Aradaki yaş farkı cinselliği etkiler mi, kendinizden olgun biri ile cinsellik düşünür müsünüz?

Ten uyduktan sonra ve asiri fark olmadigi surece sorun olacagini dusunmuyorum. Peki ya siz?

0|3
1279

En İyi Erkek Görüşü

• Yaş önemsiz rakamlar topluluğudur.

4|1
    1|1

En İyi Kız Görüşü

• Muhakkak etkiler, tecrübesiz biri ile tecrübeli biri ayni mi davranir?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 78

• Hiç bir önemi yok. Kendimden 10 yaş büyük biri ile flört edebilir, beraberlik yaşayabilirim.

Önemli olan, söz konusu cinsellik dahi olsa insanda oturmuş bir karakter, bir duruş ve uyumdur. Bu olmadan yatağa dahi girilmiyor.

Ayrıca benden yaşça büyük kişilerle beraberlik yaşadığımda ergen tavırlar, devamlı ilgi görme çabası, bencillik, ukalalık gibi şeyler minimum düzeyde oluyor ya da hiç rastlamıyorum. Bu fark iki yaş olsa dahi kendini hissettiriyor. Ve diğerleri gibi sanki ümit veriyoruz, aşklarından ölüyoruz gibi bir düşünceye sokmuyorlar. Beraber her açıdan keyifli bir zaman geçirebiliyoruz, oturup kahve yudumlarken susabiliyoruz, alkol alırken usulca sohbet edebiliyoruz.

Çocuklarla, her an ukala tavırlar sergileyen çocuksu kadınlarla beraber olmaktansa böylesi daha makul. Yaşıtlarımız veya bir yaş iki yaş küçük biri ile kurduğumuz ilişkilerde her an tripler ve dengesizlikler yoruyor.
    Belki benden yaşça büyük 10 kişi ile beraber olmadım evet, ancak yine yaşça büyük insanlarla beraberlik kurmuş olup yaşadıklarıma dayanarak söylüyorum.

0|0
    0|0
  • 45 den sonrası sıkıntı

20 yaşındaki kadın afrika gibidir birçok yeri hala keşfedilmemiştir
    30 yaşındaki kadın Hindistan gibidir sıcak esrarengiz ve bereketli
    40 yaşındaki kadın Amerika gibidir Teknik açıdan mükemmel

50 yaşındaki kadın harp sonrası avrupa gibidir Her tarafı tahrip edilmiştir
    70 yaşındaki kadın Sibirya gibidir. Bilirsin fakat gitmezsin
    sdsdsd

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Cinsel guc sonradan edinnilen bir olgu degildir kimisinde cok fazladir kimisinde hic yoktur kimisinde ortalamadir sadece zamanla daha tecrubelllenir erkek bosalmasinna kadar kendini konntrol edebilir kadini dusunen bir erkek caziptir her zaman cinsel gucu yuksek bir erkek kendine iyi baktiginda 60 li yaslara kadar cinsellik yasayabilir aksine. Kadin elili yaslardan sonra bende is bitmis dusuncesine kapilabilir ozellikle menapozdan sonra

0|0
    0|0
  • Erkek olarak.
    24 yaşındayım, 16 yaşından 65 yaşına kadar kadınları cinsel olarak arzulayabilirim şahsen. Yoğun olarak 5 aşşağı 5 yukarı beğenirim. Ama özellikle 35 40 yaşlarında bakımlı seksapalitesi yüksek kadınlarda var. Kadına göre değişir. 19 luk kızın yüzüne bakmazsın 45lik kadından gözünü alamazsın.. BUTUN YORUMU CİNSEL AÇIDAN YAZDIM. Yuvayı, kırıcı olmadan söyleyeyim genç bir kızla kurmayı düşünürüm.

0|0
    0|0
    • Eğer kız olsaydım. Saçlatı kırlaşmış karakteri ve kariye güzel, karizmatik, iş güç sahibi (nalbur kemal değil) bir erkeğe vurulurdum. Kendimi güçlü hissederdim. Evleneceksen erkekte genelde gençle evlenmeyi ister. Çocuğu falan yoksada imkanı varsa bunu yapar...

• Burda olgun kadınların dolgun kalçalarına bakan erkekler, seksi buluyor. Ama yaşlı bir kadınla erotizmi yakalamak bana daha zor geliyor. Genç ve diri vucutlu kadınlae tercihim.

