CİNSEL YAŞAM

OKEY

Eşinize istediğinizi yaptırabilmek için cinselliği bir silah olarak kullanır mısınız?

Eşinize istediğinizi yaptırabilmek için cinselliği bir silah olarak kullanır mısınız?
#beyazorkidem😘

0|7
3370

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 70

• Aramızda cinsellik silah olmaz bizim. Biz cinselliği ancak birbirimize tutkuyla bağlı olduğumuz için yaşarız. Hem zaten ben erkek halimle bunu nasıl silah haline getirebilirim ki? 🤣🤣🤣

5|0
    0|0
  • Bunu genelde kadınlar yapar :)

2|0
    1|1
  • Cogu erkek cinselligi elde etmek icin istedigi kalitede zaten esine acik cek verir.. Tabi cinseligi safece sok cikar ciftlesme gorenler icin bir sey degismez.

2|0
    0|0
  • Bunun adı şantajdır. Bunu yapmam ben. Bana yapanı da terkederim. Çok katıyım demi :)

1|0
    0|0
  • şimdi onu genel de kadınların gizli silahı ama
    .. bu iş bende ters teper resmen ben onu gizli silahı ile vururum bu sefer kendi yalvarır

1|0
    0|0
  • Üyelere istediğinizi yaptırmak için cinselliği bir silah olarak kullanır mısınız? 😎

Soruya cevabım: İstediğim şey olsa olsa üşendiği fakat istediği bir şeyse bunu yaparım. Rüşvet değil, teşvik primi veririm. Farkını bilmek gerek.

0|0
    0|0
  • Elbette, bütün savunma sistemini çökerten yegane unsurdur, konu eşimizse eğer.

1|0
    0|0
  • Eğer bu taktikle daha ateşli bir seks yaşıyorsak, benden daha fazla istekte bulunacağı fikirler üretirim 😉🤔
    Sevgilim için elimden geleni yaparım bende 🙂😘

1|0
    0|0
  • Beyniyle hareket etmiyorsa bedeni boşdur, hic yapmam...

2|0
    0|0
  • Bunu bana karşı silah olarak kullanan kadın benim gözümde sadece küçülür ve asla istediğini alamaz. Bunu yapmak yerine söylesin o zaman daha başarılı olur benim için

1|0
    0|0
  • Hiç umrumda olmaz ve kesinlikle bana silah olarak kullanamaz zaten öyle biriyle de evlenmem.

1|0
    0|0
  • Kullanmam kullanilmasi da hosuma gitmez tepki gosteririm

2|0
    0|0
  • Ödül ceza olarak kullanılabilir. En azından kendisine çeki düzen verir.

2|0
    0|0
  • Kadınlar başlarken, erkekler devamında kullanabilir. Ama bence gerek yok bu tarz hadiselere.

1|0
    0|0
  • Bunu genelde kadınlar yapar ama buradan sesleniyorum bunu asla yapmayın sonra üzülecek olaylar başınıza geldiğinde çok üzülebilirsiniz.

1|0
    1|1
  • Cinsellikte istediğimi yaptirmak için olabilir 🙂 Ama başka konularda silah olarak kullanmak assaglikca birşey bence...

1|0
    0|0
  • Ben evli değilim aşk meşkle deişim olmaz ama özel ilişkilerimde partnerimle hep yatakta ateş ile barut gibi oluruz ben zaten bombayım en büyük silah💪

1|0
    0|0
  • Bunu kadınlar yapıyo yapmıyorum dıyen yalan soyler basım agrıyo salonda yat gıt basımdan falan 🤣🤣

1|0
    0|0
  • istediğini cinsellikle yaptıramaz sevgisiyle yaptırır bana yani öyle düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Hayır silah olarak kullanmam. Zaten zevkle yaptigimiz şey...

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    50

Kızlar Ne Diyor 33

• Hayır asla, çıkarcılık sevmem.

1|4
    0|0
  • Hayır kıyamam. Ayrıca cinsellikle tehdit edemem, sadece onun değil benim de ihtiyaçlarım var sonuçta.

2|8
    0|0
  • Kullanabilmeyi çok isterdim fakat o konuda beceriksizim. İstekli bir kadın olarak dayanaayıp teslşm olurum. Birde eşime bu şekilde bir şey yaptıramam. Tarzı değil adamın. İşlemiyor taktikler

1|4
    0|0
  • Kullanmam. Onun icin yapacaksa hiç yapmasın. Ama o anda keyifli olduğumuz icin istediğim biseyi dile getiririm. Karşılık olarak degil ama asla !

1|5
    0|1
  • Öyle güzel bir duygu silah olarak kullanılmamalı sadece mutlu etmek mutlu olmak için kullanılmalı.

2|10
    0|1
  • Kadınlığımı hiç bir zaman istediğimi elde etmek için kullanmadım kullanmamda

3|5
    0|0
  • Büyük ihtimal yapardım istediğimi almak için hem sonuçta kocam zaten

1|7
    0|0
  • Silah zoruyla yaptırdığın hiç bir şey sana yâr olmaz.
    Bunu yapan kadınlar geri zekalıdır.

Akıllı kadınlar seksi silah olarak değil ödül olarak kullanmasını bilenlerdir.

1|1
    0|0
  • Evet seve seve :) zafere giden yolda herşey mübahdı

1|7
    0|2
  • Kadın aklıyla ve cazibesiyle herşeyi yaptırabilecek potansiyele sahiptir zaten ♀️

1|4
    0|0
  • Eğer çok istiyor İsem evet kullanırım çünkü neden kullanmayayim

1|3
    0|0
  • Eşimi eğitilecek bir hayvan gibi görmediğim için hayır.

0|3
    0|0
  • Kimi zaman kullanırım sanirim

1|7
    0|0
  • Resme oldum😍

1|8
    0|1
  • Belki bazen olabilir.

1|2
    0|0
  • Belki bazen

1|6
    0|0
  • Evli olsam şimdiye kullanmıştım bile kanka.

2|4
    0|0
  • hayır

1|3
    0|1
  • Olmamalı asla

1|2
    0|0
  • Direk hayir diyemem belki 😂

1|4
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam