CİNSEL YAŞAM

OKEY

“Yeni yıla nasıl girersen öyle devam eder” derler! Yılbaşı gecesi duygularını nirvanaya taşıyacak plan nasıl olmalı?

Yılbaşı gecesini romantik bir planla taçlandırmak isteyenler burada mı?

Mutluluğun doruklarında bir yılbaşı gecesi için hemen plan yapmaya başlamalısın çünkü yeni yıl nasıl başlarsa öyle devam eder. 😉 Sevgilinle kırmızının gücünü konuşturup en çekici kıyafetlerinizi giyebilir, özel bir menü ile yılın son ama en lezzetli yemeğini yiyebilir, sevdiğiniz şarkılardan oluşan bir playlist hazırlayabilir, hiç denemediğiniz bir dansı deneyebilir, aromatik kokulardan faydalanıp duygularınızı harekete geçirebilirsin.

Ve Okey Nirvana ile geceyi romantizmin doruklarında sonlandırabilirsin!

Afrodizyak etkili ve ultra kabartmalı Okey Nirvana ile kadınlar artık daha mutlu! Okey Nirvana ile yeni yıla mutlu başla ve tüm yıl öyle devam etsin! 🎉

“Yeni yıla nasıl girersen öyle devam eder” derler! Yılbaşı gecesi duygularını nirvanaya taşıyacak plan nasıl olmalı?Senin duygularını nirvanaya taşıyacak plan hangisi KScan? 🌹🌮🎶🤗💓

4|8
149346

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 149

• Yılbaşı gecesi mumlarla donatılmış loş ışıklı bir odayı, kırmızı bir jartiyer takımıyla taçlandırıp, partneriniz ile tutku ve şehvet dolu bir sevişmenin közlerini atın. Kırmızının ateşiyle kavrulmaya başlayınca iki ten haz kaçınılmaz olacaktır.

10|41
    35|36
  • Yılbaşı gecesine özel kırmızı donlar unutulmamalı 😄 şaka bir yana, aynı enerji ve Tutku’yla birbirine yaklaştıktan sonra özel gün falan çok önemli olmuyor. Her günün ayrı bir değeri olmalı 😊

10|33
    12|13
  • sevişerek girmiş herkes maşallah hem cinselliğin afrikası diyorlar hem de herkes sevişiyor vallahi bir komiğiz😂😂😂 muhtemelen ya uyurum ya da tv izlerim kimse umrumda değil kırmızı don mon saçmalıklara inanmam

3|8
    1|2
    • Ya tebrik ederim seni duygularıma tercüman olmuşsun yemin ederim :)) lafa gelince cinselliğin afrikasıdır Türkiye ama hesapta biri bağ evinde biri dağ evinde biri rezidans ta sevişir lafffffr

• Öncelikler kırmızı seksi dantelli iç çamaşır takımımı giyicem seksi mini bir etek ve dekolteli bir bluz siyah belki fileli bir çorap açik dalgalı saçlar Hafif birde makyaj waaaaaloo hazırım.
    Bilin bakalım ne eksik.
    Bir erkek🤣

2|10
    3|2
  • Ben her Yeni Yıla yalniz giriyorum kardesim asker, annem babam calisiyor diye evde tek basima oturuyorum demek ki bu yuzden butun senem yalniz geciyor🤷‍♀️

1|7
    0|0
  • Her zaman ki gibi çok şık bir masa ve ben ve en çok sevdiklerimle girecem yeni yıla. Herkese kırmızı don hediye almakta geleneksel adetim.

4|7
    3|1
  • Her yıl aynı terane nasıl girdiysem hiç alakası olmayan bir yıl geçirdim bu sefer plansız olucam ;)

2|7
    0|0
  • Dantelli kırmızı iç çamaşırı olmazsa olmaz.
    Birde sade bir koku.

