CİNSEL YAŞAM

OKEY

Türkiye'de erkeklerin bekaretini ortalama 21 yaşında, kadınların ise 17 yaşında kaybetmesinin sebebi nedir sizce?

Uluslarası bir araştırmaya göre Türkiye'de erkeklerin ilk cinsel ilişkisini kadınlardan çok daha sonra yaşıyormuş. Bana ilginç ve pek doğru gelmedi ama sizin de fikirlerinizi alalım.

0|0
214

En İyi Erkek Görüşleri

• Kadinlar 17 yasinda erkeklere gore daha az istek hissediyorlar bunun olmasi imkansiz bence ancak o 21 yasindaki erkeklerin 17 yasindaki kizlari kandirmasiyla olabilecek birsey bu oyaslarda kizlar aile ile arasi iyi olmayanlar genel olarakdisa bagimli oluyorlar sevgilisi falan olunca onun her dedigine inanip onun icin herseyi yapiyorlar boyle oluncada ortalik terk edilmis bekaretini kaybetmis erkeklere guveni kizlarla doluyor , istastisliklerin dogru oldugunu dysunmuyorum

2|1
    0|0
    • Sonlara doğru bir yazım hatası yapmışım , özür dilerim umarım kendimi anlatmışımdır

• Bakire olmayan bir kadınla işim olmaz. Bence aynı kriteri kızlarda şart koşsun bak o zaman ortama basında nasıl düşüş oluyor..

0|1
    0|1

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

112
  • Merak haline geldi artık merakı yüzünden yapan kızlar var.

0|1
    0|0
  • Kadın seçer.. erkek seçilir.. bu kadar basit işte🍃

1|3
    0|1
  • Ne 17 si kafayi yemişler avrupada 15 turkiyede 20 21 arasi kizlar icin söylüyom

1|1
    0|0
  • kızlarımız olgun, erkekler de çıtır seviyor demektir bu

0|1
    0|0
  • Erkekler kızları aldattığı için.

1|1
    0|0
  • Erkeklerin ki daha düşük sanıyordum

1|1
    0|0
  • 16 yaşımda kaybettim 😂

0|1
    1|0
  • Kadınalar daha abaza demekki 😂😂😂😂

0|1
    1|0
  • tuhaf

1|1
    0|0
  • İzmir de mi yapılmış anket

1|1
    0|0
  • İlginç bir sonuç

0|1
    0|0
  • bakire olmayan arar genelde erkekler evlenecek zaman. bide erkeklerle gezip tozmayan kiz ararlar

0|1
    0|0
  • Yalan mq çevremdekiler liseye geçince karıya gidiyordu

0|2
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...