12 gü

Eşime nasıl açıklarım?

Gizli Üye
Oncelikle herkese merhaba esimle yaklasik 5 aydır evliyiz iliskiye girmeye calsiiyoruz olmuyor ben yaoamiyorum kendimi çok kasıyorum vajinismus sorunum oldugunu dusunuyorum esime soylemeye utaniyorum esime aciyor deyip biraktiriyorum arkadan yapinca zevk aldigimi soyluyorum o da kabul ediyor ama almiyorum evlendigim halde bakireyim sanirim bir kiz arkadasima anlattim reglin 4. Gunu yaparsan belki yapabilirsin daha kaygan olur dedi yaptik sadece eaimin penisinin ucu girdi devamı girmedi on sevismeyi de uzun tutuyoruz hatta kayganlastirici bile suruyoruz esim anlamasin diye her zaman aciyor deyip kaciyorum veya kayinvalidemi cagiriyorum evde agirliyorun o varken isteyemez cunku veya annemleri eve davet ediyorum bu bu gun arkadasimin onerisiyle iliskiye girdik adet oldugun icin ama sadece dedigim gibi penisinin ucu girdi sizce bekaretim bozulmus mudur artık 5 aydir esim dayaniyor benden uzaklasacak diye cok korkuyorum bekaret bozuldugunda nasıl kan gelir nasil olur onu bile bilmiyorum arkadaslaeima da daha faxla sormaya utaniyorum koskoca 5 aydir tik yok kayin validem torun ne zaman diye espiri yapinca cok utaniyorum lutfen yardimci olun bu sorunu yasayanlar yazsin lutfen bekaret nasil boxulur nasil anlarim onu da yazarsaniz sevinirim
Eşime nasıl açıklarım?
9
4
Görüşünü yaz