CİNSEL YAŞAM

OKEY

Sevişme sırasında erkekler kalçalarının okşanmasından hoşlanır mı?

Seks esnasında kadının erkeğin kalçalarından sıkıca kavrayıp, kendine çekmesi erkeği deli eder mi? 🔥
Sevişme sırasında erkekler kalçalarının okşanmasından hoşlanır mı?
#beyazorkidem😘

3|17
33125

En İyi Erkek Görüşleri

• Ben huylanıyorum ama partnerimin kalçalarını okşamaya bayılıyorum :)

1|0
    0|0
  • Bence erkeklerin çok hoşuna gider böyle bir şey

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Hoşlanırlar herhalde hoşlanmayan da vardır kuzum.💐

2|3
    0|0
  • Neresine dokununca neye deli oluyor o mühim😄

2|13
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

31123
  • Evet, özellikle sıkıca kavranılıp, kendine bastırılmalarını severler.

4|19
    1|3
  • Huylanırım ben :D

5|1
    0|1
  • İyidir hoştur ama sıkıntıları da yok değildir.
    Tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki bu kalça mıncırmayla başlayan işler orada kalmaz hiç.
    Temkinli olun genj erkekler.

6|4
    0|0
  • Kimisi hoşlanıyor kimisi hoşlanmıyor. Ama bence misyoner pozisyonunda erkegin kalcasini iki eliyle tutup bastiran kadın erkegini çok arzuluyordur ve bu erkeğin hoşuna gider. Daha da hızlanabilir ya da sertlesebilir.

6|12
    0|0
  • Evet hoşlanırlar kalçadan kavradığı gibi içine cekeceksin

3|8
    0|0
  • Erkek havaya girdimi ne yaparsan yap hoşuna gider.. Ancak en can alıcı olanı ensenin tırnaklanması oluyor.. Doyumsuz kadın da erkeği kalçalarından yakalayıp iyice kendine çekiyor..

3|1
    0|0
  • Kalçalardan değilde belden çekmek deli eder erkekleri
    Popolarinin okşanmasından hoşlanacaklarını sanmam ama bunu yapmayı seven kadinlar var😳

1|4
    0|0
  • Kadınların hoşlandığı her şeyden hoşlanırlar. Sadece kafada tabu olmuş bazı şeyler vardır bunları yabacı görürler fakat sevişmek eşlerin birbirlerinin iç dünyasına ortak olmasıdır zaten. Bu nedenle birbirlerinin gelişimine katkıda bulunacağından yanayım.

1|0
    0|0
  • Erkek bundan hoşlanır çünkü kadının arzulu ve onu daha çok istediği anlamına gelir ve erkek dahada gaza gelir 😉 iyi kadın erkeğinin nelerden ve nerelerinden zevk aldığını bilirse iki taraf içinde iyi olur tabi

3|0
    0|0
  • Okşamak değil kavrayıp kendine çekmek bastırmak tırnaklarını geçirmek hoşlarına gidebilir.

2|7
    0|0
  • Kanki kalçalarıma sordum narin bir elin kendi arsalarında gezinmelerine tapu bile vereceklerini söylüyorlar :DD D D

4|1
    0|0
  • Sizin hoşlandığınızı biliyoruz ama bizim için pek hoş olmuyor 😄

5|1
    1|0
  • Hoşlanan da oluyor hoşlanmayan da. Ama genelde erkekler kendileri ile ilgilenen her kadına deli oluyorlar.

2|3
    0|0
  • Hoşlanır. İçindeyken kendine doğru bastırması deli eder erkeği.

3|0
    0|0
  • erkeğin o an beyni aklında değil ki zaten :) :) beyni orada :) :) sırtını tırmıklıyor kız kanatıyor o an erkek farkına varmıyor.. :)

1|0
    0|0
  • Kadını anladım da erkekte mi hoşlanıyor muş😂😂😂
    Wayyy ne erkekler var karı gibi kalçamı okşatıyor😀😀

2|1
    1|1
  • Hepsinin olmasada bazılarının hoşuna gider bence, şöyle arada bir şaplak da atacan ki canı yansın, nasıl olsa sert seviyorlar..😄😄

1|2
    0|0
  • evet bence bayılıyorlar elimi ayağımı alıp kalçasına koydupunu bile bilitiö

2|3
    0|0
  • Deli etmez.
    Tam tersine fizyoloji gereği hareket halinde olan erkek olduğu için o an konsantrasyon az da olsa bozulur. Hareketini kısıtlıyorsun çünkü adamın.

