Ya kaçış ya cinsellik?

Merhaba. 25 yaşındayım daha önce evlenip boşandım. 1 senedir kamuda memurum. Tanışmak görüşmek isteyenler oluyor gözüm tutarsa bir çay içelim diyorum veya numaramı veriyorum konuşuyoruz. Ama evlenip boşandığımı duyan ya bir daha aramıyor ya da cinsellik muhabbeti açmaya çalışıyor. Dün birine sert bir dille kızdım. Bana e sen yaşadın utanmaman lazım gereksiz tepkiler veriyorsun dedi. Şok geçirdim. Dışardan bakınca ciddi bir kadınım görünüm olarakda başörtülüyüm yani bunları çekecek bir davranışımda olmadı neden böyle anlamıyorum. Ama her iki durumada çok üzülüyorum. Neden böyle yapar erkekler , yardım edin 😐

0|4
440

En İyi Erkek Görüşü

• bizim ülkede böyle
    kimse boşanmışın sorumluluğunu almak istemez
    vicdanı olan uzaklaşır
    vicdanı olmayan abaza gibi yapışmaya başlar
    Ama önemli olan onu anlayabilmek , normal bir kadına ne kadar hassas davranıyorsan , boşanmış bir kadına iki kat hassas olmak gerek.
    Çünkü o en büyük kazıklardan birini yemiş , büyük acılar çekmiştir.
    Vicdansızlarla işin olmasın.

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Kız Görüşleri

• Kendin gibi dul bir adam bul
    Hiç evlenmemiş bir erkek dul bir kadından sadece cinselik bekler, evlenecek hali yok seninle

1|1
    3|2
  • Görüşleri okudum da herkes ne kadar karaktersiz olmuş umarım kınadıkları başlarına gelir aynı şey kızlar içinde geçerli

1|0
    0|1

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 39

• Çünkü bizim erkekler abaza hep akılları cinselliğe çalışıyor maalesef fakat evlenmek için niyetin var ise bunu açık açık belirtmen lazım ki karşıdaki insan bilecek ve herkese numaranı verme çünkü seni hafife alırlar ve dediğin gibi olur çıkar. Ağırdan sat ve sadece tanıdık vasıtası ile bu tür görüşmeler yap. Bizim ülkemizde evlenip boşanan kadınları cinsel açlığı çekiyordur diye düşünüyor yanlış ama böyle onun için ciddi olanlar ile görüşmeni tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • İkinci el'in bakımı ıvırı zıvırı çok olur. Ama ucuzdur , temiz kullanılmışsa çok sorun çıkartmaz. Yinede başkası tarafından kullanılmış bir şeyi kullanmak herkes istemeyebilir. Çiziğine takılır insan boyasına takılır , değişeni vardır vs..
    Ama sıfır öyle değildir. ilk sen binersin. Senin kokun siner mesela üzerine. ilk sen dokunursun. Sana aittir. Fabrika çıkışı hasar yoksa gönül rahatlığı sağlar.

1|0
    1|0
    • İnsandan bahsediyoruz burada beyinsiz eşyadan değil!

• Kimsenin kimsede ölümüne garantisi yoktur. Kimsenin aklında , kalbinde garantin yok. Bugun bu bahsettiğin çirkin tanımla yüz yüze kalabilirsin veya illaki seninde kızın olur , kız kardeşin olur veya seni doğuran bir ana olur. Ya da sen çarşıdan sıfır diye alırsın eve gelir bilmemkaçıncı eldir aslında ama sen bunu anlayamazsın 😎

• Bu söylediklerinin hepsi başıma gelebilir soruyu soran. Soru sormuşsun görüşümü yazmışım. Senin istediğin gibi bir yazı yazmış olsaydım sorun çıkmayacaktı. Akıllar da hep acaba? sorusu kalır bana göre. Karşılaştırma yapılır bu da zamanla ilişkiyi yıpratır.
      "Ohaman "sana cevap yazmak içimden gelmedi.

• Şansızlık olmuş ama iyi olan düzgün insanlar oluyor. İnsanları anlamak zor. Evlenip ayrılmak herkesin yaşayabileceği bir durum. Ama maalesef insanlar ayrılan insanda ne hissediyorsa o kızdığın konuya muhabbet geliyor. Sabırlı olun biraz daha iyi sentez yaparak emin olmadan telefon numarası da vermeyin. Konuşmak için buluşmayın.

1|0
    0|0
  • Seni gerçekten sevecek insan, boşanmış da olsan bekarda olsan sever. Senden cinsellik isteyen erkek ''bu şimdi istiyordur'' düşüncesine kapılıp amacı geçici birlikteliktir. eğer ciddi bir ilişki istiyorsan zamana bırak.