1|12
    1|0
  • Zinaya teşvik ediyorsunuz çok ayıp çok 🙄
    O gün canım ne istiyorsa onu yapacağım.

9|9
    1|2
  • Yeni yila sehvetli bir sexle girilmeli bütün yil seks dolu geçsin:)

1|10
    0|0
  • Ah ah , yılbaşını beraber geçireceğim deliler gibi eğleneceğim bir sevgilim bile yok, çok yalnızım çok... 😫

2|6
    0|0
  • Benim bey beni çileden çıkarmayı başarmazsa birlikte ve romantik gireceğimiz bir yeni yıl olabilir, mumlar ve yemek. Gerçi yeni yıl ruhuna biraz aykırı ama geçen sene öyle bir sürpriz planlamıştı.

1|3
    0|0
  • Kesinlikle siyah dantelli bir gecelik sonrası zaten su gibi gelecek. 😘🖤

2|9
    1|0
  • Yeni yıla eşler (kadin) evinde loş ışıkla özel bir masa hazırlamalı. Öyle dışarda ortamlarda olmaz yeni yıla birlikte özel anlarla dans ederek birlikte tutkulu anlar yasayarak girmeli. Yeni yıla mi girerler yoksa kim kime girer bilemeyiz 😁🙈

2|3
    1|0
    • 😂😂 Tam yeni yıla girerken girerler birbirine tüm yıl bol girmeli gider artık☺️

• O klişeleşmiş bir söz hiçbir gerçekliği yok valla evimde sıcak sıcak oturup kahvemi ya da sıcak çikolatamı yudumlarken ya film izlerim ya da kitap okurum

5|2
    1|1
  • Hay maşallah herkes depişerek giriyormuş yeni yıla. Oturup ibadet yapsak yüz milyon kat fazla sevap alırız heralde.

3|4
    1|0
  • Her yılbaşını, şehir dışında bile olsam imkan yaratıp ailemle birlikte geçirdim..
    Bence yılın kapanışını ve açılışını yapmak daha güzel, yılbaşı gecesi ikisini bir arada geçiştirmeye gerek yok 🙈

1|2
    0|0
  • Çok fena planlarımız var eşimle uçuş serbest uzaya doğru 🙈🙈

3|5
    1|0
  • Yılbaşını sevgilimle clubda kutlayıp evde sizin ürünlerinizle kutlamalara devam edebilirdik ama ne sevgili var ne bir şey o yüzden hayaller kutlama hayatlar ağlayarak osbir okeycim :(

2|3
    1|0
  • Sevdiğim kişi varken bana göre zaten her gün yılbaşı

2|4
    0|0
  • ''Yılbaşı gecesi mumlarla donatılmış loş ışıklı bir odayı, kırmızı bir jartiyer takımıyla taçlandırıp, partneriniz ile tutku ve şehvet dolu bir sevişmenin közlerini atın. Kırmızının ateşiyle kavrulmaya başlayınca iki ten haz kaçınılmaz olacaktır.'' Denmiş.
    Buna katıldığımı belirtmek isterim.

1|2
    3|1
  • Saçma sapan inanclar falan abi bize ne ya yılbaşından

4|5
    1|0
  • Once basbasa guzel bir aksam yemegi sonra romantik bir müzikle dans en sonda ise onu cennetime davet etmek en guzeli olurdu😏😏😏

2|6
    1|1
  • Vallaha yalan nasıl girersen öyle devam diye bir şey yok😂tam tersine devam ediyor hatta ben çok mutlu girmiştim ama gözümün yaşı kurumadı be😂😂😂😂

1|3
    0|0
  • Şu ürünleri tirtikli yapip durmayin ya. Tirtikli diye normalden fazla haz alan var mi gercekten? Beni asiri rahatsiz etti.

