CİNSEL YAŞAM

OKEY

Erkekler ne kadar uzun o kadar iyi diye düşünürken kadınlar uzun cinsel ilişkilerden sıkılıyor mu?

Erkekler ne kadar uzun o kadar iyi diye düşünürken kadınlar uzun cinsel ilişkilerden sıkılıyor mu?
1,2 kere başıma geldi. Şaşırmıştım. Siz ne düşünüyorsunuz?
  • Ne kadar uzun, o kadar iyi.
    A seç
  • Gereksiz, birbirimize işkence etmemize gerek yok.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
714

En İyi Kız Görüşleri

• birlesmenin uzun olmasi sacmalik -- sevismek uzun olmali yani opusmek, koklasmak, sarilmak, oynasmak, ellesmek turu seyler. birlesmek yapisal olarak kisa surmesi gereken bisey bosaldiktan sonra vucut artik istemiyo.

cinsel tatmin yani orgazm ayni mide acligi gibi, mekanizmasi ayni. dolup bosalarak calisan bir sistem. bu yuzden ne cok fazla ne cok az olmali, gerektigi kadar olmali, bosaldigin halde hala yapmaya devam etmek doydugun halde hala yemek tikinmaya benzer gereksiz ve sacma. vucut zaten istemiyo, dinlenmeye gecmek istiyo.

2|8
    0|0
  • Uzun süreli daha zevkli. Ama 3 kez bosalmali bir kadin bence. Bosalmanin 2. ve 3. seferi dahada zevkli daha dogrusu her bir dahakinde dahada üst zeviyeye ulasiyor zevk acisindan... amaaaa cok uzunda olmasin, belli bir noktadan sonra sürtüne sürtüne a**k dudaklari yaniyor canim😬

1|8
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Valla kişiden kişiye göre değişir. Kiminin libido yüksektir her gün her saat yapmak ister, kimininki düşüktür, haftada 2-3 kere yapmak ister.

0|1
    0|0
  • Mesele orgazma ulaşmak. Orgazma ulaşamıyorsa kadın da sıkılır erkek de.

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

512
  • emegine saglik cok guzel dsdsdsdsdgggggggfdsfsdfadssf

0|3
    0|1
  • Kesinlikle uzun olması gereken şey ön sevişme, kadınları duygusal olarak doyurduğumuz yer orası çünkü. bir defa 25-30 dk git gel yapmıştım, benim belim ağrıdı, kadıncağız göğüslerim ağrıyor yavaş yap diye ağladı ama yavaş yapınca bir şey anlamamaya başlamıştım bende. En iyiis ön sevişmeyi zevkli hale getirmek.

0|1
    0|0
  • Sevişmek, seksten daha uzun sürmeli diye düşünüyorum. Etkileşimi daha uzun süre dinç tutmak lazım. Bir kaç kez başıma geldi, bir buçuk, iki saat sürdüğü zaman artık partnerimin çok yorulduğunu ve dayanacak gücü kalmadığını gördüm. İş artık zevk almaktan çıkmaya başlıyor. Gerçek anlamda dolu dolu geçen bir kaç saat ertesi gün için çok yorucu oluyor üstelik. Sabah kalktığınız zaman her yeriniz tutulmuş oluyor. Affedersiniz ama eşeğin kulağına suyu kaçırmadan, dokunuşları, koklaşmaları, öpüşmeyi uzun tutup zirveye taşıdıktan sonra bir, bir buçuk saat fazlasıyla yetiyor. Bazı istisnai durumlarda iki saat diyelim. Ama fazlasını tavsiye etmiyorum. Kırk yılda bir belki... :)

0|1
    0|0
  • Konu cinsellik olunca genelleme yapmak çok anlamsız.

0|1
    0|0
  • aslında gerektiği kadar olmalı bazı kadınlarda uzun sürünce canları yanıyor basısıda uzun olmasını hiç bitmemesini istiyor.. kişiye göre değişir bence

0|1
    0|0
  • Sabaha kadar sürmeli zevkli ve sesli dolu bir gece geçirmek için harika zamanlar olur uzun sürmesi

0|1
    0|0
  • karşıklı haz alıp orgazma ulaştıktan sonrasının pek bir anlamı yok

0|1
    0|0
  • 2. BOŞALMAYA KADAR GÜZEL AMA ONDAN SONRASI ZORLUYOR BENİ İÇİMDE BİR ACI OLUYOR ÜREKLİ ARTIK

0|1
    0|0
  • Önemli olan uzun sürmesi geç boşalma tahrik ederken mutlu edebilme

0|1
    0|0
  • Uzundan ziyade zamanı verimli kullanmak onemlidir

2|4
    0|0
  • Boşalana kadar olmalı bence

0|5
    0|0
  • 3 aşamalı ve 1 saat civarı sürmeli toplamda.

0|1
    0|0
  • Fazla bkunu cikarmaya gerek yok

0|1
    0|0
  • tam tersi

0|1
    0|0
  • defalarca boşalmak eğer her iki tarafta isterse

0|1
    0|0
  • Alev alev yanarız uzun bir süre daha iyi