Ben bunu hak edecek naptım?

Gizli Üye
Tatildeyiz su an eşimle ciddi cinsel sorunlarımız var eşim hem çok isteksiz hem de ereksiyon kaybı oluyo ilişki sırasında ve ilaca yeni başladı. Ben sarhoş olmuştum ona önce duşta yaklaşmak istedim odaya gelince ama o karşılık vermedi sonra odaya geçti ben yine üstüne çıktım onu öpmeye başladım ama o saçımı acıtıyosun dedi sadece beni öpmedi bana dokunmadı o an benim kalbim aşırı kırıldı ve üstünden inip aglamaya başladım niye ağlıyorsun yeter ağladığın falan dedi sonra beni istemediğin için ağlıyorum dediğim için bıktım şu istememe muhabbetinden dedi kapıyı çarpıp çıktı bir saatten uzun zaman gelmedi. Geldi sonra yine benimle hiç konuşmadı ben de onunla konuşmadım kalktım balkonda oturdum falan hiç oralı olmadı sabah oldu hala benimle konuşmuyor az önce havlu aldı gitti yer kapmaya ama bana ne günaydın diyo ne yüzüme bakıyo tek yaptığım kocamla sevişmek istemekti karşılık bulamayınca üzülüp sessizce ağlamaktı ben bunu hak edecek ne yaptım Allah aşkına ya daha önce de beni reddedince ağladığım için bıktım diyo ama reddetmesin o zaman ben onu bı kere bile reddetmedim ya bı kere bile. Napmaliyim sizce tatilim de rezil oldu bana nolur biri üzülme falan desin çok ihtiyacım var şu an buna
Ben bunu hak edecek naptım?
45
8
Görüşünü yaz