CİNSEL YAŞAM

OKEY

'Evlenmeden olmaz' mantığına katılıyor musunuz?

Toprak olup gitmeyecek miyiz? Çalsın sazlar oynasın kızlar mı diyorsunuz? :D:D

1|0
2537

En İyi Kız Görüşleri

• Evlenmeden olması yanlış zaten siz o kadar dininizden kopmuşsunuz ki... hem hadi diyelim ki kanka dini önemsemiyorlar bende açıkçası kirlilik gözüyle bakıyorum tamam belki seks yapmadığı için tecrübesiz olur ama zaten dediğin gibi kişinin kararı bazıları kendini tüm ellerden heves uğruna geçirmek ister kimsenin dokunmadığı öpmediği yeri kalmaz öyledir doğrusu bazılarına da yanlış gelir öyle fazla kişinin ona dokunması öpmesi o yüzden evleneceği kişiyle olması için bekliyordur 🙈😊 yani şöyle amacım yargılamakta değil aslında üzgünüm kötü birşey söylemişsem de 🙈 bence doğru olan bu ya geç evlenen ne yapsın yazmışlar zaten öyle istediği için öyle durmuş oda gidip sırf seks yapsın diye birisini bulsun yani 🤷🏻‍♀️ Hem zaten sen o bir ömür geçireceğin kişiyle bir ömür geçireceksin bir süre de herşeyi yapamazsın zaten ki sadece seks kalması garip olurdu ve onun içinde evlenmek yanlış yani

0|0
    0|0
  • Toprak olup gitme yeri oyle fena ki zaten onu dusundukce yapasim gelmez. Azicik azablarina bakin merak ederseniz. Evet bir daha gelmicez bu yuzden bir daha affedilme sansimiz olmayacak.

1|3
    2|1

En İyi Erkek Görüşleri

• Bunca zaman elim kız eline deymedi fırsatım olmadı değil ama yapmadım ne dışarda kız görürsem dönüp bakarım nede öyle şeylerde işim olur evlenmeden olmaz değil tabiki ama gerçekten çok özel birisi olmalı evleneceğin kişi olmalı yavaş yavaş ilerlemeli böyle şeyler aynı zamanda bakire olmıyan birisiyle evlenmem diyen tiplerden değilim geçmişinde yaşadıkları beni ilgilendirmez mesele benleyken nasıl olduğudur namusun bir zarla örtüştüğünü düşünmüyorum ki bakire olmayıpta diktiren veya arkadanda veren olabilir bunu kimse bilemez böyle şeylere kafa takmayın

1|1
    0|0
  • Erkeklerin hiç birisi katilmaz fakat ne gariptir ki el değmemiş kız ister. Daha da garibi kız kardeşi kuzeni vs bu durumu yaşamış olsa iş cinayete kadar gider. İlginç kafa yaşıyoruz.

9|0
    0|0
    • Nefret ediyorum o iğrenç düşünceli erkeklerden

• @Bugrahanburak Garip ya da değil orasını bilemem fakat o hakka sahip onu belirtmek istedim.

• Önüne gelenle bu işi yapana saygı duymam ben bu kişilerden bahsetmiyorum ama onun özel insan olduğuna inanıp bu işi yapmış kandırılmışsadan bahsediyorum. berenasli

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2335
  • Katılmıyorum. ya evlendikten sonra çiftler uyum sağlamazsa? o zaman boşan çocuk oyuncağı mı bu aile kuruyosun seks için izinli belge çıkartmıyosun.

1|1
    2|1
    • bide boşanma olmasın yuva dağılmasın diye çocuk yaparlar. sonra dayanamazlar boşanırlar o çocuk ortada kalır. bir anneye bir babaya psikolojisi dağılır zavallının. daha kötüsü boşanmazlar adam aldatır ya da kadın, evde her gün kavga kıyamet çocuğun yine psikolojisi dağılır. daha bir sürü kötü kötü senaryolar. evleneceğiniz insanı iyice tanıyın. evlilik çocuk oyuncağı değildir. evlilik öncesi cinsel hayatın da evlilikle uzaktan yakından alakası yoktur!

• Gerçek şudur ki;

Gerçek bir müslüman kesinlikle bu soruya o işin evlilikten sonra olması gerektiğini yazar. Yani şu an buradakilerin çoğu kafir!

