14 gü

Evleneceğiniz kadının cinselliği deneyimlemiş biri olmasını mı tercih edersiniz deneyimlememiş olmasını mı tercih edersiniz?

Gizli Üye
DETAYI OKUYUN ÖYLE FİKRİNİZİ BEYAN EDİN.
Bu meseleyi çok merak ediyorum. 25 yaşındayım. Açığım ama kapalı bir kız gibi yaşadım. Üniversite vs yine okudum da seks, sevişme falan deneyimlemedim. p*rno izleyip mast yaptım hep. Kendimi cinsellikte bir erkekle bunu paylaştığımda nasıl biri olacağımı ben de çok merak ediyorum. Ama Pornoları izlediğimde orada yapılanları yapamayacakmışım da evlendiğim erkek ya da sevgilim olan erkeği mutlu edemeyecekmişim gibi geliyor. Yetemeyeceğimi düşünüyorum. Kendimi arzulatamayacağımı düşünüyorum. Öpüşmek, Oral seks vs iğrenç gelmiyor ama beynimde sanki ahlaksızlık gibi bir düşünce beliriyor. Yine libidom elbette var. Elbette cinselliğin hayatın, canlılığın devam etmesinin şartı olduğunu düşünüyorum fakat böyle de bir düşünce beliriyor. Kendime yakıştıramıyorum. Bu çelişki neden oluyor? Benim gibi düşünen hisseden kızlar var mı?

Mesela bakire olmadan evlenebilen ve evliliği güzel giden var mı? Çünkü erkeklerin çoğunda yattığı kadınların arkasından o zaten bakire değildi. Ortam kaşşşarıydı dediğini okuyorum. Kendim de duydum bu söylenenleri hiç doğru bulmuyorum. Yani ona kaşşşar diyorsan sen de kaşşşşarsın. Bir kadın neden cinselliği deneyimledi diye onu namussuz ilan ediyorsun senin namusun nerede? Erkekler böyle yaptıkları için de bekaretine son vermiş kadınlar pişmanlık duyup bakire olanları eziyorlar. İşte senin elinden sevgili/kocanı alırım gibi gibi. Neden alasın ki birileri sana fahişşe dedi diye kaşşşar dedi diye sen neden bu hakareti üzerine alıp da o karakteri kendi karakterine yapıştırıyorsun?

Bunları gerçekten okuyorum. Görüyorum. Ondan yazıyorum.
Deneyimlesin benden önce yatmasını tercih ederim utanma olmaz daha iyi bir cinsellik yaşamış oluruz.
A seç
Deneyimlemesin. Benden önce kimseyle yatmasın, sevişmesin de her şeyi birlikte deneyimlemek daha anlamlı daha güzel olur. Zamanla bizim de çok iyi bir cinsel hayatımız olur.
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
14 gü
Erkeklik erk olmak doğru dürüst olmak hep bu deyimleri erkeklikle özdeşleştiriyorlar ama genele baktığında da alayı dansözlük ediyor. O kadın hakkında kaşar vs diyor ama o kadının yüzüne bunları söyleyemiştir. Erkeksen gel kadının yüzüne söyle değil mi? Yani yaşamak istesem de bu gibi sebeplerden dolayı güvenemiyorum. Kimin nasıl karakteri olduğunu bilemem. Kavgada, ayrılınca ne olacağını kestiremem. Bir erkeğin karşısında da böyle güçsüz, gamalak kalmak beni sinir eder.
13 gü
Hala daha bakiresin kendini övdün diyen var. Benim onca yazdığım şeyden nasıl bunu çıkarıyorsunuz lan? Ben bekareti de övmedim bakire olmamayı da övmedim yermedim. Yerenlere kızdım hatta. Bu sitede Türkçe okuduğunu anlamayan çok insan var. Allah rızası için kitap okuyun. Muhakeme yeteniğiniz gelişsin. Demin başka bir soruda dediğimin tam tersini dediğimi iddia edip savunduğum şeyi bana anti tez gibi savunuyor. KİTAP OKUYUN. DİLBİLGİSİ ÇALIŞIN.
Evleneceğiniz kadının cinselliği deneyimlemiş biri olmasını mı tercih edersiniz deneyimlememiş olmasını mı tercih edersiniz?
16
2
Görüşünü yaz