CİNSEL YAŞAM

OKEY

Bakiresiniz diyelim bakir olmayanla ilişki kurar mısınız?

bakiresiniz hiç ilişkiye girmediniz diyelim karşınızdaki insanda bakir değil o kişiyle birlikte olurmusunuz?
  • evet
    A seç
  • hayır
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

• Ben bakireyim bakir istemekte hakkım o nasıl benim ilkim olacaksa bende onun ilki olmak isterim eğerki bana ben bakirim diye yalan söylersede ona hakkımı helal etmem

0|2
    0|0
    • ben bu konuda ya yalan söyler diye güvenemediğim için kimseyle birlikte olamıyorum

• geçen biri paylaşmış evlenmeden önce nişanlısına kadın herşleyi anlatmış o zaman nişanlısı dert etmemiş o şekilde kabul etmiş sonra bunlar evlenmişler adam gün gttikce bu durumu kendine yedirememiş ayrılmaya karar vermiş anlayacağın bu erkeklere dürüst olmayada gelmiyor

• bence olması gereken şu ilişkinin ortalarında daha tam anlamıyla aşık olmamışken bu soruyu kalbini kırmadan sormalı eğer kız bakire değilim diyor ve bunu yediremiyorsa o an daha aralarındaki aşk büyümeden bitirmeli he derki şu an kafaya takıyorum ama ilerde belki unuturum diye o kızı kendine baglayıp kafasındaki sorunu yenemiyorsa yaptığı büyük şe refsizliktir kız dürüstce cevaplamış kafaya takıyorsan o an ayrılmalısın bence

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

50
  • Bn değilim

0|1
    1|1
    • Nolcak yani

• bişey olucak demedim olabilir değilsindir ama ben bakireyssem karşımdakide bakire olucak sende ya seni kabullenen bakire bulucan yadasenin gibi bakire olmuyan birini bulucan bu kadar basit konu

• Hayir

0|2
    0|1
  • Olabilir

0|1
    0|0
  • Ben bakireyim ama sevdigim adam bakir mi degil mi bilmiyorum. Dusunmekten kafayi yicem ama seviyorum...😔😔

0|0
    0|0
    • sor bişe olmaz erkekler kızlar gibi değil yanlış anlamaz kızmaz kıza sordumu dövmediği kalır :)

• senin sorma şekline bağlı aslında direk sorarsan yalan diyebilir ama dersenki bana dürüstce cevap ver aramızda yalan dolan olmasın yalan söylersen şayet hakkımı helal etmem de sor böyle doğruyu söyleme ihtimali daha çok he cevabı duymak istemiyorsan ya olmussa buna tahammul edemem ayrılırım dersen sorma ama sürekli böyle kafaya takmak daha kötü

• bence kafayı takacak bir durum değil. sadece şu önemli senden sonrası

• Ben bakirsem evleniceğim insanında bakir olması isterim.

0|2
    2|1
    • senin gibiinsanlar kaldımı bu dünyada ya adamın dibisin

• Sen başkalarını boşver, olumsuz düşünme. Sen nasıl olursan karşına da öyle bir insan çıkar, gidipte bilmem kaç kişiyle birlikte olup bakir birini beklemek ne kadar doğru o yüzden insan önce kendisine dikkat edecek

• aynen doğru bakalım hakkımızda hayırlısı neyse o olur

Benzer Benceler

Yükleniyor...