1|0
    0|0
  • Toplumsal olarak cinsellik kapalı bir konu. Bekareti elinde olan biriyle cinsellik yaşamak da konuşmak da çok zor. Siz evlenip boşanmış olmanız birtakım ihtiyaçlarınızı karşıladığınız ve kadınlık özellikleri taşıdığınız anlamına geliyor.(kadınlık illâ ki "o" anlamda değil.) Erkekler genelde konuşabilecekleri kişileri tercih ediyor son dönemde. Sizin biraz daha dikkatli ve ayırt edici olmanız gerekiyor sadece okadar. Umarım tekrar mutlu olabilirsiniz.

1|0
    0|0
  • Çünkü bu toplumda zina edersen alkışlarlar, edebinle evlenip boşanırsan cüzzamlı gibi davranırlar. Merak etmeyin kadınlar da öyle maalesef. Evlenip boşandım, bu yüzden bir daha da evlenmedim.

1|0
    1|0
  • Senin tavırlarinla alakali bir durum değil karsindakiler ciddiyeti kesip bu tur sacmaliklara basliyorlar farkettiginde ayril insanin kafasina yatmaz ayri bayanı kucuk görp kullanmaya kalkmak ayrı hemen uzaklas farkedersen.

1|0
    0|0
  • Yapacak bişey yok burda laf yapanlarla aynı şekilde konuş onlarda aynısını yapar burda iyi gözükmekniçin bu kadar düşürürler kendilerini işte onlara laf yaparak sanki kendileri aynısını yapmicak

1|0
    0|0
  • Toplumumuzun ahlaksızlıgı ne yazıkki evlenen boşanan bayana bacım gözüyle bakıyorlar halbuki kendi analarıda evlenip boşanabilir ozaman görürler ahlaksızlar

1|0
    0|0
  • Maalesef toplumumuzda boşanmış kadına bu gözle bakılıyor.
    Görüşmeden önce ifade et medeni halini ki
    Gelecek tepkiye göre , görüşmeye gidersin.
    Boş yere üzülmemiş olursun.

0|0
    0|0
    • Ya faydalanmak. isterse.

• Yani korkum şu kendimi açıkladıktan sonra zaten ben bunşa evlenmem ama biraz kullanayim diyip. Kendine aşık ederse mesela o şekilde bana yaklaştığını nasıl. anlarım.

• açık göz ol
      niyetini belli eder zaten

• kapalı bir bayan olduğun halde o niyetle sana yaklaşan şerefsizdir net. çok kötü dönemde yaşıyoruz, herkesin derdi cinsellik olmuş maalesef

1|0
    0|0
  • Çünkü milletin içine pijj tohumları ekmişler sürekli birileri onları sulayıp büyütüyor lanet olsun!

1|0
    0|0
  • İnşallah kendine uygun birini bulursun.. anlaşmak zor zanaat

1|0
    0|0
  • Malesef bizim toplulumuzda Özür dileyerek söylüyorum bu tabiri "dul" kadın herseyi yapabilir herseye açıktır çünkü daha önce yaşamıştır algısı vsr ve bu çok yanlış umarım bu düzen değişir. .

0|0
    0|0
  • erkeklerin hepsi değildir sadece o tanıştıkların insan yerine konacak birileri değil herkes ayrılabilir ve o insanın eksikliğini basitliğini göstermez takma sen onlar

0|0
    0|0
    • Teşekkürler

• daha iyi insanlar illaki çıkacak ve diceksin iyiki bitmiş onlarla diye düşüneceksin

• Her önüne gelene numara verirsen iletişim kurarsan tabi böyle olur. Birde kapalısın namusu ol

2|0
    0|0
  • toplum da 'dul' olarak adlandırılan sınıfa girdiğin için
    kolay lokma sanıyorlar tamamen bu olay

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmak yanlış herkez bir değil mesela bn seversem dulmus falan önemsemem çünkü sevginin önünde duramaz hiç biri

0|0
    0|0
  • Bizim ülke daha ahlaki yönden gelişemedi ondan böyle millet.

0|0
    0|0
  • sonuçta bakire değilsin. erkeklerde bakire kadın ister.

1|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 2

• Madem ilki olamadık bizde yararlanalım mantigindalar

2|2
    0|3
  • Ben 25 imde yim daha okulu yeni bitirdim sen ne ara evlenip boşandın

0|4
    3|1
    • Okulu yeni bitirdiysen tıp artı uzmanlık mı yaptın. 2015 de mezun oldum ve evlendim 2016 da boşandım 2017 de atandım😉😉

• Bayagi hizlisin ne diyelim☺ bilgisayar muhendisligi okudum 😉

Benzer Benceler

Yükleniyor...