CİNSEL YAŞAM

Tatil bitti mutluluk hissi hala bizimle! Kadınları tatilde olmak kadar mutlu eden şey sence hangisi?

Tatil bitti şehre döndük! Yazın kadınlar üzerindeki baş döndürücü etkisini sürdürmek için hislerine dokunmak şart! Sana göre kadınları tatil kadar mutlu eden şeyin ne olduğunu hemen seç; yorum ve görüşlerinle mutlu olmayı seçen KScanlar’a katılmayı unutma.
  • Tatil bitti mutluluk hissi hala bizimle! Kadınları tatilde olmak kadar mutlu eden şey sence hangisi?En sevdikleri mağazanın rengarenk reyonlarında uzun saatler geçirmek
    A seç
  • Tatil bitti mutluluk hissi hala bizimle! Kadınları tatilde olmak kadar mutlu eden şey sence hangisi?Kokusuyla baş döndüren çiçeklere boğulmak
    B seç
  • Tatil bitti mutluluk hissi hala bizimle! Kadınları tatilde olmak kadar mutlu eden şey sence hangisi?Ne kadar güzel olduklarına dair iltifatlar duymak
    C seç
  • Tatil bitti mutluluk hissi hala bizimle! Kadınları tatilde olmak kadar mutlu eden şey sence hangisi?Zevk aldıkları yemeklerin tadını çıkarırken kilo almamak
    D seç
  • Tatil bitti mutluluk hissi hala bizimle! Kadınları tatilde olmak kadar mutlu eden şey sence hangisi?Bir yaz aşkı gibi kısa süreliğine değil ömürlük sevildiklerini hissetmek
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

12|16
95150

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 95

• Kadınların 6. hissini harekete geçiren her şey, dokunuşları etkili kibar bir partner :) Sevgi de tabii ki olmazsa olmazı bu hikayenin.

4|9
    6|4
  • #İstediğinGibi etiketinden yola çıkarak mutluluk diyorum 😏

1|5
    0|0
  • Tekdüze mutluluk hikayeleri külliyen yalan. Ne erkekler tek bir unsurdan mutlu olur nede kadınlar. Biz insanlar tatmin olması en zor türüz her konu da. Kaç kişi var ki ben küçük şeylerden mutlu olurum diyip bunu gerçekten yaşayan. Hep laf. Mutlu olmak için bu sayılanların her birinin uyum içerisinde hayatımızda var olması gerekiyor. Hayat bir bütündür..

3|2
    0|0
    • 3gün

Hayat bir bütündür de , belli bir kıskas ve tolerans var. En basiti arkadaşlık (aslında en önemlisi) seçiminde dahi , arkadaştan beklediğimiz ve onda aradığımız özellikler var. Problem şurada , biz kendimizdeki mihenge göre kusursuz olanı arıyoruz. Kusursuz dost arayan dostsuz kalır demişler. İşte burada tolerans devreye giriyor. Tolere edebileceğimizi düşündüğümüz davranışları tolere ediyoruz ve o kişiyle dost oluyoruz. Bütündür ama tolereli bir bütün.

Bir unsurdan daimi mutluluk mümkün değil zaten. Yanlış anlaşılmaya müsait bir örnek ama her gün aynı yemeği yemek de en lezzetli yemekten insanı soğutuyor. Sıkılgan yaratılmışız. Tek düze gidemiyoruz evet ama o bazı tekdüzelikler var ki onların içinde boğulsak da gam yemeyiz. Çünkü Samimii. Bunun aklınla anlayamazsın. Ama Kalbinle hissedebilirsin.

• Zevk alınan yemekleri yemek ama kilo almamak her kadının rüyası olsa da bir kadını en çok güzel seven, özenli, ince fikirli bir adam mutlu eder bence :)

0|2
    0|0
  • kadınları küçük süprizler mutlu eder mesela duygu yüklü bir mesaj veya bir çiçek aslında bu kadar basitiz

0|5
    0|0
  • Bir yaz aşkı gibi kısa süreliğine değil ömürlük sevildiklerini hissetmek

0|4
    0|1
  • Sevildiğini doyasıya hissetmek tabii ki. Cinsellik de bu işin olmazsa olmazı ve korunmak son derece önemli hele bir de zevki doruklarda yaşatıyorsa...

0|4
    0|0
  • Seviyorum ama yapamıyorum dediğim bir olmadı. Ne söyleyipte gtünü kaldırcam bee..

0|2
    0|0
  • Sevildiğini hisseden kadın mutlu olur ve mutlu eder

1|1
    0|0

1|5
    0|0
  • Ultra tırtıklı mıı 🤩 direkt hissettim diyebilirim. Mutlaka almalıyım. Bizi düşünen sizlere teşekkürler 😘

0|3
    0|2
  • Yaz aşklarının ömürlük aşka dönüşü bence, yaz aşkı beklentiler en düşük şekilde başlıyor. Çok da heyecanlı oluyor. Devam etse ne güzel olur :)

0|1
    0|0
    • Devam etse güzel olmuyor işte , en güzel aşklar kısa süren aşklardır 😄

• Tutkulu bir aşk tabii ki, ömürlük sevilmek ama heyecanı da sürdürmek ister kadınlar.

0|3
    0|0
  • Alisveris yapmak aksama kadar butun magazalari dolassam gene yorulmam.