1|2
    1|1
  • duygusallık güzel kokular derin tutku derinlerde yakılan ateşler her zaman kolay küllenmez ^-^

1|6
    0|0
  • Ben yeni yıla eltimle girmeyi planlıyorum. Sorunun kategorisi baz alınınca bir ürkmedim değil bu cevabın oluşturacağı etkiden.

2|2
    0|0
  • Dağ evinde şömine başında viski içmek , güzel bir gece geçirmek istiyorum.. ve mümkünse tüm bir sene orda kalayım ahaha🙄😌

1|5
    1|1
  • 5 aylık bebeğimizden dolayı bizde böyle planlar söz konusu olamıyor ama anını bulduk mu çıkıyoruz nirvanaya 😂

2|3
    1|1
  • O günü kutlama şansımız yok maalesef daha evlenmedik

1|2
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    119

Erkekler Ne Diyor 346

• Yeni yılda eğer sevgilin yanındaysa mutlaka zaten heyecanlı girilir yeni seneye :) Kırmızı, ortam ve ambiyans, bir iki kadeh bir şeyler belki... Güzel bir şeyler var aklımızda, bakalım.

2|0
    0|0
  • Yeni yila cenabet girersek tum yil cenabet gezeriz o zaman ))))

Kirmizi iyidir, ates, erotizm, nirnava...

Paylasim icin tesekkurler

2|1
    0|1
  • Yılbaşı gecesi afrodizyak etkili yiyecekler tüketilmeli, iki kişilik sıcak bir ortam ile geceye doğru ilerlemeli.
    Gerisi kolay, gerisi güzel... :):

3|0
    0|0
  • Fantazi kostümler ile geceyi unutulmaz hale getirebilir, dolu dolu bir gece geçirebilirsiniz.

2|0
    0|0
  • Hayaller şömine önünde bir postun üstüne uzanıp sevgilinin göbeğinden şarap içip, sevişmek. Gerçekler yatın uyuyun essek zipalari 😊

0|0
    0|0
  • Bu bilindik bir tiyatro gösterisinin en beklenilen sahnesi gibi bir şey. Ben şahsen yeni yıl yeni umutlar değil de ters çevrilmiş bir kum saati gibi görüyorum. Yani kum nasıl olsa akacak mesele o şişeyi tersine cevirecek zamanı kestirmekte. Zaman yine akıp gider tersine çevirecek hamle de o zamanin içinde.

0|0
    0|0
  • Bu konu çok uzun süredir gündemde. Ama gerçekliğini hiç görmedim ne para yönünden be seks yönünden ne şans yönünden. İnsan yazılanı Yaşar tüm okuyucular onun için gününüz geceniz ve önünüzdeki günler hayırlarla dolu olsun.

0|0
    0|0
  • Yılbaşına kadar sevgilim olmazsa yalnız giriyorum. Seni seven biri olduktan sonra plan yapmak kolay. Bulutların üzerindeysen mekan ve zamanın önemi kalmıyor :)

1|0
    0|0
  • .

Yıllardır bir sürü farklı şekilde girdim,

Hiçte dediği gibi olmadı,

Uydurma şeyler için o kadar çabalayama gerek yok,

Her gün uyandığımda bir mucize ile uyanıyorum zaten.

Sevdiklerimi görünce bu bana yetiyor da artıyor bile.

.

1|0
    0|0
  • Güzel fikir. Neden olmasın.
    Yılbaşı gecesine sıcak loş ışıklı bir odada kırmızı incecik narin bir jartiyer takımlı partnerim ile tutkulu ve şehvet dolu ön sevişme ile başlayıp, iki tenin birbirine deliler gibi kenetlenerek buram buram seks kokusu içerisinde hazzın kaçınılmaz sonucuyla o an birlikte aynı anda kasılarak peşpeşe büyük patlama planlıyorum... M😨Ter ve aşk sularımızın meni kokusuyla karışarsknoluşturduğu o muhteşem aromayı hissediyorum şu an... 😉😎

