CİNSEL YAŞAM

OKEY

Cinsel hayatının “istediğin gibi” olması için yaptığın en çılgın şey hangisi?

Kabul edelim; cinsel hayatımızın istediğimiz gibi olması için arada bir farklı şeyler denememiz şart!

Seçeneklerden hangisinin sana daha yakın olduğunu seçtikten sonra görüşlerini ve deneyimlerini KScanlar’la paylaşmayı unutma!
#İstediğinGibi
  • Cinsel hayatının “istediğin gibi” olması için yaptığın en çılgın şey hangisi?Cinsel hayatımızı küçük tatlı oyuncaklarla renklendiriyorum.
    A seç
  • Cinsel hayatının “istediğin gibi” olması için yaptığın en çılgın şey hangisi?Kayganlaştırıcı jellerin eğlencesinden faydalanıyorum.
    B seç
  • Cinsel hayatının “istediğin gibi” olması için yaptığın en çılgın şey hangisi?Parolayı sadece ikimizin bildiği kostüm partileri düzenliyorum.
    C seç
  • Cinsel hayatının “istediğin gibi” olması için yaptığın en çılgın şey hangisi?Süper güçlerimi ortaya çıkaran gıda takviyeleri deniyorum.
    D seç
  • Cinsel hayatının “istediğin gibi” olması için yaptığın en çılgın şey hangisi?Farklı prezervatifler deneyerek, daha fazla his ve performansa yelken açıyorum!
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

6|22
149305

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 149

Erkekler Ne Diyor 305

• Buzdolabının üzerine çıkıyorum. O yerde bacaklarını açmışken ben de atlayıp tutturmaya çalışıyorum. Genelde başarıyorum ama takla atınca biraz başım dönüyor ve tutturamayabiliyorum.

47|28
    9|6
  • Parola ve kostüm partileri parolayı bilememek yok

i.radikal.com.tr/.../fft16_mf2578973.Gif

1|3
    1|3
  • Jeller gerçekten etkili. Çoğu zaman gerek kalmıyor aslında ama yine de kokusu güzel :D

3|4
    0|1
  • Partnerimi mutlu etmek için fedakarlıktan kaçınmam. Benim mutlu olmam için karşındakini mutlu etmem gerekiyor bu şekilde tatmin oluyorum. Sahada basmadık yer bırakmam 🐇

2|0
    0|0
  • Önce kendime ve eşime olan saygımı yitirmemem gerektiğine karar veriyorum..

Kadına ilişki esnasında sadece cinsel bir obje gibi bir imaj verirsem, bu o an ve gelecek için hoş olmayan bir durum arzeder.. kadına çeşitli elbiseler giydirmek bana göre ters. Onu nasılsa öyle kabul etmek gerektigi kanaatindeyim.. ayrıyetten kendi fizigime dikkat etmem gerektigini de düsünüyorum, keza eşimde kendine dikkat etmeli.. bu oldugu gibi kabul etmek degil ama..

Oyuncak işine gelecek olursak, araya somut eşyalarin girmeside hoş değil, eğer oyuncak gerekli ise ben onun, oda benim oyuncagım olabilir..

Ve son olarak iyi bir cinselligin başlangıcı romantik ve ateşli cümleler olmalı.. örnek, "çok güzel kokuyorsun" diyip boynunu koklamalı, "seni çok özledim" diyip arkadan sarılıp enseden öpmek gibi gibi .

10|1
    0|1
  • Cinsellikle ilgini neyi sevip neyi sevmeyeceğimi evlendiğimde karımla keşfederim. Daha mantıklı bence

8|1
    0|0
  • Cinsel hayatımın istediğim gibi olması için evlenmem şart. Bunun için önce aşık olmam gerekiyor.

11|1
    1|1
  • denizde,
    giyinme kabininde
    yukaridakilerin hespine arti olarak ormanda ,

Bankoktan Londraya giderken ucaktayi deniycektim ki yanimdaki cekici ingliz kiz uyku hapi alip daldi (( muhabbette iyi gidiyordu

0|0
    0|0
  • Allahınız varsa sokmazsınız

7|0
    0|0
  • Cinsel hayatim yok, urunlerinizi aliyor ve hediye ediyorum playboy arkadaslarima canim sikkinsa balon yapiyorum tesekkurler okey.

6|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    295
Yükleniyor...