CİNSEL YAŞAM

OKEY

İlişkine heyecan katacak eğlenceli oyunlar için evin en uygun köşesi sence neresi?

Evin her köşesini oyun alanına çevirmek çok eğlenceli olmaz mı? Senin için evin en eğlenceli köşesini hemen şıklardan seç; her köşeyi oyun alanına çevirmenin ve #İstediğinGibi bir cinsel yaşamın sırrını kap! Yorum ve görüşlerinle eğlenceye katılmayı unutma.
  • İlişkine heyecan katacak eğlenceli oyunlar için evin en uygun köşesi sence neresi?Eğlence benim işim: Balkon kimin aklına gelir ki?
    A seç
  • İlişkine heyecan katacak eğlenceli oyunlar için evin en uygun köşesi sence neresi?Gelenekselciyim, yatak odasından uygun bir köşe olabilir mi?
    B seç
  • İlişkine heyecan katacak eğlenceli oyunlar için evin en uygun köşesi sence neresi?Biri oyun mu dedi? Hemen salonu hazırlayalım!
    C seç
  • İlişkine heyecan katacak eğlenceli oyunlar için evin en uygun köşesi sence neresi?Tabii ki banyo, köpükler uçuşsun!
    D seç
  • İlişkine heyecan katacak eğlenceli oyunlar için evin en uygun köşesi sence neresi?Benim için evin her köşesi oyun alanı!
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

7|19
173357

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 173

Erkekler Ne Diyor 357

• Bizim hatunlar köşe falan tanımıyor. Köşe kapmaca oynuyoruz yeri geliyor onlarla.
    Ne yani? Mutfakta illa ki yemek pişecek diye bir kanun mu var? Biraz da işi pişirelim değil mi? :):

20|2
    10|4
  • Yatak odası genelde ilk tercih olur ama biraz heyecan ve hazırlıksız anlar da çok güzeldir. O nedenle evin her köşesi bu anlardan birine şahitlik edebilir bence :)

3|0
    0|1
  • Eğer ilişkiye heyecan katacak bir köşeden bahsediyorsak hazla sınırlandırılmamalı. Evin her bir köşesi bir ufak oyun için kullanılabilmeli. :))

5|0
    0|1
  • Benim tercihim banyo olur ama bakalım partner razı mı :) Aşk zarları da süper fikirmiş. O zaman razı olmasa da çare yok yani. Ben değil zar istiyor derim :)

1|0
    0|1
  • Her oda her mekan farkli deneyimler farkli heyecanlar icerir...

1|0
    0|0
  • Banyo iyi... köpük güzel.

3|0
    0|0
  • Ev bizim neden odayla sınırlı kalalım.

1|0
    0|1
  • bence kalıp fikir bunlar evdeysen illaki evin bir yerinde yapacaksın bunun neresi heyecanlı bence hiç bir albenisi yok biraz marjinal ilgi çekici fikirleri olan varsa mesele denizin içinde gibi :-) ya da terk edilmiş bir ev ya da bir çiftlik evinde yazın sıcakta şömineyi harlarsın :-)

1|0
    0|0
  • Önce her köşesinde oyunu oynayıp size en uygun gelen köşeyi böylelikle belirleyebilirsiniz.

Tabi işin farklı gelen kısmı ise; niye heyecan katan kısmı olarak köşe bucak bir birinizi kovalıyorsunuz. Bir birinizi istediğiniz her nokta sizin köşeniz olacaktır :D gerisi belinize kuvvet

1|0
    0|0
  • En büyük bilim adamları bile bunu ispat etmişlerdir (Örneğin Ben…)
    En uygun yer Mutfaktır, Hem vücudunu beslersin, Hem de ruhu ve duygularına…

1|0
    0|0
  • en son şıkkı seçtim çünkü kadınım, yaşamıma anlam katan, seksi bir görev gibi değil, temel ihtiyaç ve eğlence zevk olarak gören, kendine saygısı olan, harika bir kadın olduğu için, evimin her köşesi bizim en iyi yerimizdir.

