Eşinizle ortak karar alıp çocuk istediniz fakat çocuk için korunmamaya başladığınızda seks yaşantınız itici bir hal aldı mı?

Kaçak26
Eşinizle ortak karar alıp çocuk istediniz fakat çocuk için korunmamaya başladığınızda seks yaşantınız itici bir hal aldı mı?
Eşim 36 ben 33 yaşındayım.3 yıllık evliyiz.3 yıldır eşimle dışa boşalma tekniğini uygulayarak korunuyorduk. Çocuk kararı aldık. 1. ay korunmadık. 2. ay Kadın doğum uzmanına gittim Adetin 2. günü testler yapıldı LH hormonum yüksek çıktı... Yumurtamın geç oluştuğunu gün aşırı ilişki yaşarsak yumurtanın çatladığı günü tespit edebileceğim söylendi...
3. ay eşim Ürolag a gitti Semen sperm testi yaptırdı sperm sayısı genel olarak düşüktü eşime muayene de Varikosel teşhisi kondu ve eşim varikosel ameliyatı oldu.
Varikosel ameliyatından sonra yeniden sperm oluşması için en az 3 ay geçmesi gerekiyormuş 22 ocakta 3 ay olacak ve kontrole gidip test yaptıracağız...
Yumurtanın çatladığı günü tespit etmek adına Ovülasyon testi aldım sonuç pozitif çıkarsa yumurta çatladı demek tabi 36 saat içinde ilişki yaşamak gerekiyor ki döllenme olsun...
Eşim bu testlerden hiç yaptırmadı ben kendimi 36 saatle sınırlandıramam psikolojim bozuldu şimdiden dedi ve teste başlamadık.
Tabi şu an sperm sayısı düşük olduğundan bi ümidim yok...
bi dönem bitkisel küler yaptım soğan suyu, havuç suyu, kuru incir suyu... şu an bende bunaldım kür falan yapmıyorum
Ameliyattan sonra ilk 15 gün cinsel ilişki zaten yasak... 22 ekimde ameliyat olmuştu... 1.5 aydır ise aramızda bi soğukluk oldu önceleri o isteksizdi şimdi de ben isteksizim...
şöyle ki ben regl olmadan önce bende isteksizlik oluyor ki bu normalmiş... eşim ise regl öncesi istek artıyor diğer günler o isteksiz böyle kısır döngü oldu...
Aşılama düşünmeli miyim?
Bir de sürekli çocuk düşüncesi cinsel hayatı olumsuz etkiliyor mu sizce de
Çocuk kararı seks yaşantımızı olumsuz etkiledi
A seç
çocuk kararı seks yaşantımızı olumlu etkiledi
B seç
ne olumlu ne olumsuz yorum yapacağım
C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
11
2
Görüşünü yaz