CİNSEL YAŞAM

OKEY

Geldi bahar ayları, gevşer gönül yayları! Baharda libidomuzun tavan yapmasının sebebi sence hangisi?

Lütfen kemerlerinizi bağlayın: Her şeyin gözümüze farklı gözüktüğü, her günün tadını sonuna kadar çıkarmak istediğimiz aylara girmiş bulunmaktayız. Doğal olarak libidomuz tavan ve daha fazla mutluluk hakkımız; hemen sana uygun şıkkı seç, yorum ve görüşlerde enerjini konuştur. 🚀
  • Geldi bahar ayları, gevşer gönül yayları! Baharda libidomuzun tavan yapmasının sebebi sence hangisi?Kuşlar, çiçekler, böcekler! Doğayla birlikte içimizdeki enerjinin de uyanması 🌼
    A seç
  • Geldi bahar ayları, gevşer gönül yayları! Baharda libidomuzun tavan yapmasının sebebi sence hangisi?Açık havada yapılan tüm aktivitelerin tadının bir başka olması 🎡
    B seç
  • Geldi bahar ayları, gevşer gönül yayları! Baharda libidomuzun tavan yapmasının sebebi sence hangisi?Güzel havanın yatak odamıza da güneş gibi doğması 🌞
    C seç
  • Geldi bahar ayları, gevşer gönül yayları! Baharda libidomuzun tavan yapmasının sebebi sence hangisi?Bahar aylarında her şeyin daha zevkli ve cıvıl cıvıl olması 🐣
    D seç
  • Geldi bahar ayları, gevşer gönül yayları! Baharda libidomuzun tavan yapmasının sebebi sence hangisi?Aşkın ayak seslerinin duyulmaya başlaması! 💘
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

10|24
113223

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü bahar aylarında testosteron hormonu bir miktar artıyor. Günler uzuyor, geceler kısalıyor. Cinsel enerji ve birleşme arzusu artıyor ✔️

7|27
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

112223
  • Bahar mevsimi benim mevsimim. Kuşlar ve böcekler <3

Baharın enerjisine kendini bırak, hazzı sonuna kadar yaşa! Afrodizyak etkili orgazmax jelli ve ultra kabartmalı Okey Nirvana ile kadınlar artık daha mutlu, ilişkiler bahar gibi.

5|15
    13|16
  • Not alın yazıyorum;
    Güneşli bir bahar sabahı, partnerinizle birlikte uyanmanın verdiği mutluluk ve enerjiyle güne güzel başlamak...
    Yataktan çıkmak için bir nedeninin olmaması ve o yatakta deliler gibi sevişmek. Sonrasında güzel bir kahvaltıyla günü devam ettirmek. :):

"Baharın enerjisine kendini bırak, hazzı sonuna kadar yaşa! Afrodizyak etkili orgazmax jelli ve ultra kabartmalı Okey Nirvana ile kadınlar artık daha mutlu, ilişkiler bahar gibi."

4|3
    3|1
  • Doğa nasıl kendini yeniliyorsa biz d ekendşmizi yeniliyoruz. Hormonlar da ağaçlar gibi çiçek açıyor 🌤

4|20
    0|1
  • Kanda bir kaynama yapıyor, herşey göze ve libidoya daha bir seksi geliyor 😅

7|27
    1|3
  • Havalar ısındıkça bizde ısınıyoruz😊

0|7
    0|0
  • Bahar geldiyse tamam! :))

0|0
    0|0
  • Kışın kabuğumuzdan çıktık, güzel hava moral motivasyonumuzu arttırdı birde nişan sezonu açıldı sokakta el ele dolasan gençler ve düğün hazırlıkları iştahımızı kabarttı. Ee bütün bunlar nikahsız olmaz sonra yaş kemale erdi öyle gönül herkese konmaz. Her zaman söylerim önce sevmek evlenmek ve sonra doyasıya eşiyle sabahlara kadar sevişmek gerek ❤

1|7
    1|0
  • Kişiden kişiye değişir baharın anlamı ve hissettirdikleri. Libidpm tavan falan da yapmıyor ayrıca herşey normal. Ne yani şimdi evli olmayan insanlar misal doğayamı hallenicek 😂 bence kendi halimizde çok daha iyiyiz. Keyiflis sabahlar.

