Sevgilime bakire olmadığımı söylemeli miyim?

Gizli Üye
İkimiz de birbirimizin ilk sevgilisiydik o hep sevdi ben sevemedim ayrıldık ben birini sevdim üç yıl sevgili kaldık ve son yılımızda birlikte olduk ama ayrıldım çünkü çok fazla kısıtlamaya hatta yürümeyeceksjn ben evden alıp eve bırakırım demelere geldi iş iyice sahibim sanıyordu kendini her neyse ilk sevgilimle ayrılalı dört yıl oluyor o hâlâ seviyor beni ve ben de diğer iliskimde çok kötü şeyler yaşadım ve aklım başıma geç geldi onun değerini anladım o çok kibar kadınlara karşı bencil olmayan biri ama daha önce hiç bir kadınla birlikteligi olmamış benden sonra bile iki kişiyle konuşup ayrılmış hemen ablamın yakın arkadaşı aynı zamanda ve ablam da söylüyor bunları konunun özeti o bakir ama ben bakire değilim bunu söylemeli miyim (eğer evlenirsek buradan tasinacaz zaten buradaki eski sevgilimle alakam kalmicak kafasını bulandirmasam mi?
Güncellemeler:
10 ay
Cinsellik yaşadığım sevgilimle evlenmeyi dusuniyordum çok seviyordum ve 2.5 yıl olmuştu güvendiğimden yaşadım ama şiddetten kısıtlamaya kadar her şeyi fazlasıyla gördüm bırakmaktan başka şansım yoktu
Sevgilime bakire olmadığımı söylemeli miyim?
34
9
Görüşünü yaz