CİNSEL YAŞAM

Cinsel İçerikli Yazışmalarını Bizlerle Paylaşırken Mesajlaşmada Seviye Atlayıp Kahkaha Attıran 15 Kişi 😆😄😅😀

- Evet, KS canlar bugün sizler için hazırladığım Bence paylaşımımda son dönemde sıkça kullanılan lügatımıza geçmiş olan ‘ internet...
0 6

Seks Deneyimini Çok Daha Keyifli Hale Getirmek İçin İpuçları

Evet, KScanlar bu Bencemde sizler için oral seksin 11 tane detaylarını anlatacağım. Keyifli bir seks deneyimi için oral seksin rolü...
0 1

Son Günlerde Karabük Üniversitesi ile Gündemde Olan Cinsel Hastalıklar ve Korunma Yöntemleri

Son zamanlarda gerçek ya da sahte haber yüzüne cinsel hastalık haberleri dolaşıyor, çoğu siyahi kişilerle yapılan cinsel aktivite...
3 7

Cinsel Sağlığınızı Korumak İçin 5 Yöntem

Selamlarr Önemli bir konu olan cinsel sağlınızı korumanın yollarını merak ediyorsanız bu içerik senin için hazırlandı! Hadi başlayalım!...
2 4

Gece Seksinin İnsana Sağladığı 5 Fayda!

Herkese selamlar! Birçok yönüyle insanı tatmin ve mutlu eden cinsel hayatının gece kaçamaklarının insana sağladığı faydaları merak...
3 5

Cinsel Yaşamı Renklendirmenin 5 Yolu

Herkese selamlarr❤️ Artık monotonlaşmış ve yeni bir şeylere ihtiyacınızın olduğunu düşündüğünüz bir cinsel yaşama sahipseniz bu içerik...
1 4

Kadınların Libidosunun Arttığına İşaret 5 Şey!

Helloo! Bu içeriğimde kadının libidosu arttığı zaman fark edebileceğiniz işaretler üzerinden gideceğiz. Hadi başlayalım! 1. Kadınların...
1 7

Evlenmeden cinsellik yaşayan erkek seviyor mudur yoksa tek amaç kullanmak mıdır?

Sizce? Ben 1-2 aylık ilişkide hemen yapılıyorsa öyle düşünürüm ama uzun soluklu güven dolu bir ilişki için böyle düşünmem.
14 32

Daha önce bir kez sevişmiş biriyle evlenir misiniz?

Evlenmek için bir kizla tanistiniz kendisi uzman doktor işi gücü yerinde ve cok iyi birisi cinsel gecmişinde ise üniversite yillarinda...
4 24

Birlikte ders çalıştığımız arkadaşımı arzuluyorum, nasıl yaklaşmalıyım?

Bazen kolu koluma değiyor bundan bile ıslaniyorum aynı yastayiz biseyler yaşamak istiyorum bazen onun da istediğini düşünüyorum...
2 21

Bekarete önem vermek neden ayıpsanıp garipseniyor?

Kadınlar erkeklere karşı bir sürü kriteri var. Biz neden geçmişi temiz bir kız isteyince yobaz geri kafalı ya da ezik ilan ediliyoruz?...
3 4

Bir erkeğin bekaret ile ilgili düşüncelerini nasıl öğrenebilirim?

Merhaba biriyle tanıştım birbirimize karşı çok yükseğiz duygu yok fb tarzı bir şey ama ben bu bütün kızlarla yatıp kalkan ama bu kızları...
0 15

Bir erkekle sevişmek istediğimi halde neden artık benden uzak duruyor 😣 ?

Patronumdu, ama hovar da zaten mimar falan ona bir kaç hatta sürekli iş attım bu konu da.. çağrdim bile kuytu köşelere o zaman idrak...
1 11

Bu çocuk dengesiz mi, amacı ne sizce?

Sanal üzerinden bayadır konuşuyoruz ama bir arpa boyu yol alamadık. 22 yaşında ben 26. Ama tipi inanın hiç durmuyor. Aramızda seksting...
1 12

Sert seksin sınırı nerededir?

Kadının yatağa kendi rızası ile girdiği durumda erkeğin kadının bedenine kurduğu hakimiyete Nereye kadar sert seks deriz ve hangi sınır...
2 22

Tek gecelik ilişkiler mi, uzun vadeli ilişkiler mi?

Aşkolar siz hangi ilişkinin insanısınız ve bunu neden tercih ediyorsunuz?
7 31

Anal seksi bir türlü sevemedim, kadın gözünde anal sevmeyen erkek nasıldır? Bu durum erkek için bir eksi midir?

Bakire kızların çoğu anala alışkın hatta bazı kadınlar bile özellikle anal seks istiyormuş bana iğrenç geliyor sizce ileride evlenince...
3 5

Erkeğin kalbine giden yol midesinden mi geçer?

Ofiste çay demledim, sevdiğim kişiye de söyledim ama aramız iyi değil pek. Şimdi istemediğini söyledi. Gelip alabilirsin istediğinde...
2 14

Erkekler neden bir kızla cinsellik yaşamaktan çekinir?

Çok arzuladığı bir kızla olmaktan neden çekinir?
0 27

Öne Çıkanlar

Fırın kızgın kürek düzgün ne demek, sevgili neden bunu söyler?

Sevgilim laf arasında fırın kızgın kürek düzgün diye cümle kurdu. Bunun ciddi ciddi anlamı nedir? Cinsellik falan mı ima ediyor bu çocuk?
3 15

Kadın libidosunun en yüksek olduğu zaman ne zaman?

Kadınlarda libidonun en yüksek olduğu dönem tam olarak hangi dönem, bilginiz var mı?
8 3

Sekste erkeklerin en sevdiği sözler nelerdir?

Şehvetinizi ve hazzınızı artıracak sözler nelerdir? Erkekler sekste hangi sözleri sever?
6 46
BiBilen Cevap Paylaştı

Arkadaşlar boşanma aşamasında olduğum eşimde bir şey oldu, ne yapmalıyım?

Yaklaşık evliliğimde 3. yılım ve cinsel anlamda çok sorun yaşıyoruz. Ben 30 yaşındayım eşim 34 Eşimde fizyolojik olduğunu düşündüğümüz...
11 54
BiBilen Cevap Paylaştı

1 yıl önce korunmasız ilişki sonrası sorun yaşamam normal mi?

Arkadaşlar söyle. Sürtünme yolu ile ama vajina girişine o deliğine temasta bulundu kişi. Herneyse ertesi gün benim vajinamin sağ iç...
2 12
BiBilen Cevap Paylaştı

Böyle birini istemem kötü mü?

Bakireyim bakir biriyle sevişip beğenip uzun ömürlü ilişki istiyorum sevgililik anlaminda fb olayi bana gore degil duygu da olmali fakat...
13 70
BiBilen Cevap Paylaştı

Evlilikte daha da odun olan koca düzelmez mi, sadece seks yapmayı biliyor?

Kocam sadece delice seks yapmayı biliyor odunlukta bir numara 0 romantiklik düzelmez mi bu adam
35 108
BiBilen Cevap Paylaştı

1 kere korumalı cinsel ilişkiden sonra hiv oluşabilir mi?

karsidaki insanda hiv var mi yok mu bilmiyorum
6 30
YÜKLENİYOR...