1|4
    0|1
  • ya beni konusturmayınnn :D açık havada yapılan her sey guzel

1|9
    0|0
  • Çünkü yaz geliyor sevgili lazım para lazım ve paraya karşılık lazım

1|12
    0|0
  • Bahar ayında regl olmam 😂😂 teni sıcak birine sarılıp uyumak istiyorum sadece 😊🤪

0|9
    0|0
  • açık havada yapılan aktiviteler cidden bir başka :)

1|9
    0|0
  • Güneş enerji veriyor elektronlar üst tabakaya çıkıyor kısacası millet aziyor yerinde duramıyor

0|9
    0|0
  • Güzel havada sevgiliyle fingirdemek gibisi yok. Zaten dikkat ederseniz kadınlar genelde bahar aylarında hamile kalırlar :) Tabi Okey alanlar rahat! hahaha

2|3
    0|1
  • Bahar aylarında her şeyin daha zevkli ve cıvıl cıvıl olması

0|7
    0|0
  • Kimyanın kuralıdır. Sıcaklık artınca moleküllerin hareketi hızlanır, moleküller birbirine temas ettikçe sürtünme nedeniyle ısı açığa çıkar, ısı açığa çıkınca enerjide açığa çıkar. İşte işin son aşaması o çıkan enerjiyi kontrol etme meselesi. Artık gönül yayını mı gevşetir , civataları mı söker bilemem. Herkese şimdiden kolay gelsin :D :D

0|0
    0|0
  • libidom yuksek sebebi de hic yapmamis olmam hava su bahane :D

1|11
    0|0
  • Bende alerji tavan yapıyor daha çok ama libido'nun sıcak havayla doğru orantılı olduğu da bir gerçek sanırsam.

1|4
    0|0
  • hic bir sey bence bunun mevsimle alakasi yok hayvan miyiz biz onlar gibi Mart gelince ciftlesme ayina gore libidomuz yukselsin ne kadar mantiksiz bunun zamani olmaz her an olabilir o anki duyguya bagli yaz veya kis hic fark etmez

0|0
    0|0
  • Libidom normal, hatta bazen hiç yok. Böyle daha iyi

1|6
    0|1
  • Libido tavan yapması için, O'ndan hoş bir gülüş yeter.. Yoksa kışın çam kozalağı, bahar erik dalı mutlu olmak için bahane 😉🌸🌿

1|4
    0|1
  • Acik havada yapılan her türlü aktiveyi çok seviyorum

0|7
    0|1
  • Bahane arıyoruz zaten yaylar gevşesin diye :P havadan sudan sebepler, polenler, dekolteli kıyafetler, kuş sesleri falan derken hooop kendimizi utanarak prezervatif alırken buluyoruz 🤣

0|0
    0|0
  • Eşim olsun hepsini deneyeceğim özellikle tırtıklı neyse merak ediyorum :D

0|8
    0|0
  • Kuşlar, çiçekler, böcekler! Doğayla birlikte içimizdeki enerjinin de uyanması

0|3
    0|0
  • Bahar ayları gezmek sevmek havanın tadını çıkarmak için çok güzel zamanlar doğa güzel biz güzel

0|5
    0|0
  • Bugun cumartesi kuslar bile sevisiyor. Die bir twt vardi burada da duruversin

1|5
    0|0
  • Aşk diyor nerde aşka aç kaldık valla herşeyi seks e bağlamak yerine gercek aşkı yakalamak hayatimda çok ilişkim hic aşkım olmadı keske karşılıklı olarak aşk olsak

2|0
    0|0
  • Mikrokozmoz, makrokozmoz olayı tamamen. Doğa ana ile beraber toprak uyanırken bizim de vücudumuz uyanıyor.

