Tek gecelik ilişki kabusa döndü sizce olmamasının başka yolu var mıydı?

Gizli Üye
Şöyle ki bu tamamen daha önce hiç yapmadığım şeylere dayanıyor. Hiç tanımadığım bir düzine insanın olduğu bir ev partisine gittim. Alkol falan yok bu arada. Yoğun bir etkilenme durumu oldu. Karşılıklı çekilme ve daha önce yapmadığım şekilde gene oradan sonra benimle kalmasını onayladım. Her şey harika gidiyordu. Ben kötü ilişkiden çıkmıştım daha sonra öğreneceğim üzere o kötü bir ilişkiden çıkmıştı. Onunlayken başka birini düşünmeme fikrine alışmıştım. Belki fazla alıştım. Hamilelik düşünen bir çift olsaydık şu an çocuğumuz olurdu öyle ki. Gece haftalar oldu çünkü. Sonra bir tartışma çıktı ve birlikte bitirdik. Ama sonra şöyle bir şey oldu beni takıntı haline getirdi. Takip etmeye başladı. Başka yerlerden mesajlar atmaya başladı. Keşke bitmesiyle kalsaydı. Yaptığım şeyi o zaman onaylamamaya başladım. Sadece bitse olmaz mıydı. Kurtuldum kurtulmasına da. Kriterimi düşük tutmuşum diyorum şimdi böyle davranışlar yaptığı için. Dipnot hiç ilgim yok herhangi bir tür ilişkiye. Yalnız iyiyim böyle de devam.
Tek gecelik ilişki kabusa döndü sizce olmamasının başka yolu var mıydı?
5
0
Görüşünü yaz