1|1
    0|0
  • Erkeğine (🍑key) de geçirmesi... bunu da kaldırısanız valla gücenirim Okey Bey

0|2
    0|0
  • Benimde aynen ama soyle diyim boyle zor durumda olanlara asla lafim olmaz ama boyle kendini bisey sananlarla dalga gecmek cok zvk vericc bisey

0|0
    0|0
  • Yaz aşkı degil ömürlük aşkı bulmak sevildikleirni hissetmek

0|1
    0|0
  • Bu yaz sadece kendi şehrimde gezebildim. dolayısıyla mağaza mağaza gezip gereksiz ne varsa aldım diyebilirim 😕

0|0
    0|0
  • Yaz asklari gecici oldugu icin bana gercek ask gibi gelmiyor

0|2
    0|1
    • 6gün

yaz askları seker gıbı anlık yaşanır yaşandığı yerde tadı damağında kalır

• Ne kadar güzel olduklarına dair iltifatlar duymayı bütün kızlar sever bence😌

0|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    75

Erkekler Ne Diyor 150

• Kadınları mutlu etmek kolay sanılır ama incelik ister, o nedenle onlara iltifat etmek ve çiçeklerle hoş sürprizler yapmak diyorum.

3|0
    1|0
  • Yaz bitti diye üzülen hatunu koynuna alıp mutlu edeceksin. Gönüllerin tatili öyle başlayacak. :):

3|0
    0|0
  • Alışveriş yapmak 🛍

2|0
    0|0
  • Tecrübelerime dayanarak kadınların istedikleri şıklarda bulunmuyor. Bana göre kadınlar her zaman anlaşılmaz olmak istiyorlar. Çiçek almanı beklerken çiçek götür neden papatya yerine gül almadın. Gül alsan neden sayısı bu kadar az/çok :D Onlarla saatlerce konuşsan çenen düştü gene konuşmasan beni dinlemiyorsun. Akşam yemeğe çıkarsan restoranı beğenmez vs. vs. Kadınlar sadece altın ister bu güne kadar altına karşı bir kötüleme bir karalama çalışmasına denk gelmedim :D

0|1
    0|0
  • Kadınlar sevilmek ister, ilgi ister, güzel göründüğünü hissetmek için güzel kıyafetler giymek ister, çiçekler gibi olduğunu hatırlatmamız için çiçek ister biz gibi odun değil ki sabırlı olmak gerekir :)

0|0
    0|0
  • her kadının 6 ncı hissi çok farklı.. Beraber olunan kadının 6 hissi çözülmüş ise mesele yok.. Biri tek taş yüzüğe tav olurken kimi bir buket çiçeğe kimide bir sıcak öpücüğe mutlu olur.. Kadının hayattan ve erkekden ne beklediğine göre değişir..

0|0
    0|0
  • Sahiplenme duygusu sanırım birşeyin sahibi olmak onları mutlu ediyor kendilerini olduklarından daha güçlü hissediyorlar bu yüzden mağazada alışveriş yapmak seçeneğini seçtim

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • e şıkkı. güzel bir dans ederken sevişmeye başlamak. dans bittikten sonrada sevişmeye devam ederken soyunarak yatağa doğru gitmeliyiz

0|0
    0|0
  • Zengin koca, sürekli hesap ödeyen sevgili, yeni ve kullanmayı bile beceremediği iphone :D dünkkanlardaki indirim yazısı :D

0|0
    0|0
  • "Bir yaz aşkı gibi kısa süreliğine değil ömürlük sevildiklerini hissetmek" seçtim "peki neden bu seçenek?" Canımız sıkılıyor sevdiğimizi mutlu etmek görevimiz. 😄

0|0
    0|0
  • Seven paylaşan sarılan okşayan derdini dinleyen yanında olan onu her zaman destekleyen bir erkek.

0|0
    0|0
  • D: Para...
    ver parayı onlar mutlu olmak için birşeyler bulur.

0|0
    0|0
  • Yaz aşkı gibi değil de ömür boyu sevildiklerini hissettirmek en kral harekettir

0|0
    0|0
  • Kadını mutlu etmek mi istiyorsun, koy bir AVM'ye ver eline kredi kartını.. Daha mutlusu yok, he bir de hepimizin mutlu olacağı bir şey; yiyip yiyip kilo almamak..

0|0
    0|0
  • Her iki taraf için geçerlidir!!!
    Öyle kör öyle duygusuzlaşmışızki hiçbiri bilmiyor gerçek sevenin... sevenin mutluluk getirebiliceğini... görmüyor... görmemekte ısrar ediliyor...

1|0
    0|0
  • Haftaya pazar taniamdigim bir kızla opusmeye karar verdik sosyal medya üzerinden tanıştık sadece bir gün Gorusecez anlaşmalı sadece opuselim dedi ama ben hiç opusmedim daha önce ne yapmalıyım

0|0
    0|0
  • Sevgi Sevgi sevgi bütün kapıları açan sürekli mutluluğun nedeni..

Ben dün geldim aklım hala TEKNE TURUNDA süperdi..

1|0
    0|0
  • Diğer şıklarda çok güzeldi ve ben zor karar verdim.

1|0
    0|0
  • Her canlının ihtiyacıdir, sevilmek.
    Ama kadınlarin daha bir ihtiyacı...
    Miranda Kerr tadinda hatun bulsam da sevsem 😜😎

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    130
Yükleniyor...