1|1
    0|0
  • Sonunda mutlaka evlilik olmali.
    Sonu evlilik olmayacak bir ilski bitecegini bilerek baslanandir. Buda bile bile ladestir.
    K A T I L I Y O R U M 🤗

0|1
    0|0
  • Evet, yoksa evlenince bir anlamı kalmıyor öylelikle, hepsinin yer’i ve zaman’ı vardır, acelesi yok

0|1
    1|0
  • her kese saygi duymak lazim) sahsi dusuncem evlenmeden olmaz😄

2|2
    0|0
  • Sonuçta bir kez dünyaya geldik mantığına tersim , sonuçta iki kere sorguya cekilmeyecez

1|1
    0|0
  • Evlenmeden olmaz diyen bir kızla asla sevgili olmam. Hayatımda böyle bir negatifliğe ihtiyacım yok.

0|0
    0|0
  • Zor bir karar ben evlenmeden olmaz diye dusunmemistim ama gercekten karsindakine her anlamda birsey hissetmeden olmamali diye dusunuyorum

1|1
    0|0
  • 40 yaşında evlenen veya hiç evlenmeyecek olan napsın, hiç önemli değil bunlar. Katılıyorum.

0|3
    0|0
  • Benim. icin bekaret önemsiz ben surekli birileriyle oluyorum ve tecrübe kazanıyorum evleneceğim kişide oyle bir hayat yasamis olmasi beni rahatsiz etmez

0|0
    1|0
  • Evlenmeden olmaz diyenler samimiyse oral ve anal da yapmasın inanalım

1|0
    0|0
  • katılıyorum ama aynı şeye erkeklerde hassasiyet göstermeli

1|0
    0|0
  • Katılmıyorum. Geç evlenmeyi düşünenler veya evlilik düşünmeyenler napsın. :D

0|0
    0|0
  • kesinlikle katılmıyor bekaret dediğiniz şey zihinde olmalı bacak aranızda değl

0|0
    0|0
  • Evlenmeden hiç birşekilde olmaz asla..

1|0
    0|0
  • Katılıyorum. Evlenmeyi önermiyorum ama

0|0
    1|0
    • Ya biraz kişiyle alakalı. Çok Sosyalsen bence gereksiz. Ama evleneyim çocuk sahibi olayım ailem olsunsa olay evlen tabi. Ben sosyal olduğum kadar yalnızlığı da seviyorum. Kafa dinlemeyi vs.

• Çocuk için lazım işte, yoksa ben de fazla evlilik meraklısı değilim.

• Hı hı😒

0|3
    0|0
  • Katılmadım , katılmıyorum.

1|1
    1|0
  • Katılmıyorum

0|2
    0|0
  • Ben iki farklı düşünceye de saygı duyarım.

1|0
    0|0
  • Karşımdaki insana bağlı. Ama katılmıyorum.

0|1
    1|0
  • Evet bekaret konusuna katılıyorum mesela 🌹

0|3
    0|0
  • Evet katılıyorum.

0|3
    0|0
  • Tabi

0|3
    0|0
  • Evlenmeden olmaz demedim antrenman yaptım 😂😂😂

0|0
    1|0
  • Katılıyorum

0|2
    0|0
  • Katılıyorum

0|2
    0|0
  • Evet.

0|2
    0|0
  • İlişkiye göre değişir o

0|0
    0|0
  • Tek taraflı olmuyor bu işler.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • İllaki evlilik şart değil önemli olan güven..

0|0
    1|0
  • Leşsiniz.

1|0
    1|0
  • Herşey usulünce olmali

1|0
    0|0
  • Kezbancıl hareketler bunlar.

1|0
    2|2
  • herkesle yat o zaman toprak olup gitceksin nasılsa

2|0
    0|0
  • Herkes kendisi gibi birini istemeli

1|0
    0|0
  • Önce bir deneyelim, oluyorsa evleniriz

0|0
    2|0
  • Hakkeden kişiyle olmalı.

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum

0|0
    0|0
  • Kim nasıl istiyorsa öye davrnsın

0|0
    0|0
  • olur diyenler de var nasıl olsa çok şükür :D

0|0
    0|0
  • Saygı duyarım herkesin tercihi..

1|0
    0|0
  • bazen katılıyorum bazen katılmıyorum

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Katipmiyorum

0|0
    0|0
  • Katılıyommm

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    1|0
  • evlenmek sart

0|0
    0|0
  • Bence ten uyumu diye bişey vardır. Evlendikten sonra sadece tahta gibi yatıyor kızlarımız sonra erkek tatmin olamıyorum vs deyip gözü dışarıya gidiyor.
    Ha işte asıl ozaman geçmiş olsun

0|1
    0|1
Daha Fazla
8

Benzer Benceler

Yükleniyor...