CİNSEL YAŞAM

OKEY

Her fırsatta muhabbeti cinselliğe bağlayan bir partner itici midir?

Sürekli her muhabbeti bir şekilde cinselliğe bağlayan bir partner itici midir?
#beyazorkidem😘

4|12
5094

En İyi Kız Görüşleri

• Kesinlikle itici. İki kişi arasında seks muhabbeti bir geçimi sanki başka hiç bir konu konuşulamazcasına hep hep aynı konunun üstünden gidilmesi kadın erkek farketmez sıkar. Başka meziyeti olmayanların karşısındakinin de başka meziyeti yokmuş gibi davranması olanıda kaybettirir. Şeyi elinde kalır. 😊

3|0
    1|0
  • Hiç bağlamamasındansa her fırsatta cinselliğe bağlamasını tercih ederim. Zaten partner dediğin fırsat kollar😄

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Iliskinin seyrine ve zamanina bagli, 2 gunde konuyu cinsellige getirenden kacin ama getirmeyenle "evlenmeyin"...

10|0
    0|0
  • Muhabbetin ne aşamada olduğuna göre değişkenlik gösterir bence.

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

4892
  • Bu konuda cinsiyet ayrımcılığı çok yapılıyor maalesef. Erkekler yapınca abazan deniliyor ama kadınlar yapınca tutkulu 🙃

4|36
    3|0
  • Elbette, özellikle bu konu erkekleri itici gösteriyor maalesef.

5|1
    0|0
  • Hayır değil 🤗

3|19
    6|0
  • Fırsatları değerlendirmeyen partner iticidir :)

4|0
    0|0
  • Tamam cinsellik hayatımızın parçası ama tek gayesi değil cinsellikle birlikte yaşanması lazim olan yoğun duygular eğlenceli aktiviteler var kadın erkek farketmiyor kendinizi itici hale getirmeyin

1|4
    0|0
  • Kusura bakmayacaksin cunku dervisin fikri ne ise zikride odur derler ya. Karni tok sirti pekerkek partneri ilebir arada olunca akli hep cinselliktedir bu asla degismez. Hormonlar erkegi hemen ele gecirir..

1|0
    0|0
  • Yo bence değil. Gerçi biz konuyu oraya bağlamak yerine icraata geçiriyoruz. Neresi olursa olsun 🥰

1|8
    1|0
  • Çok itici.
    Bunu yalnızca ilişkisi cinsellik üzerine kurulu olan çiftler yapar sanırım.
    Ben erkeğin cıvığını sevmem ve sürekli cinsellikten bahseden bir erkek benim için cıvık adamın tekidir. Katlanamam, uzatmam.

3|0
    0|0
  • Fırsat varsa değerlendirilir

2|0
    0|0
  • Her ortam her muhabbette bunu oraya baglayabiliyorsa cidden buyuk yetenek ben yapamam mesela yapabilenlerede alkislarim itici gelmez bu arada ☺

1|0
    0|0
  • Belki çok klişe bir laf olacak ama "Evlenilecek kız var eğlenilecek kız var" diyorlar ya, işte o eğlenilecek kızların cinsel muhabbeti sıkmaz. Ama evlenilecek kız görürsem ve bu kız bu muhabbeti yaparsa benimle yaptığı son muhabbet olur 😒

1|0
    1|0
  • Her an cinsellik muhabbeti açmasın partner yanlış anlaması gayet normal. Istekli oldukları an zaten yaşanır cinsellik.

1|3
    0|0
  • Evet iticidir. Her gün her gün de olmaz ki. Ben bile artık tiksinir oluyorum. Kadın telefonun karşısında kuduruyor. Sinir geliyor bazen.

2|0
    0|0
  • Birşeyler yaşandı ise durum tutkulu bir an olabilir yani cilveleşme gibi başlayabilir cinsellik güzel birşey zorla yapılacak birşey değil istiyorsa getirsin tabiki

1|0
    0|0
  • Hayır değil ya. Çok eğlenceli oluyor. Ve kavga süresi en fazla 10 15 dakika sürüyor sonra gülerek işler farklı noktaya geliyor çok güzle

1|0
    0|0
  • Cinsellikten başka aramızda bir paylaşım olmayacak demektir bu , ki o kişiyle uzun süre yürütemem

2|2
    0|0
  • Ben hiç sevmem öyle sevgili öyle kadın kadın dediğin aşk kokacak sevgi dolu olacak zaten cinsellik evlenince gerektiği zaman gerekli yerde yerli yerinde zamanında oluyor

1|0
    0|0
  • Bir yerden sonra sıkıcı olmaya başlıyor. İster istemez uzaklaşıyorum..