1|0
    0|0
  • Yılbaşı gecesi kafayı vurup uyuyorum. Yani şimdi koskoca yılı da uyuyarak mı geçirecem ben. Hani nasıl başlarsan öyle devam edermiş ya.. uyuyarak :))))))))

0|0
    0|0
  • Saçmalık yeni yıl diye bir gün bile yok yabancıların uydurması

5|0
    0|0
  • Harika bir gece istiyorsan iyi dinlenmiş olmalısın, stresten uzak ve sevdiğin dostların ile dağ evinde olup şömine etrafında harika sohbetler güzel olur. Kar yağarsa ayrı bir keyfi olacaktır. Sonrasında yeni yıla mutlu huzurlu bir adım atmak kalıyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde yaramazlık yapmak sizlere kalıyor. 😉😉

0|0
    0|0
  • Kırmizı donlar, yerde gül yaprakları, salonun ortasına çakılmış metal bir direk bir de avrat. Ohhh mis :)

1|0
    0|0
  • Ya her şey güzel hoş ama sevgilisi olmayanlar girmesin mi yılbaşına ne istiyosunuz. Biz 2019’da mı kalalım. Soru bile sevgili içeriyor. 😂

1|0
    0|0
  • Yılbaşı mi hmmm sanırım biraz çerez ve biraz da viski açarım evde. Dışarıda içmeyi de eğlenmeyi de sevmem. Belki bunlarin hiç birini yapmam erken yatar sabah arabayla bütün İstanbul'u gezebilirim.

1|0
    0|0
  • Yeni yıla çekirdekle girmeyi planlıyorum. Varsa isteyen buyursun. Okeyle girmek isteyenlerde olabilir onlara da saygı duymak gerekir. Çekirdekle yeni yıla girmek isteyenlerede..

1|0
    0|0
  • Evet bununla iş tutun ki zevkiniz katlansın ve yine evet bununla korunun ki sonrasında büyük sürprizlere gebe olmayın. Nasıl girersen öyle çıkmıyorsun buda başka bir cevap.

1|0
    0|0
  • yılbaşından bir hafta öncesinden başlayarak amerikanvari bir yılbaşı kutlamayı hayal ediyorken nereden geldiğini anlayamadığın o kaynana dilinin burnumu teğet geçtiğinde yüzleşmiştim gerçeklerimizle 😂😂😂

1|0
    0|0
  • aynen bu
    ok lemek lazım
    kesfet

0|0
    0|0
  • Dansöz bekleyecegım ekranda bakalım kım cıkacak :)

ama okey candır ya baskası yalan :=

3|0
    0|0
  • Yeni yıl da diğer günler gibi olacak galiba.
    Ancak bir kutlamayı hak edebilir.
    İlginç bir strateji...

1|0
    0|0
  • Namaz kilarak girecegim, her kötülügün anasi seks ile degil

1|0
    0|0
  • Yeni yıla hep mutlu giriyoruz da ne oluyor sonu hep hüsran🙂

1|0
    0|0
  • Sevgilinle kırmızının gücünü konuşturup en çekici kıyafetlerinizi giyebilir, özel bir menü ile yılın son ama en lezzetli yemeğini yiyebilir, sevdiğiniz şarkılardan oluşan bir playlist hazırlayabilir, hiç

1|0
    0|0
  • Sevgilim olsaydı bunu düşünürdüm. Ama yok okeycim 😒

1|0
    0|0
  • Okey Nirvana ile yeni yıla mutlu başla ve tüm yıl öyle devam etsin

1|0
    0|0
  • Arkadaşlarla pis yedili atıcaz. Öğrenci evi malumunuz.

1|0
    0|0
  • Erken uyuyacağım 15 karne tatiline hazırlık yapıcam 1 ocakta

3|0
    0|0
  • Hatunla beraber, kırmızı don eşliğinde. 😝
    İyi giderdi ama keşkeee. 😌

3|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    316
Yükleniyor...