• 28 yaşındayım ve 35-40 yaşlarinda bir kadın ile birlikte olmak isterdim.. yanlızca cinsel anlamda değil duygusal anlamda da bana daha farklı ve çekici geliyorlar

0|0
    0|0
  • bende öyle

0|0
    0|0
  • Yaş önemsiz. Cinsel ilişki güzel olsun da gerisi önemli değil. Ha yaşlı kadınlarnan yapmam yani 70 yaş olanlar. 60 muhtemelen

0|0
    0|0
  • Ben 26 yaşındayım. Benden küçük ya da büyük olması sorun değil 18 ila 45 arası temiz bakımlı kendini bilen eğlenceli her kadınla birlikte olabilirim :)

0|0
    0|0
  • Benden kücük olmasi sorun degil, 18 yasindan asagi olmasin

0|0
    0|0
  • Yas farku ucuk duzeyde fazla olursa etkiler sadece yabi erkek yasli olursa ereksiyonda zorlanma vs sorunlari olur o kadar

0|0
    0|0
  • Aşkın Yaşı olmadığı gibi sexinde yaşı yoktur iki taraf bir birini mutlu edebiliyorsa tamam dir sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Bende aynı fikirdeyim. Ama çok ilerleyen yaşlarda sorun olabilir belki. Oda sevgi varsa göze görünmez. Bulurlar bir yolunu

0|0
    0|0
  • 17 yaş altı olmasın fark etmez

0|0
    0|0
  • Eğer dinç biriyse olgunluk olumlu bile etkileyebilir. Ama olgunluk zamanla değil yaşayarak öğrenerek oluşur.

0|0
    0|0
  • Etkiler

0|0
    0|0
  • Sanırım bunu hiç düşünmedim 🤔

0|0
    0|0
  • olgun olması daha iyi daha bilgili becerikli

0|0
    0|0
  • Etkilemez

0|0
    0|0
  • karakter uyumu olduktan sonra seksi ruhlar le çiftleşmek şahanedir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    58

Kızlar Ne Diyor 11

• Erkek yaslandikca performansi duser kadin ise tam tersi yas aldikca daha istekli daha duskun olur. Bu yuzden en fazla 8 yas buyuk olabilir. Erkekler kendinden genc kadin isterken biz bayanlarinda toy oglanlari istememiz haktir.

1|4
    0|1
  • Ben zaten büyük erkeklere ilgi duyuyorum 😃 30-35 arası

0|4
    0|0
  • Aşırı bir fark yoksa sorun olmaz

0|4
    0|0
    • En fazla 5 6 yaş olmalı bence yoksa ileride yalnız uyuyacaksın gece

• yaşla hiç bir alakası yok bence tabi 70 ndekiler hariç

0|3
    0|0
  • Yaş sadece bir sayıdır

0|2
    0|0
    • Yaş farkı önemli belli bir yaştan sonra erkek güçten düşer bayan da istekli olursa sorun olur

• Öyle de bunları yaşayıp yaşamamak sana bağlı

• Genç liseli bir erkeğin isteği ve performansı, 55-60 yaşında bir iş adımdan, cinsel açıdan çok yüksek olur ya.

• Yav biz onu aşkın yaşı yoktur diye biliyorduk yaş meselesi nerelere gelmiş

0|1
    0|0
  • ten uyumu varsa olabilir

0|1
    0|0
  • Bana 40 50 olur ama sportif olması lazım

0|4
    0|0
  • Yasim 18 konustugum 28 duygusal anlamda ona cok yakinim ama o tabi birazda cinsellikle beraber yürümek istiyor yinede sadece öptü ve gögüsümü elleyip emdi

0|1
    0|0
  • Erkeğin 4-5 yaş büyük olması ve mutlaka deneyimli olması tercihimdir benim. Ama ben büyük olmak istemem, partnerimin de benden en fazla 10 yaş büyük olmasına göz yumabilirim.

0|2
    0|0
    • Peki neden?

• kızlar biraz inceler geçmişi geleceğe etkisi olurmu diye

• @Gizli Üye peki karşımdaki kişide olgunsa sen kadar

• Asıl ben onlarla düşünüyorum yaşı büyük ve Seksi geliyorsa bana

1|3
    0|0
Yükleniyor... ;