2|0
    0|0
  • hiç bir fikrim yok bu konuda maalesef 90 m kare lik bir odam var anayatak odası herşeyim orada, diğer 8 odayı ve salonu kızkardeşim kullanıyor, allahtan lütfediyorda garajda bir yerim var arabamı bırakabiliyorum sağolsun yani :/

2|0
    0|0
  • Geçenlerde arkadaş grubununda paylaşmışlardı.
    İki sevgili mek danilds gibi bir restoranda kasanın önünde çaktırmadan oynastijlarini zannediyorlardı ama kameraya almışlar..

Soruyu görünce aklima geldi :D

1|0
    0|0
  • evin her köşesinde başlanabilir. mutfakta arkadan sarılıp sürtünerek, banyoya birlikte girerek veya salonda tv izlerken başlanabilir ilişkiye.

2|0
    0|0
  • Yer seçme gibi bir alışkanlığım yok, arzu ve istek hat safhaya geldimi nerde tırak orada bırak,
    Olması gereken bu kucaklaya bileceğim partnerim olduktan sonra heryerde ayaklarını yerden keserim,

1|0
    0|0
  • Hiç salonda orta sehpanın üzerinde denediniz mi ama öyle direk hedefe değil tatını çıkara çıkara öpüp koklayıp istenen ne varsa sonra halinin üzerine doğru

1|0
    0|0
  • O an evin neresindeysem o modu hiç bozmadan devam ederim :)

1|0
    0|0
  • Duş iyidir ama onun harıcınde evın her kosesını metre karesı gezmek hem daha eglencelı hemde daha haz verıcı ozellıkle egzotık pozısyonlarla 😂😂

1|0
    0|0
  • Yıldız Tilbe’nin şarkılarında dediği gibi... “Bu evde senle, her köşesinde” 😌

1|0
    0|0
  • A didim niye didim nicin didim bunu anlatmaya gerek yok gordunuz a ya tiklayip didim. Once tiklayip sonra dimedikmi. Efenim bunlar bir takim uydurmalardir. Kim tiklattrdi ln bna 🤔

1|0
    0|0
  • Cinsellikte tırttt olan kadınların olduğu birbulkede bu hayalleri kurmak olsa olsa avanaklık olur 😁😁

1|0
    0|0
  • seks her yerde yapılır... bir keresinde nisanlimla sabahın 6 sında Mecidiyeköy TMT Otelde dışarıda balkonda çırılçıplak cinsel ilişkiye girmiştik... çok zevkliydi... Bugünkü Divan Hotel...

1|0
    0|0
  • O an canım nereyi istiyorsa orası benim eğlence alanım olur. Ayırt etmem yani, yeter ki canım istesin. :) Açık alan bile olabilir :)

1|0
    0|0
  • Hemen kapı önünü evin girişini unutmussunuz daha başka yerleri de seçenekler klasik olmuş. Eve girer girmez sevişmek başka bir şey.

2|0
    0|0
  • Bitane arkadaşın çamaşır makinesi fantezisi varmış :D doğrusu denemeyi düşünüyorum sevgilim olduğunda :D

1|0
    0|0
  • Balkon nasıl bir fikirdir? Karşı komşu dronu salar al sana kapalı gişe.

1|0
    0|0
  • Sınırı yok bu işin lö pompa heryerde lö pompa dır buda böyle biline😂😂

1|0
    0|0
  • evin her köşesi oyun alanı olabilir, hatta evin dışı da oyun alanı olabilir, her doğru gözlerle bakılırsa zaman uygun bir yer bulunabilir :)

1|0
    0|1
  • Ben evin her bölümü dedim çünkü evin bir yeri desem bir süre sonra o da sıkacaktı.

1|0
    0|0
  • İlişkiyi daha da güzel hale getirmek için mükemmel bir hareket :)
    Banyo sanırım en güzeli. :D Balkon bana göre değil ama.

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    327
Yükleniyor...