CİNSEL YAŞAM

OKEY

Evlenene kadar bakire kaldığınıza pişman oldunuz mu?

Genel sorum daha çok biz kadınlara. Bazı kadınlar bakireliğini kocasına saklıyor evlendikten sonra cinsellik yasıyor cidden kendinizi saklamanıza değdi mi? Ben birini seversem evlenmeden önce birlikte olabilirim diye bakıyorum sizin düşünseleriniz neler?

0|3
1217

En İyi Kız Görüşleri

• olmadım ama çben n tertemiz oldum a ne oldu kocam önceden çok kişi ile yatmış. ama bence yapma heures kendini belli eder. ama yaparsan da biri ile yatmış biri ile evlen.. çünkü erkekler her halti yiyip bakire isteme hakları yok

0|2
    1|1
    • Peki bir çocuk varmış bu ben değilim de bir erkek ile yatmış öyle kişiler ne olur yani bakire isteyebilir mi o kişi

• @ozgur000 ya erkekler neden bakır olmayıp bakire koz istiyor lar. kızlae da ister. ve erkkeği kadını yok tabiyki. ilişki ilişkidir birde haram ilişki. burda kadın erkek mesele değil allahın. sınırlarını aşmak mesele allah kadınla yatmayı bir kere lanet ettiyse erkek erkeğe ilişkiyi 1000 lanet ey5i bu yüzden helal olmuş bir toplum var isteme hakkı yok.

• Haklısın valla, O zaman o çocuk bunu mezara götürür diye düşünüyorum da evlenince açıklar mı bunu karısına bu benim tanıdığım söylerse sevdiği ne cavap verir çok kötü bir durumda ben istemedim diyor duruyor

• Pişman değilim evlenene kadar yapmadığıma. Yine olsa yine aynı adamla yaşardım.

0|2
    1|1

En İyi Erkek Görüşleri

• evlenene kadar değil de keşke daha evvel evlenseydim ve yaşasaydım diye pişman olduğum doğrudur.. evlenene kadar iki meme okşamışlığm bile yoktu acısını fena çıkartıyorum şimdi ;) artık s*kerken nasıl s*kiyorum sen düşün :D :D

0|0
    0|0
  • Evlenince sadece ve ilk defa karıma dokuncam or*sppuda olsa birisi gelse yatmak istese kabul etmem unutmayin neyi yasarsaniz onu bulursunuz evlenmeden omaş

2|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1015
  • Evet çok pişman oldum şimdi duramıyorum😝

0|9
    1|0
  • Kişilere göre bu düşünce değişiklik gösterebilir pişman olanda var olmayanda

0|0
    0|0
  • bende pişman oldun. kendimi eşime saklamıştım. ama keşke ilk seks teklifini aldığım yaşta yapsaydım. ne bileyim o zamanlar cocuktum.

0|0
    0|1
  • en güzelini sen yapıyosun belki sevglin seni kocanmdan fazla seviyor

0|0
    0|0
  • Temiz olman en doğrusu ben erkk olduğum halde bile evlenmedn karşıyım

0|0
    0|0
  • Olmadım çünkü doğrusu evlenince yapmak

1|3
    1|0
    • Aynn kardesim ama kimse takmıyorki bu zamanda meraktan bile yapiyorlar bu işı normalmiş gibi karşılanıyor dinsel boyutunu önemsemez olmuş millet

• Olurdum

0|4
    1|0
  • Olmadım tabi ki

1|2
    1|1
  • İnan bana bir çoğu pişman olmuştur.

0|0
    0|0
  • değmez

0|2
    1|0
  • Hayırdır Mart kedileri gibi kızanamı girdin.

0|0
    0|0
  • Kimisi değdi der kimisi değmedi der

0|0
    0|0
  • pısman olan one cıksın :) sen pısman mısın pekı

0|0
    0|0
  • Zamaneler zaten bozduruyor. Bekaret eskidendi.

0|0
    0|1
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Ya bu konu çok tartışmalara açık

0|0
    0|0
  • peki evlenmeden biriyle birlikte olmak istermisin

0|0
    0|0
  • Ben de evlendikten sonra yaparım

1|1
    1|0
  • Sevince ol gitsin

0|3
    1|0
  • saklasa ne olacak ki? Çoğu her haltı yiyor, adı bakire oluyor. Aşın artık şunu. Zarı kalıyor, arka otobana, ağzı e5'e dönüyor

0|0
    0|1
    • Benim sevgilim bile olmadı ve bende evlenince yapmak istiyorum sadece belkide sadece dürüst güvenilir birisini bulmalısın az ama var yani dürüst olanlar zaten olanı söyler ve güvendiğin birisiyle evlenmelisin zaten 😁iyi şanslar dilerim

• @Nutellaaasuu Hem reddedilmek nedir onu da görmüş olurum fena değil :D

• Ahaha ya ben açıkçası reddederken bile özür dileyip teşekkür ediyorum ahhahaa yani😂😂😂 ne diyim kimseye evet de demediğim için reddedilme şeyimde olmadı henüz ama reddedilsen ne olacak edilmesen ne olacak hayat kısa bunlara takılma 😊 hem zaten ben gururunu ayaklar altına al git aşık olduğunu söyle yürü kıza demiyorum düzgün bir şekilde tanışırsın 😊

• Değmez ya boz gitsin

0|4
    1|0
  • Hic bulasma bu islere ben evlenene kadar yapmayı dusunmuyorum erkek oldugum halde evlenince saat başı yaparsın o işi

1|0
    0|0
  • Ne diyelim Allah herkese kendi gibi birini versin

2|7
    0|1
  • Her tanistigin kişiyle birlikte ol sonra dimi

0|0
    0|0
  • Yap. Sonrada gor gununu

1|0
    0|0

Benzer Benceler