CİNSEL YAŞAM

OKEY

Dondurmanın cinsel gücü artırdığı iddia ediliyor. Erkeğin cinsel gücünü arttırmak kadının mı, yoksa yiyeceklerin mi elinde?

Isparta'da bir dondurmacı, ürettiği dondurmanın cinsel gücü artırdığını iddia ederek 'Kendimde denedim işe yaradı. Bu dondurmayla 3 değil, 5 çocuk olur' dedi. Adam dondurmayı satmak için nasıl bir taktik geliştirdiyse, tüm erkekler "dondurma, dondurma' diye koşa koşa adamın kapısında sıra oluşturuyor. :D Daha fazla cinsel güç sert seks anlamına mı geliyor?
Dondurmanın cinsel gücü artırdığı iddia ediliyor. Erkeğin cinsel gücünü arttırmak kadının mı, yoksa yiyeceklerin mi elinde?

• Kadın, erkeğini her türlü ateşler
    A seç
  • Yiyecekler, cinsel güç için önem arz etmektedir
    B seç
  • Sabahtan akşama kadar zaten yanıyoruz, gerek yok
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|2
812

En İyi Erkek Görüşleri

• Elbette kadının cinsellik üzerindeki balirleyiciliği tartışılmaz ama herşey bundan ibaret TV'ler sabah sabah akşam cinsel ürün yayınlamaz heralde.
    Mesela kadının ateşli olması bizim için erken boşalma sorununu çözüyor mu?

0|1
    0|0
  • Yiyecekler Psikolojimizide düzenler,
    Sağlıklı beslenmeyipte uzun zamandır Mast. yapamayan kişiler biliyorum : D

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sabah akşam macun da yese kişi, o libidoyu üzerinde kullanabileceği, beraber tutkuyu yaşayabileceği kişi değilse yanındaki, ancak fazla kalori olarak kalır kendine 😏

0|3
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

710
  • Yiyecen tatlıyı verecen hakkıyı :)

0|1
    0|0
  • İsparta nin en kötü tada sahip dondurmacısıdır. Dondurmaları gıda boyalı soğuk kremadan farksızdır. O dondurmaci nın bulunduğu caddenin ilerisindeki dondurmacı sahiden salep ile yapar dondurmasını daha kaliteli ve daha uygun fiyatlıdır. Rekabet dolayısıyla böyle bir reklam denemiştir kendisi. 2013'ün olayı ve haberidir. Ve kısaca dondurmanın cinsel güç ile doğrudan bir ilişkisi olduğunu sanmıyorum. Dolaylı yoldan ilişki kurulabilir.

0|1
    0|0
  • Sabahtan akşama kadar zaten yanıyoruz, gerek yok şıkkına bayıldım :D

0|3
    0|1
  • Ben erkeğimi her türlü ateşlerim, dondurma ne ki, dondurma niyetine ben yalarım onu kadın istesin yeter.

0|4
    0|1
  • Bunu okuyunca aklıma sitophilia geldi :D

0|1
    0|0
  • Fitili atşleyen kadındır hocam dondurma değil

1|1
    0|0
  • Tam keriz silkeleme taktiği

0|1
    0|0
  • Seksi kadini tek gecerim

0|1
    0|0
  • Hala bunlara kafa yoruyoruz dimi ya 😅😅😅

0|1
    0|0
  • Bence kadının önemi herşeyden daha çok gelir.

0|1
    0|0
  • magnum oralı anımsatıyor

0|1
    0|0
  • Yok daha neler :)

0|1
    0|0
  • Yalannnn

0|0
    0|0
  • saçmalığın daniskası

0|0
    0|0
  • Kadın erkeği her türlü isteklendirir. Dondurmayla olacak iş değil. Yok binde macuncu bulalım😂😂

0|1
    0|0
  • İçinde yoksa yoktur

0|1
    0|0
  • Kadın, erkeği her türlü ateşler

0|6
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...