CİNSEL YAŞAM

OKEY

Evlilik ne kavga ne de gürültüyle bitter , evlilik cinsellik bittiğinde bitter görüşüne katılıyor musunuz?

Sizce gerçekten evlilikte cinsellik bu kadar önemli mi?

0|0
65

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

65
  • Hayır katılmıyorum. Cinsellik evet önemli bir evlilikte fakat evliliğin tutkalı değildir. Evlilikte en önemli şey saygıdır, sevgiden daha önemlidir. Sevgi aşk zamanla azalır çoğalır biter. Fakat eğer evlilikte saygı bitmişse o evlilik devam etmez.

1|0
    0|0
  • Evlilikte seks, yemeğin baharatı veya garnitürü gibidir. Olmadan olmaz. Bazen yeri gelir iki taraf da rahatlamak için yapar, bazen yeri gelir taraflardan birini rahatlatmak için yapılır. Bazen de kafayı dağıtmak için yapılır. İki insan arasındaki en güzel ilişki ten tene olandır bence.

0|0
    0|0
  • Cok onemli. Evlendigimde mesela esim surekli benimle birlikte olmak istiyordu fakat bende anlayamadm bir gariplik vardi bu sebepden esimi istemiyordum ve bana o kdr anlayissiz kotu davrandiki psikolojimi bozmusti bana neden boyle nasil bu durumu cozebilirz diye yaklasicagna beni asagilamaya calisiyodu sonunda ben hakli cikmistim bendeki garip dogustan

0|0
    0|0
    • 5gün

Aslında eşinin yaklaşımı kötü olduğu için cinsekikten soğumussun , belki de yakınlık kursa iyi davransa sende daha iyi olablirdin

• 5gün

Ee tabiki erkekler daha düşkün, tedavi olduktan sonra duzelfiniz mi

• 5gün

evet ameliyat oldum sorun ortadan kalkti ama ben esimin gercek yuzunu gordum tabiki

• Evet katılıyorum. Cinsellikten kaçan, cinsel arzu hissetmeyen, seks yapmayan çiftler muhakkak ayrılır, aldatır, ihanet eder...

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|1
    0|0
  • Bence çok önemli bir yere sahip

0|0
    0|0
  • Önemli olmasa aldatmalar niye çoğaldı

0|0
    0|0
  • Hayır