1|1
    0|0
  • Sevmem hoşuma gitmez herşeyin yeri ve zamanı vardır çizgiler ve sınırlar önemli dikkat ederim

1|1
    0|0
  • Iki tarafta seks i seviyorsa arzuluysa bence konusmak gayet normal neden itici olsunki kadin erkek esit bence

2|0
    0|0
  • Kesinlikle evet! Aklını yalnızca idle çalıştırması itici.

2|1
    0|0
  • Ben pul koleksiyonundan bahsediyorsam karşımdaki partnerde postaneye gidelim demiycektir Her seferinde konu cinselliğe gelmez ama partner seksi bir tavşansa aslan tavşanı kovalar 😎

1|0
    0|0
  • Her fırsatta cinselliğe bağlamak iyisidir, fakat konular sürekli ona uzaniyorsa kaçınılmazdır. Bu durumda doğal karşılanmalıdır.

1|0
    0|0
  • Herşeyin yeri ve zamanı var onu iyi ayarladıgın zaman tadından yenmez diğer türlü sıkıcı olur

1|0
    0|0
  • Her zaman olmaz. Doğru zamanda yapılması muhteşem olur, ateşler 😍
    Bağları güçlendirir..

3|0
    0|0
  • Evet... hayatta başka şeyler de var. İki insanın paylaşacağı tek konu cinsellik olmamalı.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle öyle, helede bu sitede daha fazla dönüyor bu sıkıcı muhabbetler😒

1|1
    0|0
  • Her konuda herşeyin fazlası zararlıdır,
    Tadında ara ara ihtiyac duyuldukça olanı fayda sağlar.

1|0
    0|0
  • Bu partnerini tatmin edemedigin manasi taşir. Tatmin olan bir erkek surekli yeltenmez buna. Aç birakmayin partnerinizi yoksa başkasi doyurur.

0|0
    0|0
  • Bence itici ya tatlı hatalı konuşmak dururken hemen cinsellige basliyolar

2|0
    0|0
  • Bence her zaman cinselliğe bağlamamalı her şeyin bir zamanı var.

3|0
    0|0
  • Bazı şeyler özel olunca güzel. Çok sıklaştırıp monotonlaştırırsa tadı kalmaz

1|1
    0|0
  • Beyin yerine 2. Penis var zannediyorum öyleleri. Bıktırıyor.

1|1
    0|0
  • Hayıŕ heyecan verir. Zevzek boşboğaz değilse tabiki... 😊😎

2|0
    0|0
  • benim hatun bu yüzden benden soğuyor zaten, demek ki itici :P

1|0
    0|0
  • İstekli kadın her zaman tercihimdir kendim gibi olan kadını severim her zaman

1|0
    0|0
  • Hayır itici görmüyorum kadın yapınca tutkulu erkek yapınca abaza oluyor yanlış

2|0
    0|0
  • partneriyle olan ilişki iyi ise güzel olur sevdiğinle her an cinsellik yaşamak

2|0
    0|0
  • Her muhabbeti degil o sikici olur arada sirada 50-50 olabilir

1|0
    0|0
  • her dırsatta getiriyorsa doymamıştır doyurduğuna inandıysan ve hala devam ediyorsa bir dengesizlik söz konusudur onun için denge şart

0|0
    0|0
  • Eğer iki tarafta birbirine yakın istekte ise bıktırmaz bence

1|0
    0|0
  • gorsele bayıldım jean pantolonlar harika :) bu arada ben severim cinselliği oyle partnere can kurban

1|0
    0|0
  • Neden itici olsun adam dobra dobra ne düşünüyorsa onu dile getiriyor

1|0
    0|0
  • Eylem yoksa konuşulur. Bir an önce faaliyete geçmeli ki muhabbeti bitsin

1|0
    0|0
  • Siz bayanlar Sapık diye atfettiğinize göre iticidir demek ki

1|0
    0|0
  • İnsanın doğası bu, açıkçası itici bulmam kendi adıma

1|0
    0|0
  • Cıvık ve konuyu cinselliğe getirenler ile işim olmaz. İtici geliyorlar bana.

1|0
    0|0
  • Onun niyeti başka olduğu icin karşı cinsinde aynı niyette ise itici olmaz ama muhabbetler hep cinsellikle yapılıyorsa o ilişki uzun sürmez

0|0
    0|0
  • Sen ve profilin cinsellige baglandik.2 3 post attim.

0|0
    1|0
  • Önde gidenidir :)

4|2
    0|1
Daha Fazla
90

Benzer Benceler

Yükleniyor...