7 gün önce

Düğün masraflarını kız tarafı karşılasa daha iyi olmaz mı?

hindistanda düğün masrafları ve başlık parasını kızlar erkeklere veriyormuş erkek elini cebine atmıyormuş.
bizim ülkemizde de kızlar zaten evlenmeye dünden razı.
bütün kızlar gelinlik giymek helal yoldan seks yapmak ister zinaya düşmek adını kirletmek istemez
erkek evlenmesem de olur havasında
erkeğe bu kadar yükleniyorlar erkekde ne evlencem bekarken istediğimi yaparım karışanım olmaz kafasında
bu iş böyle oldukça kızlarımız evde kalacak gibi ülkede bekar sayısı arttı.
sizce evlilik kolaylaşsa daha ucuza evlilik olsa düğün masrafını kız tarafı karşılasa erkeği çok sıkmasalar erkekde beğendiği her kızla evlense daha iyi olmaz mı?
beğeniyoruz seviyoruz maddi olarak kendimizi hazır hissetmediğimizden evlenemiyoruz.
evlenmek istesek 100 milyardan aşşağı çıkamıyoruz ohalde neden 100 milyar harcayıp evleneyim ki evlenmeden de pek çok şeyi yaşayabiliyorum tek derdim çocuksa zaten zengin olmadan çocuk yapılmamalı çocuğa bakacak paran yoksa çocuk doğurmamalısınız bence.
çocuk olmasada olur bence çocuğun olunca başın göge ermiyor çocuğun bir faydası yok zararı var hatta maddi manevi yük
evliliklerde erkeğe yüklenmek bence yanlış herşey eşit olmalı yarısını kız tarafı yarısını erkek tarafı karşılamalı
A seç
evlilikde kız tarafı karşılasın zaten onlar evlenmeye dünden razı erkekler naz yapıyo artık evlenmemek için :D
B seç
bence nikahada gerek yok düğünede gerek yok birlikde yaşayın tanıyın birbirinizi avrupalılar öyle yapıyor
C seç
bence nikaha gerek var düğüne gerek yok
D seç
bence böyle devam etsin gelenek gelenekdir.
E seç
seçenekleri şıkları beğenmedim başka bir görüşüm var yoruma yazcam
F seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
6 gün önce
kızlar neden oy kullanmıyor? seçenekde
Düğün masraflarını kız tarafı karşılasa daha iyi olmaz mı?
1
2
Görüşünü yaz