CİNSEL YAŞAM

OKEY

Cinsellik yaşadığınız ve iyi anlaştığınız birisine bağlanır mısınız?

Sevdiğiniz bir arkadaşınız var ama arada duygusal hiç bir şey yok sadece arkadaşsınız. Diyelim cinsellik yaşadınız bir kere ya da pek çok kere. Ona bağlanır mısınız? Evetse neden?

0|1
731

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

731
  • Olay daha en başından çarpık, drngesiz ve sapıkça. Hiç bir insan sevip aşık olmadığı biri ile sırf merak, zevk ya da adı ne olur ise olsun cinsel beraberlik yaşayamaz. Değişin ve akıl ve mantığınızı kullanın, jalp ve ruhunuza bakın, biz neyizi görmeden dokunmayın bir birinize. Aşk başkadır, arkadaşlık, dostluk ve kankalık başka şey...

0|0
    0|0
  • Öyle bir ihtimal var her insanda olduğu gibi ama önce bir karşı tarafla konuşurum. O da olur derse deneriz.

0|0
    0|0
  • Duygusal birşey yoksa ne diye baglanayim, yani sadece cinsellik içinse beraberlik saçmalik olur baglanmak

0|0
    0|0
    • 5gün

Cinsellik yaşarken karşıdakinin gözünün içine bakıp sıcacık tenini nefesini hissedip, sesini duymak duygısal bir şey hissetmeye sebep olmuyor mu?

• 5gün

Tamam haklisin ama sen basta dedinki aranizda duygusal birşey yok sadece arkadaşsiniz ve pek çok kere ilişkiye girdik diye,
      illaki zamanla duygusallik oluşur ve baglanma ihtimalide yüksek, nedini ise yani iyi anlaştigi birini bulmak zor bu devirde o açidan

• bağlanırsın. seni mutlu ettiğini düşündüğün insanı, hayatının her safhasında istersin. mutluluk sürekli olsun diye.

0|0
    0|0
  • Çok kez oldum evet ama ciddi anlamda ilişki evlilik olmadı tabiki ama olmasını isterdim hergün için zevkli hayat olması beni mutlu eder

0|0
    0|0
  • Sadece cinsellik için baglanmam tabiki de eğer seveceksem ilişkiden önce severim ama sevmiyor sam zaten ilişki yaşamam bu kadar basit yani

0|0
    0|0
  • Benim ilişkileri. Fuckbody olmuştur ve 5 yıldan az sürmemiştir sevdim tabikide ama bağlanmadım bana bağlanmasınada izin vermedim

0|0
    0|0
    • 5gün

Ne yaptın izin vermemek olarak

• 5gün

Ben hep secdim ve saygı duydum ama benim için evlenmeye gitmeyecek her ilişki sadece cinsellik içindir

• 5gün

Neden o kızla evlenmeye gitmiyordu sence?

• Sadece cinsellik olduğu için bağlanmam ama geneli bağlanıyor anlam vermiş değilim

0|0
    0|0
    • 3gün

Çünkü karşımdakinin gözlerinin içine bakıyorsun, sıcak teni değiyor ve nefesini hissediyorsun. En yakın olduğu an bence ben de bağlanabilirim

• Ben bağlanmam arkadaş olarak görüyorsam :) o ya da ben sevgili yapana kadar devam ederiz.

0|0
    0|0
  • cinsel amaclı ıse baglanmam ama hersey arkadaslıktan baslıyor zaten

0|0
    0|0
  • İyi anlaştığım aynı zamanda da cinsellik yaşadığım bir kadınla bağlılığım elbette olur.

0|0
    0|0
  • Bebeğim sevgi ve arzu varsa bağlanma ihtimalim olur

0|0
    0|0
  • İster istemez bağlanırım

0|2
    0|0
  • Baglanacagim kisiyi ben bilirim. Onu benlen... 😂

0|2
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • bağlanırım

0|3
    0|0
  • Baglanirsin sevgi olur

0|1
    0|0
  • Eh yani baska kime baglanalim

0|1
    0|0
  • tabikide iyi veriyosa

0|0
    0|0
  • Hayir tabikide
    Arkadas olalim 👍

0|0
    0|0
  • Bağlanırım

0|0
    0|0
  • bağlanmam

0|0
    0|0
  • Bağlanmam
    Arkadaşım olarak kalır.

0|0
    0|0
  • Evet iyi anlaşıyorşam bağlanırım

0|0
    0|0
  • pek degil ya

0|0
    0|0
  • Adı koyulmadan yaşamam hiçbir şey

0|0
    0|0
  • Arkadas olalım mı😀😀

0|0
    0|0
  • hayır tabikide

0|0
    0|0
  • Hayır ikisi farklı şeyler

0|0
    0|0
  • cınsel anlamda baglanırım

0|0
    0|0
  • Evet neden olmasın

0|0
    0|0
  • Arkadaş la öyle şeyler yaşanmaz utanın

0|0
    0|0
  • Karimla yasarim onada baglanirim

0|0
    0|0
  • Evet :) cinsellik birbirine bağlar insanı :)

0|0
    0|0
  • En baştan fuckbuddy mantığıyla başlarsak bağlanmam.
    Ama arkadaşımsa bir yakınlaşma olup yattıysak bağlanabilirim

0|1
    0|0
    • 5gün

fuckbuddy ilişkisine nasıl bakıyorsun?

• 5gün

Ne farkı var? Arkadaşınla yakınlaşıp yattıysan o da fuckbuddy olmuyor mu

• 5gün

Hayır arkadaşımın günlük derdine de koşarım. Friends With benefits le fuckbuddy farkı bu.
      Fuckbuddy de tüm muhabbet gel de bir sevişelim oluyor, sonra birlikte bir yemek bile yiyemiyorsun.

• Bağlanmam.

0|0
    0|0
  • Kız kıza mı

0|1
    0|0
  • Evet bağlnırsın.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...