Sevdim ama sevilemedim lütfen yardımcı olur musunuz?

Gizli Üye
21 yaşında hayatının baharında annesi ve babasını çok küçük yaşta kaybetmiş bir kızım. Artık kimim kimsem kalmadı kaldım bir başıma ve bana değer veren benimle yakından ilgilenen bir adam vardı o da 45 yaşında. Ben sanırım içinde bulunduğum duygusal boşluktan aldandım ve onunla evlendim.

Herşey çok iyi ama cinsel anlamda hayatım yine karardı hiç aradığımı bulamadım ondan sanırım boşanacam. Lütfen yardımcı olun 21 yaşımda dul kalacam bu yaşımdan sonra yine birisi beni sevebilirmi benle evlenirmi lütfen yardımcı olun. 1 sene evliyiz ama bu 1 senede toplasan 20 defa ilişkiye girdik. 😔😔😔
Güncellemeler:
1 gü
Önerileriniz için teşekkür ederim ama oturduk karşılıklı konuştuk anlaşmaşı boşanmaya karar verdik. Bundan sonra kendi hayatıma bakacam bilmiyorum olurmu ama beni seven birisi çıkarsa onunla evlenecem. Ama şunu anladım bir anlık duygusal boşluğa düşüp, yaşça büyük insanlara aldanmayın, kendi yaşınıza uygun yaşta birisi ile evlenin.
1 gü
Hepiniz kendinize iyi bakın ben gidiyorum hesabı siliyorum. Pazartesi günden itibaren hayatıma yeni bir sayfa açacam. Allaha emanet olun. ❤
Sevdim ama sevilemedim lütfen yardımcı olur musunuz?
19
3
Görüşünü yaz