Sanal seks yapmis bir kiz gozunuzden düsermi?

Gizli Üye
Yazi cok uzun kusura bakmayin.. bi kac yil once baski ve tehdit ile sanal sekse sürüklendim, fotograf ve goruntulu ile tehdit edildim. Korkumdan hep sustum ama arkadasima anlatti basinda bela oldugunu en sonunda onlar araya girdi ve durdu, pismanligini cok yasadim ve tövbemi ettim. Bu beni temize cikarmaz, sonucta yaptim bir hata ve hatamdan ders aldim. Iki yil boyunca kendime gelemedim cok agladim, ölmeyi cok istedim biliyorum cok abartili hisler ama hic bi zaman yakistiramadim kabullenemedim bu olanlara igrendim kendimden hep. Bu nedenle kimseyi hayatima almamistim, ama artik bu pismanliga daha fazla yuklenmeyip hayatima temizden devam etmek istedim. Biriyle tanistim ve ciddiyiz, fakat bazen ona bunu anlatmadigim icin ona hata yapiyormusum gibi hissettiyorum. Gecmisimi sorgulamiyordu fakat dun bana gecmis önemli dedi be onceden konustugum insanlari sordu bana, ama ayrica da ben ne gorursem onu yasarim baskalarinin agziyla hareket etmem diyor fakat bu durum icimi yiyor ona yukarda bahsettigim durumu anlatamadim dilim varmadi ve aglamaya basladim Şu an da cok kotuyum ona anlatamadigim icin. Ona temiz oldugumu asla demedim, aptalliklarim cok diye hep anlattim gecmisimde ne sorduysa anlattim, ne alkole hayatimda yaklastim nede sigara gibi bi aliskanliga ama boyle igrenc biseye dustum ve dilim bi bunu anlatmaya varamiyor cok korkuyorum. Sonucta ondan birsey sakliyorum fakat gecmisinde bizi etkilemesini istemiyorum. Beni cok seviyor, eskiden bir sevgilim oldu diye onu bile kaldiramiyor eskiyide bugununde de herseyini kiskaniyorum diyor. Kendimden nefret ediyorum cok daha iyilerine laik oldugunu onada soyluyorum beni gecmisimden dolayi birakmak istiyorsa hakkidir diyorum ama yinede anlatamadigim tek sey bu icimdeki dert. Yaptiklarim buyuttugum kadar cokmu kotu? Siz ne yapardiniz?
Sanal seks yapmis bir kiz gozunuzden düsermi?
8
1
Görüşünü yaz