13 gü

Offf lütfen arkiler yardım edin :( ?

ByTavsan
Herkese merhaba. Arkadaşlar dün ilk seksimi yaşadım 22 yaşındayım. Ama 1 buçuk saat becermeme rağmen boşalamadım. İşin aslı evime geldi ön sevisme 1 dakka dudağından öptüm sarıldım elledim falan. Sonra odaya geçtik soydum göğüslerini elledim falan sonra o da benimkini 4 5 dk yaladı direk yatırıp hızlı hızlı girdim. 10 dk yakın öyle yaptık sonra üstüme çıktı ondan sonra oldu her şey. Arkiler ustteyken çok canım yandı nasıl derseniz bı zıpladı penisimin çevresine kemikleri geldi çok canımı yaktı ve boşalacak gibii olmuştumo anda da ama tuttum geri indirdim kucağımdan penisim inmeye başladı sertlik gitti. Birden bende bı stres oldu korku acaba içine mi boşaldım işte bosalsam hissederdim ama felan diye korktum tabi acı da var acımaya başladı çevresi benimkinin. Olayın aslı ilk kucağa çıktıktan sonra penisim uyuştu gibi oldu ve çevresi acayip şekilde acıdı aciyorda halen kasık ağrısı değil onun kemikleri zedeledi sanırım. Ve 1 buçuk saat ilişki yaptık ama bu sırada benimki sönüp sönüp kalkiyodu yine de eski sertliği hiç olmadı kucaktan sonra. benim penis sertliğini yitirdi ne yapsam kalkmadı zevkten çok acı çektim bide içine boşaldım mi stresi vardı. En sonda tamamen söndü benimki bitirdik gitti. Sizce sorun nedir 😔 ve penisimde zarar oluşmuşmudur geçer mi bu?
Offf lütfen arkiler yardım edin :( ?
2
2
Görüşünü yaz