CİNSEL YAŞAM

OKEY

Geri çekilmede hamile kalma olasılığı yüksek midir?

Sevgilim kondomu unuttuğu için bir kaç kez geri çekilme ile birlikte olduk son anda geri çekildi. Benim de regl bitimim yeniydi hamile kalma olasığım var mı?
Güncellemeler:
Sevgilim evli ve çocuklu boşanacak ama şu an gebe kalmamam lazım çok endişeliyim

0|3
948

En İyi Erkek Görüşleri

• Ne kadar geri çekildiğine bağlı şimdi 20 cm çekilen var 40 cm geri atlayış yapan var önemli olan kısmı o

0|0
    0|0
    • Nasıl yani

• Yav bir de utanmadan soruyon halen evli adamla yatmışın boşanmaz umarım da görürsün

Ya da seninle evlenip seni de aldatınca görürüz

• regl bitiminin hemen ertesi günü ilişkiye girdiyseniz birsey olmaz...12-16 günler arası tehlikeli.. bir markete gidip prezarvatif almak bu kadar mı zordu ya da çok mu azgınsınız üşendinizi almadan seks yaptınız... takip atarmısın ayrıntılı konuşalım

0|0
    0|0
    • Regli bitiminin 3 ve 4 . günü olduk. Kondomu arabada unuttu giyinip almaya üşendi haliyle

• 3 ve 4. günü demişsin evden hiç çıkmadınız sanırım iki gün.. arabaya gidip preyi almak bu kadar mı zor.. iyi sevişirken üşenmiyorsunuz... çok azgın birisi olduğunu düşünüyorum mesaj veya takip atarsan sevinirim

En İyi Kız Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 46

• Şu sorunun altına bile "burdan soramayacaklarım var ya da özelden konuşalım" gibi şerefsizce yorum yapan ahlaksızlar! Amacınız ne? Sorulan soruyu cevaplamak yerine sanal seks yapacak birini aramasanız olmazmı sanki. Sizin gibi ahlaksızlar yüzünden geldiğimiz duruma bir bakın...

1|0
    0|0
    • Söylediklerine katılıyorum, en basit soruya bile bu şekilde yorum yapanlar olabiliyor ve çok abartıyorlar. Yoklukta oldukları için ve eğitimsiz oldukları için böyleler. Ama bence bu kadar küfür etmene ve abartmana da gerek yok. Konu sahibinin görüşü sağ tıklayıp, kaldırma yetkisi var. Hayatta böyle ufak şeyleri kafaya takma bence.

• @Ateist_Türk eyvallah. Ben bu ihtiyaç sahibi vatandaşların yüzünden toplumdaki tüm erkeklere aynı önyargı ile bakılmasından rahatsızım en çok

• Ah şu kafalar ahhh. Adetiniz yeni bitmiş ise tskip eden 7 gün orfu geçse üzerinizden hamile kalamazsınız çünkü yumurtanız yok. Sonrasında da 5 gün sürtünerek devam edin ve yine bir sonraki adete kadar yumurta yok hamile kalmanız mümkün değil.

0|0
    0|0
  • Kiyamam evli sevgikisinin bosanip bunu la evlencegini saniyo kizim bu tuzaklara miet 20 30 yil once dusuyodu 20 30 yildir akillanmadi iz mi bole saf oldukca adam tabi degerlendirir

2|0
    0|1
  • 5 yıldır geri cekme yapıyorum allaha sükür kaza olmadı önemli olan cekecegin zamanı ayarlaman kimi der tutamadım kendini aslında tutamadım deyil içerdeki zevk farklı dısardaki zevk farklı adamda içirdeki zevki almak için cıkmayıp tutamadım der

0|0
    0|0
  • 2 senedir bu şekilde yapıyoruz. Erkek kendine hakim olmayı bilirse sorun olmaz ama diğer türlü baba olur

0|0
    0|0
  • yok olmaz. geri çekilmiş işte. susuz büyüyen bitki gördün mü...

0|0
    0|0
    • Zevk suyundan bile olduğunu duyuyorum da endişelendim

• sperm olmadan yumurta döllenmez. zevk suyu farklı bir olay. ayrıca bu soruyu soranın bu ilişkideki kız değilde erkek olduğunu düşünüyorum. genelde bu soruyu soran erkek olur ve kadın tarafından kandırılmış olur.

• aşırı derecede var o olasılık. Senin gibi düşüncesizler yüzünden olan çocuklara oluyor.

0|0
    0|0
  • Sevgilin evleneceğini boşanacağını sanmıyorum senle vakit geçiriyor. + niye bir yuva yıkmayı bu kadar çok seviyorsunuz

0|0
    0|0
  • son ana bıraktıysa sıkıntı büyük. erkekten habersiz bir kaç damla döl akabiliyo penisten. erkek hissetmiyo onu. öyle olduysa eğer döllenmiş olabilirsin

0|0
    0|0
  • yok mu boyle insanlar evli cocuklu utanmadan anlatiyor birde deliriyorum

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    36

Kızlar Ne Diyor 8

• İnşallah hamile kalırsın.

1|0
    0|0
  • Riskli baya

1|0
    0|0
  • zevk suyunda sprm olabiliyor

0|0
    0|0
  • riskli

0|0
    0|0
  • Olduysan nolcak

0|0
    0|0
    • Aldırılması lazım Allah korusun

• Eğer gerçekten sevgilisi olan biriyle olduysan bu zamana kadar boşa ve sefilce yasamissin

• Kiz sevgilisi oln biriyle değil evli cocuklu biriyle birlikte oluyorum ve bosayip beni alcak diyo saf hu kiz😂

• Ins hamile kalirsin adam kandirmis olur sende verdiginle kalirsin

0|0
    0|0
  • Her korumam yöntemi yüzdeyüz değil hamile kalabilirsin

0|0
    0|0
  • Hamile olman; evli ve çocuklu biri ile yatmaktan beter olamaz zaten

0|1
    0|0
Yükleniyor...