CİNSEL YAŞAM

OKEY

Kızlar, kızlar sizce kadının ölçüleri nasıl olmalı?

Soru çok basit bir kadının vucud ölçüleri sizce nasıl olmalı

0|0
7

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Nasıl ki erkeklerin vücut ölçüleri farklı ise; kadınları da tek bir ölçü ile sınırlandıramayız.
    Her kadının vücut ölçüleri kendine özeldir.

0|0
    0|0
    • 6gün

yahu sınırlandırmak gibi bir niyetim yok ki zaten ideal ve dikkat çeken diye soruyorum

• Bence yemeğin salçalısı kadının kalçalısı. İnce bel, geniş kalça büyük ya da orta büyüklükte meme hafif bir de bacağı kalın olsun. Şahsen kız olarak minyon sevmem. Etli butlu olup gösterecek kendini her yerde.

0|0
    0|0
  • Ideal kadin vucudu diye birsey yoktur. Nasil olmali ya da olmamali diye birsey yoktur. Yalniz birakin kadinlari.

0|0
    0|0
  • Neden hep kadınların ölçülerinden bahsediyosunuz birazda erkeklerin vücut ölçülerinden bahsedelim

0|0
    0|0
  • seksi.

0|0
    0|0
  • Bu kadindan kadına, boydan boya da değişir. Bazen victoria secret melekleri ozgur olsalarda kendi vücutlarına yakisacak kiloda olsalar guzeller zaten daha da guzel olurlar diye düşünüyorum. Bazisina kilo yakismaz, bazisina baliketli olmak yakışır. Ideal vücut ölçüsünu kadinin kendi bedeni verir. Herkesin parmak izi farkli oldugu gibi bedenide farklı, yakıştığı ölçülerde kisiye göre değişir.

0|0
    0|0
  • Kendini nasıl güzel hissediyorsa öyle

0|1
    0|0
    • 6gün

bu yorumu geç allah aşkına illa bir oranı orantısı vardır bunun

• 6gün

Hayır bana göre yok. Bu nesnel bir şey değil. Göreceli bir kavram. Belirli bir şey olamaz o yüzden

Benzer Benceler

Yükleniyor...