Eşim evde çocuklar var diye seks yapmaya çekiniyor, nasıl çare bulacağız?

Gizli Üye
Eşime diyorum hadi seks yapalım çocuklar ayakta daha erken diyor gece yarısıda benim uykum geliyor siz bu duruma nasıl çare buluyorsunuz🤔?
Güncellemeler
+1 yıl
Pis abazan erkekler size diyorum sorumu sabote etmeyin gidin başka sorularda abazanlik yapın bir derdimiz var diye soru sorduk sizin düşdüğünüz duruma bakın ya🙄
Güncellemeler
+1 yıl
Çocuklar gece 12den önce yatmıyor sabaha 6da kalıp işe gidiyorum hafta sonları yapmak yetmiyor hafta içi olmasını istiyorum olmuyor benim gibi ayni dertten muzdarip olanlar var mı ne tür çareler buldular merak ederek sordum soruyu ve bir kere daha diyorum abazanlar sorudan uzak durun az insan olun bisey kaybetmezsiniz
Eşim evde çocuklar var diye seks yapmaya çekiniyor, nasıl çare bulacağız?