasıl vesile olayım?

0|1
    0|0
  • bir arkadaşım var öyle bekarken tanıştık hoşlanmıştımda aslında ama sonra pat diye evlendi o hala görüşüyoruz yakın bir akrabamın akrabası aslında uzaktan akraba bile olabiliriz ama kan bağı falan yok neyse geçenlerde itiraf etti o da o zamanlar benden hoşlanmış bikaç kere erotik sohbet geçti aramızda eşinden şikayetçi biraz bende hem istiyorum hem istemiyorum 1 ay sonra benim şehrime düğüne gelicek bakalım nolcak :D

0|0
    0|1
  • O evliliğe kötü bir etki yapacaksa istemezdim...
    Ama zaten kötü giden bir evlilikse daha rahat olurdum.
    Veya evliliğe olumlu bir katkı olacaksa bunu yapmaktan mutlu olurdum.

Yani her evlilik durumu bana göre aynı olmaz. En ideali eşinden izin yazısı getirsin ondan sonra diğer safhaya geçilsin...

0|0
    0|0
    • 😃 cok hos imza getirsin he en iyisi kontrat yapin siz bigun ondasin bigun bende diye

• @Benicoksev2017 Adamın karısını mutlu ediyorsam bana teşekkür etmesi gerekir... O kadar yorulup ta bir de azar mı işitelim yani ;)

• Aerolite çok haklısın abicim günümüzde birçok koca karısını cinsellikte mutlu edemediği için aralarına üçüncü erkek aliyorlar

• Hayır olmaz

2|0
    0|0
  • Şartlar ve durumlar ne olurum diyebilirim ne olmam diyebilirim.

1|0
    0|0
  • Duruma bağlı şartlara bağlı beli olmaz

1|0
    1|1
  • Evli biriyle olacak kadar adi biri olmadım olamam da.

0|1
    1|0
  • olmazdım

1|1
    0|0
  • Olmam sanırım büyükte konuşmayayım da

1|0
    0|0
  • Olduk da ne oldu...

0|0
    1|0
  • duygusal olarak sohbet oluyor olmuyor değil

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    72

Kızlar Ne Diyor 19

• Allah korusun..

1|2
    0|0
  • ben uygunsuz buluyorum
    ama bazi evli kisilerden duydugum bu oldu: eger karsi tarafta olan bayan/erkek de evliyse, sorun olmaz

2|9
    1|1
  • Olmak istemezdim şahsen

2|8
    0|0
  • Asla

1|5
    0|0
  • Yine namuslu erkeklerde varmis sevindim gozlerim yasardi...

2|5
    0|0
  • Bekarların suyu kurumadı+şerrrefsiz değilim

2|5
    0|3
  • Hayat olmam dediğin her şeyi öldürebilir bazen, büyük konuşmayayım ama Allah göstermesin insallah diyelim.

1|1
    0|0
  • evet :)

0|3
    0|2
  • hayır çünkü iqum yüksek

1|0
    0|2
  • hayır

0|1
    0|1
  • Asla

0|2
    0|1
  • oldum sen?

0|0
    0|0
  • 34 yaşında yeni boşanmış bir erkekle beraber olmuştum hala aklımdan gitmiyor o heyecan

0|5
    0|0
  • Bu nasıl bir soru ya enteresan gerçekten evli biriyle ilişki yaşamayı özellikle neden istesin ki insanlar. Bişey hisseder aşık olursa olabilir ancak 😂

0|1
    0|0
  • Olurdum

0|3
    0|1
    • Oldunmu hic peki?

• senin gibi bir kadınla birlikte olmayı çok isterdim :) hemde Ankara da yaşıyor :)

• Bunu yapmaya seni iten neydi yani zaten hayatında biri var olan olay doğru değil insan bunu neden yapar

• hayır

0|1
    0|0
  • Burda çoğu erkek olmam der ama olurlar burda namus bekçisi çok ama gerçek hayata gelince hepsinin yemediği halt yok. Sadece biraz dürüst olun dini alet edip namusluyum takilmayin her halti yapipta. Bilmiyorum belli olmaz yaparim yapmam bilmiyorum

1|0
    0|4
    • Çalarlarsa elin kapısını çalarlar bir gün kapını kimsenin ettiği yanına kalmaz

• Yani sen diyorsun ki tüm erkekler bunu yapar. Tüm erkekler namussuzdur öyle mi?

• Genel konuşma bence ben bakarsan bile bekar olduğum halde yıllardır kaçtım evli ile ne işim olsun ki

• burada öyleleri çok duyuyoruz evli çocuklu kadınlar erkekler utanmazlar

1|5
    0|3
  • Oldum ana evli olduğunu bilmeden sonradan öğrendim

1|2
    0|0
Yükleniyor...