Biri bana yardımcı olabilir mi? Amacı ne?

Gizli Üye
Yeni bir ilişkim vardı bir tartışma yaşadık, 2 gün boyunca konuşmadık. Bende arkadaşlarımla buluştum. Yakın erkek arkadaşımla bir hikaye atmıştım (yüzünü sıktığım), Akşamında ben yazdım, bana bütün gün gezip hiçbir şey olmamış gibi akşamında yazamazsın dedi. Senin meşrebin çok geniş, benim o hikayeden rahatsız olacağımı bile bile attın, ben sana bir kere bitirirsem geri dönüşü olmaz demiştim, Bitti, yüzyüze konuşalım dedi. Gittim kendimi anlattım, özürümü diledim. Cinsellik yaşandı. Bana biz cinselliğimize bakalım (fuckbuddy olalım) hissim vardı ama öldü, zamanla olabilir, hep yanındayım dedi. Bende ilişki yoksa cinsellik de ben de yokum dedim. Tamam ama beni silme bir şeye ihtiyacın olur, teksin dedi. Attığım hikayelere ilk bakıyordu ama yazmıyordu. Bende cepte olmamak için onu her yerden sildim. Amacının ne olduğunu asla anlamadım. Instagrama fotoğraf atmayan adam fotoğraf atmaya başlamış, ve bir söz yazmış ''gerçekleşmeyecek bir hayalde açamayacak bir çiçek büyüttüm.'' ne yapmaya çalıştığını anlayan var mı?
Biri bana yardımcı olabilir mi? Amacı ne?
7
0
Görüşünü yaz