Bir hata yaptim ve cok pismanim?

Gizli Üye
Merhaba lütfen beni yargilamayacak insanlar dinlesin cünkü kafayi yemek üzereyim. Ben 20 yasindayim ve hep bir yuvam olsun istedim. Hayatima kimseyi almadim bu zamana kadar kimseyi yaklastirmadim kendime. Bir kisiyle tanisip onunla evlenmek istedim herzaman. Ve evet karsima öyle iyi birisi ciktiki beni hic birakmak istemeyen. Ona cok güveniyorum. Ailesiyle tanistim hersey güzel ilerliyor. Biz zaman zaman yanliz kaldigimizda yakinlasiyoruz ve bir gün maalesef sürtünme yoluyla sevistik ve öpüstük. Hayatimda ilk defa böyle birsey yasadim. asla yapmam izin vermem dedigim sey geldi basima. Simdi kendimi ona mecbur hissediyorum. Hala bakireyim ama kendimi temiz namuslu hissetmiyorum eskisi gibi. Birde söyle bi sorun var kendisi konyali ve kürt. Babam iliskimizi biliyor ve asla onaylamiyor. Eger olmazsa bu iliski evlilikle sonuclanmazsa kendimi degersiz hissedicem. Babami hayal kirikligina ugratmak istemiyordum hic bi zaman ama okadar mutsuzdum ki ailevi problemlerden sebeb huzuru onda aradim.. Biliyorum yanlis birsey yaptim ve bu yüzden kendimi igrenc hissediyorum. Sanki artik onunla mecbur evlenmem gerekiyormus gibi, ondan baskasi artik beni kabul etmezmis gibi geliyor. Bir yandan babam karsi bu iliskiye, bir yandan aklima yasadiklarimiz geliyor. Ben ne yapicagimi sasirdim. Nefsime hakim olamamaktan korktugum icin bulusmuyoruz daha kötüsü olmasin diye... Lütfen bana yardimci olun simdiden allah razi olsun
Bir hata yaptim ve cok pismanim?
17
3
Görüşünü yaz