0|0
    0|0
  • Deniz özellikle beklediğim bir konu ile gitmeden denize girer öyle ile giderim haftada 3 gün.
    Yürüyüş zaten 365 gün
    Sıcağı özlüyorum ve seviyorum.

0|0
    0|0
  • Kış uykusundan uyanan hayvanlar bakiniz insanlar
    Aynı şey

0|4
    0|0
  • Hormonlar canım başka bisey değil. Vücut komple yeniliyor kendini bu da libidomuzun yükselmesine sebep tabi yorgunluk da cabası

0|4
    0|0
  • ay ay ay yaz geldi
    sokağa çıkmak lazım
    bir kaç kural daha yıkmak
    bir kaç yasak delmek lazım 😏

1|4
    0|1
  • Benım sıcağa alerjim var gunes sinir yapıyo izmirin 40 derece sıcağında klimasız durulmuyo. Onun haricinde cinsellik herzaman aynı duzeyde benım sahsen yaz kış fark yapmaz

0|0
    0|0
  • Havalar ısındıkça içimiz ısınıyor, herkes neşeli keyifli. Bu da insanı cezbediyor

0|5
    0|0
  • Bahar geldiginde mi ben boyle olurum, yoksa boyle oldugum icin mi gelir bahar 😍

1|0
    0|0
  • Bahar ayında her şeyin cıvıl cıvıl ve aydınlık olması. İnsanın ruhu aydınlanıyor hatta benim bile. :D

İnsan sevmek ve sevilmek istiyor azizim. Aşk, doğanın ta kendisi.

0|1
    0|1
  • Bahar aylarında her şeyin daha zevkli ve cıvıl cıvıl olması

1|0
    0|0
  • İnsanın enerjisi yükseliyor, daha aktif oluyor. Daha çok ortamlarda boy gösterip yeni insanlarla tanışılıyor sanırım bu yüzden ilişkilerde de bir alevlenme yaşanıyor.

1|0
    0|0
  • Yaşam sevinci geliyor insana, açan çiçekler, güneşli hava

0|3
    0|0
  • Tam bahar ayinda nisanli tarfndan yüz üstu brakilmak ayri tabi 🙈

0|4
    0|0
  • ısınan hava ile bizim de icimiz ısınıyor kıpır kıpır oluyor sanırım

0|2
    0|1
  • Bahar gibi var mi yaa. Yataktan kalkmak gibi bisey. Bahara, yaza uyaniyorsun.

0|0
    0|0
  • Genel de havaların ısınması ile ve meyve, dondurma enerji veren yiyeceklerin ve günlerin uzun olması nedeniyle cinsel istek de artıyor.

0|0
    0|0
  • Yav neyi zorluyonuz, kadinlar kisin giyiyo. montlari sifir seksilik. Bahar geliyo yavas yavas dekolteler aciliyo, eeee sonucta goren gozde dayanamiyo:)))

0|0
    0|0
  • Boyle seyleri bir prezervatif markasinin yazmasi ne onu anlamadim shshsbsb

0|0
    0|1
  • Hiçbiri değil yaz kış farketmiyo hayatım tamamen boktan

2|2
    0|0
  • Merhaba ^_^
    Genellikle atalarımızdan kalma genetik bir özellik olduğunu düşünüyorum.
    İlginç bir strateji...

0|0
    0|0
  • Patlayan bir volkan gibiyiz yaz kış etkilemez bizi her zmn yükseklerdeyz hiç düşmediki

0|4
    0|0
  • Baharın gelmesiyle ortalıkta sevişenleri görmek canımı çektiriyor

0|4
    0|0
Daha Fazla
285

Benzer Benceler

Yükleniyor...