12 gü

Çok istekliyim ama eşimle aramız limoni. Ne yapmam gerek?

Gizli Üye
Eşimle aramiz bozuk. Bir olaydan dolayi tartisma oldu aramızda. Ben haklıyım. Ama o da kendisinin hakli oldugunu düşünüyor. Ben baska konularda da ileri gittigimi düşünüp özür dilerim, gonlunu alırım. Ama evliligimizden beri kendisi suyun ustune cikiyor hep. Kendi hakli hep. Bir kere de tamam sen haklisin dedigini bilmem.

Ikimizde trip atiyoruz birbirimize 2 haftadir. Tartışma sonunda bana sen yanıma gelirsin gelirsin dedi. Bunu cinsel manada mi yoksa gönlünü alma anlaminda mi soyledi bilmiyorum ama bu sefer ne cinsel ne de gönül almak icin gitmeyecegim yanına. O inatciysa bende inatciyim.

Ya erkek dediğin normalde gelir yanaşır, gönül alir ben gidip gonlunu alıyorum hep. Aramiz bozuk oldugunda bile sanki sadece ben zevk alacakmışım gibi gidip üstüne atlıyorum. Istekli oldugumu da biliyor. Taniyor beni. En kotu yanıma seks icin gelir diyordur.

Ama bu sekilde de o gelmiyor inat edip, ben gitmiyorum cok kötü haldeyim. Ben kadin halimle iyi degilken, kendisi erkek haliyle nasil sabredebiliyor anlamıyorum. Ne yapmalı? Kiyafet, acik saçık dolan demeyin. Zaten hep öyleyim evde.

Yine öyle degisik seyler giyinmis olsam, tahrik etmeye calissam ben davet ediyor gibi oluyorum hemde. Mesaj veriyorum diye düşünür. Oyle olsun istemiyorum. Kırıldığımı anlasin artik. Gelsin o seksi baslatsin istiyorum. Her zaman gidip ben oturamam kucagina.
Çok istekliyim ama eşimle aramız limoni. Ne yapmam gerek?
42
17
Görüşünü yaz