1|0
    0|0
  • Misyonerde kadın kendisine doğru çekmek istiyor sorun olmuyor sonuçta amaç onun zevk aldıgını görmek

2|0
    0|0
  • O an onu düşünemem. Ayarsızım. Hoşlanmıyorsa elleri ile ellerimi kenetlesin.

1|1
    0|0
  • Kadın kalçası gibi şehvetle okşanmasını sevmem. Bacak omuzdayken mesela, kalçamdan tutup kendisine çekmesini severim. Bu beni daha sert ve hızlı yapar.

0|0
    0|0
  • Hemde cok çıldırtıyor beni sıkıstırması daha cok kudurtuyor

3|1
    0|0
  • Kendine çekince, evet, bu harikadır. Coşturur.. Ama tutup da okşamasın yani 😅

4|0
    0|0
  • Nazik ya da sert. Her halükarda tutkulu ve istekli. Buna bayılmayan erkek kendi kendini okşasın.🔥

1|2
    0|0
  • Genellikle bacaklarla kavrıyorlar buda çifte hazza sebep oluyor.

1|0
    0|0
  • Evet eliyle ya da baçaklarıyla sarıp çekmesi hoşuma gidr okşamasıda 😉

1|0
    0|0
  • Bunların hiç biri önemli değil önemli olan kadının istekli olması kadın en ufak bile istekli olduğunu gösterirse erkeğin hoşuna gider herşey

1|0
    0|0
  • Kalcalarimdan ayak topuguyla kendine çekilmesini severim ben

3|0
    0|0
  • Hemde nasıl hoşuma gider. Sonra belimden tutup kendine doğru çekmesi.

3|0
    0|0
  • Evet tirnaklariyla sırt ve kalça bolgemin tirnaklanmasi karşı tarafa bir haz verdigimi düşündürür ve dahada iyisini yapmaya çalışırım

1|0
    0|0
  • Söylediğin durumu hayatımda bir kişi de yaşadım unutulmaz bir ilişkiydi kadın resmen tırnaklarını popoma geçirmişti içine girmem için

2|0
    0|0
  • Beni uyandırır ama her kadın da yapmaz bazıları ertesi sabah çok keyiflidir bazıları da etrafa sataşır durur halbuki ayağının bir dokunuşu ile her şey değişebilirdi😎

0|0
    0|0
  • evet hoşlanıyorum. kadının yalamasıda etkiliyor beni

3|0
    0|0
  • ellerin kollarımda, boynumda veya sırtımda olması hoşuma gider.

2|0
    0|0
  • Beni eder. Bayılırım hatta. Bunu yapan kadın bana istediğini yapmakta özgür.

3|0
    0|0
  • Sekste misyoner pozisyonunda kadının iki eli erkeğin kalçaların da olmalı bence..

3|0
    0|0
  • şu pozisyona bak kadını kurbanlık gibi tutmuş ırzına geçiyor ırz düşmanı... kadın ne kadar küçük düşüyor

1|0
    2|0
  • O değil de fotodaki erkeğin çektiği haraket çok kral

1|0
    0|0
  • Kalçaya değil de belime pençelerini atması daha ateşliyor

1|0
    0|0
  • seks esnasında her güzel hareket etkileyici olabilir. mesela kulak memelerini emmek gibi..

1|0
    0|0
  • Okşamassıdeğilde kalçamı avuçlaması ben onun içindeyken yapması birde çok hoşuma gidiyor

2|0
    0|0
  • evet. d

3|7
    0|0
  • evet eder :D çekebilirse tabi gücü yetermi bilmem kocaman gtümüz var neticede :D

2|0
    0|0
  • Bunun cevabını biliyor olman lazımdı senin :P
    Tabi ki hoşlanır, sırtta aynı şekilde

0|0
    0|0
  • Ooww baby camoon der ben onun kalçalara saplağı koyarım 😎

1|0
    0|0
  • Tabiyki de, çok şehvetli olur 🔥

2|11
    0|0
  • hoşlanma değilde... mesaj verir.. kız. kökle. sert ol der... bana göre

2|0
    0|0
  • Ben nefret ediyorum. Ama sevgilimi okşamayı çok seviyorum :) siz peki?

0|0
    0|0
  • Umarım hoşlanırlar😂

3|5
    0|0
Daha Fazla
104

Benzer Benceler

Yükleniyor...