CİNSEL YAŞAM

OKEY

Yatakta fazla naz partneri bıktırır mı?

Yatakta fazla naz partneri bıktırır mı?

2|13
43169

En İyi Erkek Görüşleri

• Partneriniz sizinle birleşmek istediği halde, nazlanıyorsa ona duyması gerekenleri söylememişsiniz ve baştan çıkartamamışsınız demektir. Birleşmek için sadece fiziken tahrik yetmez. Aklının, ve ruhunun rahat olması gerekir. Kimse kaktüs üstünde mercimek yemek istemez sanırım.

Yoksa "ulan iki dakika koklaşacağız amma naz yaptın he, bıktım" diyerek ne kadar kalibresiz, tutuk bir silah olduğunu ima etmiş olursun.

6|0
    0|0
  • Dokunmasını bilmezsen naz yapar. Karşı koyamacağı şeyler var kadınların. Naza vakti bile olmaz. Parçalar..

15|1
    3|0

En İyi Kız Görüşleri

• Eğer nereye nasıl dokunmasını biliyorsan en nazlı kadın bile 3dakika ancak dayanır. Sonra teslim olur

2|13
    1|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 167

• Fazla naz her zaman bıtkınlık verir.

5|0
    3|0
  • Ben daha saldırgan olurum muhtemelen

1|0
    0|0
  • Evet bazen fazlası zarar.

1|0
    0|0
  • İster istemez olabilir senin sorularına görüş yazarken çok düşünüyorum niyese

9|2
    0|0
  • Aynen öyle fazla naz aşık bile usandırmış
    Siz güzel bayanlar lütfen yatakta fazla naz trip baş ağrısı gibi şeyleri kenara bırakın artık.
    Geldik gidiyoruz keyfine varalım bazı şeylerin

1|0
    0|0
  • Evet bıktırır. Oysa aşk sevgiliyle alabildipine derinlere gitmek ister. Ne pişman olur ne de korkar...

1|0
    0|0
  • kadın ve erkek ıkı ozel cekım alanı.. bırısı gercekten kendını ıstenmıyor hıısederse o işten hayır gelmez.. ademoglu kızgın fırın havva kızı mercımek olacak:)

1|0
    0|0
  • Nazin nasıl yapıldığına göre değişir kimisi nazıyla daha çok arzulattirir kendini kimisi kendinden soğutur

2|0
    0|0
  • Nazını kırmasını bilmeli erkek dediğin, karşındaki kadını her anlamda kendine çekip mutlu edebilmeli. Baştan çıkarmak sadece kadınlara özgü bir olay değil.

1|0
    0|0
  • Birçok kişi sorudaki FAZLA kelimesini farketmemiş bence :)
    naz, cilve elbette kadına yakışan şeyler ama fazlası da gerçekten tabiri caizse kalkanı yerine oturtan cinsten oluyor :) :)

1|0
    0|0
  • yatağa kadar gelmişsin daha neyin nazı bu? ver artık :D o değilde senin işin gücün yok mu sürekli cinsellik? ne ateşmiş bu sendeki sürekli seks temalı sorular :D valla ben gelip zükecem sonunda seni haa :D

0|0
    1|0
  • Off sen ne diyorsun hemde nasıl ya yatağa kadar girmiş sin daha neyin nazı dır hiç sevmem hemen soğurum

1|0
    0|0
  • ne nazı ya. yatağa atana dek zaten bir ton nazını çekmişimdir.
    yatakta da naz çekemem.
    kaplan gibi olacak, yırtıcı, ateşli ve doyumsuz olacak yoksa çeker giderim zaten

1|0
    0|0
  • Fazla naz sakız fallarinda kalmalidir😊
    Yatağa yatarken nazlanmayan insan birlikte olurken de nazlanmamali😄😄

1|0
    1|0
  • Naz yapmaktan keyif alıyor ve hakkıyla yapıyorsa oyununa eşlik ederim, ama fazla dayanamayacağı görüşündeyim😎

1|0
    0|0
  • kesinlikle kadın mız miz nazlı falan soğuk ya da çok utangaç olursa harbiden itici yatakta kadın da çok aktif olmalı zevki olsun bizim türk kadınları anca yatar tahta gibi 😂

1|0
    0|0
  • bir yanım bıktırır diye düşünüyor bir yanım öyle hemen olacaksa ne zevk kalır nede istek ya tatlı bir derecede naz bence gerekli onu ciddi anlamda istediğini anlamalısın :)

1|0
    0|0
  • Soru mu bu? Ciddi ciddi bunu sordunuz yani sfskfösdksd. Trol sorular daha iyi yahu , yeni sevişmiş ergenler gibi soru yahu

1|0
    1|0
  • naz olarak işaret edilen cilvelenmekse ateşi harlar, yok ay başım ağrıyo ay kçım ağrıyo şeklinde ise can sıkar.

1|0
    0|0
  • daha tatlı olur tecrübeliyim koynumda naz yaptığında vajinası daha çok sulanıyor harika birşey

0|0
    0|0
  • Partnere göre değişir...
    Karakter kişilik meselesi...

1|0
    0|0
  • Günün sorusu demek...

Çok kabaca yazmak istiyorum bunu öyle içimden geldi, kalkmışı bile indirir 🤨 çok sert oldu cııks

1|0
    0|0
  • Naz sevmiyorum ben ya yatakta vahşilik ve hırçınlık daha çok hoşuma gidiyor 🙈

1|0
    0|0
  • Daha çok ateşler 😀 yakalarsam mucuk mucuk moduna sokar

1|0
    0|0
  • Naz iyidir yataktaki aktivite keyifli olur tam tersine.

1|0
    0|0
  • Bıktırır tabi kadın vermezse hemen erkek bıkar hatta inebilir

2|0
    0|0
  • Yatağı bilmemde fazla naz âşık usandirir boşuna değinilmemiştir

2|0
    0|0
  • naz kadınlarda yine bir yere kadar da erkeğin nazlısı hiç çekilmez herhalde

2|0
    0|0
  • Bıktırmak ne kelime küfür Edip daha da elimizi sürmeyiz sonra da hevesimiz kaçar

2|0
    0|0
  • bir erkeğe karşı o naz nasıl olacak ki. erkek istediğini alır sonuçta

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    137

Kızlar Ne Diyor 41

Yükleniyor...