CİNSEL YAŞAM

OKEY

Bir kadının orgazm yaşadığını nerden anlarsınız?

bir amcamız ısrarla sabah mutfağa girerse zevk almıştır diye ikna etmeye çalışıyor 😅🙄
Güncellemeler:
Orgazm taklidi yaptığını anlar mısınız ve nerden anlarsınız peki

1|3
1147

En İyi Erkek Görüşleri

• vajinasının sulanmasıyla penisin içeri giriş çıkışlarında çıkan şapır şupur seslerden, kadının el parmaklarının çarşaf, yorgan ya da erkek bedenine tırnaklarını geçirip koparacak kadar sıkmasından, karın kaslarının gerilmesinden, ayak parmak ve kaslarının sertleşmesinden, nefes alıp-vermenin hızlanmasından, göz kapaklarının kısılıp göz bebeklerinin büyümesinden daha yazayım mı :)

6|1
    0|0
  • inlemesinden hassaslaşmasından ya da titremesinden her kadın aynı degıl cunku ;)

1|0
    0|0
    • Her kadının farklı olduğunu anlayan ilk kişi 👏👏👏

En İyi Kız Görüşleri

• Yani bunu anlamaktan kolay ne var... Orgazm olurken cin carpmisa donuyoruz :D

1|6
    0|0
  • Erkeklerin kadınlardan daha güzel anlatması 🤷‍♀️

1|3
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

945
  • Kasılmalarından, daha çok ıslanmasından, içinde bir damar var gibi pıt pıt atışının penisime çarpışından, yüzünün kızarmasından ve derin bir ohhhhhhhhhhh çekişinden

4|1
    0|0
  • sulanmis vajina sanki penisi emmek istermis gibi kasilmaya basladiginda ve vucudun istemsiz elde olmayan bir bicimde sicramasindan titremesinden sarsilmasindan anlamak zaten cok kolay, eger bunlar olmadiysa orgazm olmamis demektir sorry.

1|1
    0|0
  • orgazm oncesi yani 1-3sn once dot deligi deli gibi acilip kapanmaya baslar ben genelde o anda basparmagimi oraya bastigimdan iyice siddetini hissederim hem bu onun zevkini katlar.. vajinasinin icindede sonuna kadar hissederim orgazmini buda benim patlamama sebep olurki.. ayni anda bosalmak gibisi yoktur..(tecrubenin sesine geeel)

3|1
    0|0
  • Boşaldığını ıslaklığın yoğunluğunda anlarız. Birden yoğun bir ıslaklık, beyaz bir akıntı olur. Orgazm da ise vücudu kasılır, karın kasları kasılır, titreme olur ama bu titreme kadının elinde olmayan bir titremedir. Hassaslaşır sonra, dokunmana müsade etmeyebilir. Kasılması elinden ayağına kadar devam eder, kaskatı kalır. O sırada devam edebilirseniz içine girmeye, sonuçlarına katlanırsınız. Orgazm bunlarla anlaşılır.

1|0
    0|0
  • Bir kadının orgazm taklidi yaptığını anlayabilmek aşırı derecede zordur...
    Ancak imkansız değildir
    Genel itibari ile ses ve buna eşlik eden fiziksel hareketler ile taklit yapılsada yüzdeki boyundaki bacaklardaki mikro kasılmalar ek olarak göğüs uçlarının durumu gibi bazı ufak nüanslar gerçek ile sahteyi ayırt edilebilir kılar🙏

1|0
    0|0
  • Ölecek gibi olup korkutuyorsa orgazmdır o. O kadar iyi taklit yapabilecek birisi tanımıyorum :D

1|0
    0|0
    • Hahah 😅 nasıl bir zevk o da ölüyormuş hatun

• Neyse ki bana öylesi gelmedi şimdi dersin yutturmuşlardır sana diye ama insanın o kadar ıslanması kalp atışı ve vücudun yakar derece de sıcaklığa ulaşması da fake olamaz. Sinir ediyorsun beni ne güzel küstüydün az önce :D

• Aaa ben bunu görmemişim ya 🤨 sen görürsün küsmeyi 🤞

• kadın kasılır iç baçak kısımlarından hissedilir. bazen hafif titreme olur. aşırı sulanır ki akan sular etrafı bile ıslatır. penis vajinanın içindeyken peniste bile o orgazmı hissedersin. tabi sesler ve inlemeler de boşaldığını gösterir. bazen yapmacık ses çıkaranlar olsa da ilk başta dediklerim daha önemli göstergedir.

2|0
    0|0
  • Orgazm belirtileri arasında nefes alıp verme sıklığı, kalp hızı ve kan basıncı artması sıralanabilir. Ayrıca gözler büyür, dudaklar koyulaşır, göğüs uçları dikleşir, klitoris ıslanır ve sertleşir. Be titreme ve kasılmalar la boşalır. BU benim için mutişim bişeydir partmerimi boşaltmak çok zevki. Bak canım çekti 😉

1|0
    0|0
  • Sabah kahvaltı hazırlamışsa üzerinden iyi geçmişsiniz demektir.

0|0
    1|1
  • Kasılmalardan, bir de ben o sırada bir yerleri sıkıyorum

1|3
    0|0
  • Bu her kadında degıskenlık gösterebılır kımısı orgazmını bellı etmeden ıcınde yasamayı tercıh etmesı kımısı ıcınde daha fazlasını ısteyıp ıle ıstememek arasındakı cıldırması ağzından cıkanları kulaklarının duymaması ıle attıgı cıglıklar v. s anlasılabılıyor taklıt yapanda zaten kendını belli eder 😉🌹

0|0
    0|0
  • Rahim içi kasları ile senkronize şekilde kasılıp gevşer.

1|0
    0|0
  • En basitiyle sulanmasindan belli oluyor vıcık vıcık ve aynı zamanda şekli şemali değişiyor kadınların.

1|0
    0|0
  • Ayaklarından gözlerinin kaymasından. Kalça hareketlerinden. Tabi erkek kendine odaklandıysa bunu anlayamaz.

2|0
    0|0
  • vajina içinde penisi sararken kalp atışı gibi atmasından.

1|2
    0|0
  • Taklit yaptığını anlarım. Kadının sesi kesik kesik olur derin nefesler alır orgazm olunca.

1|1
    0|0
  • kendimizi kandırmayalım. kadın istemezse hiç bir şekilde anlamak mümkün değil.

1|0
    0|0
  • ben sadece kendımı anlarıım :D

1|7
    0|0
  • Sıvıları yoğun şekilde akmaya başlar... Göz bebekleri kaybolmaya başlar. Beyaz renk hakim olur... Tüm bedeni Titrer.

1|0
    0|0
  • Vücudunu kontrole demez titreyer ve kasılır nefes alışverişleri kısa ve hızlı bisekilde inler ama en garanti vücudun kasılıp titremesi

1|0
    0|0
  • Bu tek bir cümlede ifade edilemez, her kadının güzelliği ayrı olduğu gibi sevismesi ayrı tad alması farklı, içinde hapsedisi de ayrıdır. Bu sebeple orgazm anı durumları benzerlik göstersede, bu benzerlik aynılık demek değildir , her kadının orgazm anı farklıdır. Bunu , bakar körler ve sadece kendini düşünen benciller anlamaz , o anın mutluluğu o anın heyecan tutku ve aşkını kadınına yaşatıyor olmamanın mutlulugunu yaşayan erkekler her halükarda farkeder. Mutlaka bir veya birden fazla tepki olduğunu göreceklerdir kadında, bunun çeşitlerini de biliyorum , fakat yazı oldukça uzun oldu 😊 sizleri sıkmak istemem 😊😉

1|0
    0|0
  • titreyerek kasılması popolarının sım sıkı olması vajınanın sırılsıklam olması yataga su dökmüş gibi ıslanması :) vs vs

2|0
    0|0
  • İnleyişinden kasılmalarından nefes alıp verişinden ve titremesinden

1|0
    0|0
  • anlatılmaz yaşatılır dermişim :D
    anlaşılıyo ya bence

1|0
    0|0
  • Gözlerinin kaymasından, kasılmasından ve inlemesimden.

1|0
    1|0
  • sırılsıklam olmasından kendini tutamamasından gibi gibi

1|0
    0|0
  • Videonun linkini atar mksin?

1|0
    0|0
  • mutfakla ne alakası var. amca neyin kafasında :D

1|0
    0|0
    • Işte sorulması gereken soru 🤷‍♀️👍👍

• demek ki biz genç nesil bilmiyoruz. önceden böyle şeyler açıkça söylenemediği için kadın memnuniyetini böyle dile getiriyor olabilir zamanında. şimdi artık beğendiyse tekrar istiyor :D

• Ayaklarının ve tüm vücudunun titremesinden.

1|5
    0|0
  • Titttttremesinden

1|4
    0|0
  • Eli ayağı , tüm vücudu titriyorsa.

1|3
    0|0
  • Anlarım ama söyleyemem.

2|0
    0|0
    • Çok rahat anlarım orgazm taklidini. O durum insanı soğutur cinsellikten.

• Tüm vücudunun kontrolünü kaybetmesinden.

1|1
    0|0
  • Titreme ve dengesizlik.

1|0
    0|0
  • Inlememdrn anlarım 😀

1|0
    0|0
  • kıvranması ve sulanması

1|0
    0|0
  • Hafif derece titriyo kadin