CİNSEL YAŞAM

OKEY

Yeni trend ‘Friends with benefits’ (seks arkadaşlığı) hakkında düşünceleriniz nedir?

Gittikçe yaygınlaşan bir durum. Son yıllarda ise adı koyulan ama aslında kendi içerisinde yine karmaşık olan bir ilişki şekli gelişti; ‘friends with benefits’, yani çıkar sağladığın arkadaşlık tipi. İşin içinde nasıl bir çıkar ilişkisi mi var? Şöyle ki; olayın içinde bolca cinsellik var! Arkadaşsınız ama aslında biraz arkadaştan öte bir durum da söz konusu...
SEVGİLİ DEĞİL ARKADAŞ DEĞİL

Şu sıralar gerçek hayatta ya da internet ortamında birçok kişi ‘arkadaştan öte’ beklentiye dayalı arkadaşlıklar kuruyor. İşin cinsellik kısmı ise; bu yeni birlikteliğin en kolay anlaşılır kısmını oluşturuyor. Diğer kısımlarını biraz daha açıyoruz şimdi... Ortada bir kız bir erkek var ve ikisinin bir seks hayatı var! Burası net! Peki başka başka neler var? E, içine bir doz da arkadaşlık ekliyoruz. Yüzeysel bir arkadaşlık olarak düşünmeyin. Epey epey arkadaşlar. İki kişi de birbirinin hayatından ve zevklerinden haberdar. Ama bir şekilde iş cinselliğe gelmiş... Ve sonra bir daha, sonra bir daha. Ama ilişkinin adı yok.
Sevgili değiller, birbirlerine aşık değiller, bir gelecek düşünmüyorlar. Dışarıda sıradan iki arkadaş, yatakta muhteşem bir çiftler. Böyle şey mi olur demeyin? Oluyor. Belki de siz de yaşadınız ya da yaşıyorsunuz. Daha yaşamadıysanız her an yaşamaya hazır olmalısınız.  Yeni trend ‘Friends with benefits’ (seks arkadaşlığı) hakkında düşünceleriniz nedir?
  •  Yeni trend ‘Friends with benefits’ (seks arkadaşlığı) hakkında düşünceleriniz nedir?Evet Mantıklı (sorumluluktan uzak ama fantezilerle, zevklerle dolu)
    A seç
  •  Yeni trend ‘Friends with benefits’ (seks arkadaşlığı) hakkında düşünceleriniz nedir?Hayır asla bana göre değil
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
7gün
var mı yaşayan?

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• Vaybe neler var neler bizim bilmediğimiz yine bu sosyete kızları başrolde kesin

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

18
  • Yillardir olan yasadigimiz sey zaten...

0|1
    0|0
  • Fantazi zevk anlatılmaz yaşanır

0|1
    0|0
  • Belli bir yaştan sonra mantıklı bence bana uygun.

0|0
    0|0
  • Seks arkadaşı arıyorum ama bulamadım.

0|0
    0|0
  • Bu fuckbody olmuyor mu zaten

0|0
    0|0
    • Bir tık üstü. Samimi arkadaşlık daha çok zaman geçirme ve daha samimi ve partneri daha detaylı tanımaya dayalı

• En güzeli

0|0
    0|0
  • Yıllardır var olan bir şey zaten

0|0
    0|0
  • öyle şey mi olur iyice dinsizlik

0|3
    0|0
  • Yeni trends mi : D

0|1
    0|0