Eskiden Akıllıydım Her Şeyi Karşı Taraftan Bekliyordum, Artık Bilgeyim Sevgililer Günü İçin Stratejik İlerliyorum

Hep akıllıydık ama artık bilge olma zamanı gel-di! 🔮😏 Kızlar, benim gibi düşünen var mı? Her şeyi karşı taraftan beklemekten...
97 48

İkizler Burcu Yatakta Nasıldır?

Elbette sadece burçlar üzerinden değerlendirme yapamayız ama biraz eğlenip ikizler burcunu tanımanın da kimseye bir zararı olmaz diye...
6 10

Cinsel Sağlık İçin Dikkat Edilmesi Gereken 5 Şey

Herkesel merhaba! Cinsel sağlık, hayatımızın önemli bir parçası ve ona gereken özeni göstermek, sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmek için...
1 7

Mutlu Cinsel Yaşamın Sırlarını Açıklıyorum!

Selamlarr, Mutlu bir cinsel yaşam, çiftler arasındaki duygusal bağın güçlenmesine katkıda bulunduğu gibi iletişiminizi de...
2 8

Romantizmin Ucu Kaçarsa Yedekte Tutmanız Gereken 5 Acil Durum Bilgisi!

Selam kızlar! 💖 Biliyorsunuz kış geldi ve aşk manifestleri de havada uçuşuyor. 👫🕯️ Romantizm bazen en beklenmedik şekilde karşımıza...
71 73

Romantik Yılbaşı Gecesine Gölge Düşürecek Küçük Detayları Ortadan Kaldırma Rehberi

Romantik yılbaşı gecesi için hazırlıklar başladı mı? 😎🎄 Özellikle bu özel gecede kötü sürpriz istemiyoruz, o yüzden hazırlıklara...
42 115

Farklı Seks Oyuncaklarıyla Tatminin Yeni Boyutlarını Keşfediyoruz!

Tatminin yeni boyutlarını keşfetmeye hazır mıyız? 😎 Seks oyuncakları hakkında kimler neler biliyor, hepimizin bildiği oyuncaklar...
43 80

27 yaşında Viagra kullanması normal mi?

Eşim (27 ) ama Viagra vs kullanıyor normal mi
2 35

P*rno izlemek eziklik değil mi?

Hayatta asla sahip olamayacağımız kimileri için yüzlerini bile göremeyeceğimiz kadınları başkaları götürüyor kadınlar onun altında...
5 9

Vajina kaşıntısına ne iyi gelir?

Ben antibiyotik kullanıyorum kullandığımdan beri vajinam kaşınıyor ama öyle böyle değil krem filan sürüyorum geçmiyor ne yapabilirim...
4 17

Evde çırılçıplak dolaşmayı seviyormusunuz? Yemek yaparken bile tamamen çırılçıplak olacak kadar?

Tek yaşıyorum ve evde çırılçıplak dolaşmayı seviyorum bildiğiniz çırılçıplak dolaşıyorum hatta şimdi yemek yapıyorum.
4 6

Çok eşliliği seviyorum demek ne demek?

Yiyorum içiyorum geziyorum eğleniyorum takılıyorum dedi
2 15

26 yaşındaki kızın 2 senedir kendinden küçük çocukla konuşması eziklik mi sizce?

2 sene oldu sanaldan tanışmıştık ama hiç yüzyüze gelmedik 5 yaş büyüğüm ondan. Sekstngle başladı her şey ama şu an aramızda limoni...
1 15

Baba olacağınızı hissediyor musunuz, yorumlarınızı bekliyorum?

Erkekler size 2 soru sorucam 1. Soru erkekler karınızın içinde boşaldığını ve kârınız hamile kalacağını veya kaldığını hisediyonuz mu 2....
0 4

Sizi evlilik öncesi cinsellikten uzak tutan nedenler nelerdir?

Elbette herkes istediğini yapmakta özgürdür. Kimsenin bakış açısı ve hissettikleri aynı değildir. Dini inançları bir kenara koyarsak...
7 6

23 yaşında bakire kız?

23 yaşındayım ve bakireyim bu iyi mi kötü mü?
1 17

Tensel temas yasaklansa dünya daha iyi bir yer mi olur?

Seks cinsellik hırslar gitse, dünyanın güzelliği için kullansak enerjimizi
2 0

Regl Belirtisi Mi? Hamilelik Belirtisi mi?

Dipnot reglim 3 gün gecikti. 18 gün önce ilişkiye girdim fakat içime boşalmadı. Gerçekleşen Belirtiler; ▪️Sivilce ▪️1 haftadır...
1 1

Bakire bir kızla tam ilişkiye giremeyip sürtünme oral anal sevişmek aşırı tahrik edici geliyor bunu seven hatunlar var mıdır?

Normal ilişkiye girmektense tam giremeyip sürtünmek sadece oral yapmak kızın hayır önden olmaz falan demesi hatunla en fazla arkadan...
2 1

Sevgililerim bakireydi oral analla idare ettim bekarete dokunmadm lakin daha milli olamadm çevrem enayisin diyor sizce haklılar mı?

Eski sevgililerimin hepsi de bakireydi ciddi düşündüklerim önden istemesine rağmen ayrılık olur endişesiyle bekaretlerine dokunmadım...
3 1

Yatakta itaatkar olmayan kızla devam etmelimiyim?

Ben 23 yaşındayım kız 29 yaşında.
1 4

23 yaşına giricem bakireyim ve pişmanım?

Güzel ve çekici bir kızım. Bugüne kadar istesem yapmıştım ama ailemi üzmemek için yapmadım şimdi çok pişmanım çünkü üniversiteye...
10 24

Öne Çıkanlar

Penis büyütme ameliyatı fiyatı ne kadar?

Derdim hem büyük hem küçük. Çevre uzunluğu 13,5 cm, uzunluğu ise 11 cm olan bir penis kızlara ne düşündürür? Penis büyütme ameliyatı...
4 13

Erkek erkekle nasıl birlikte olur?

Aktif veya pasif ilişkiye giren var mi? Varsa nasil bir zevk?
1 7

Yasmin kullananlar bir bakabilir mi, işe yarıyor mu?

Ya doktor bana bu hapı verdi daha çok hormon düzenleyici olarak verdi ama nasıl kullanacağımı ben hiç anlamadım gitti. Hapı 1 kutu...
6 6

"Pıttık" ne demek bilen var mı?

bir kız bana sordu içinizde bilen var mı? "Pıttık" ne demek? pıttık tansu çiller ne demek? Tansu Çiller olayı nedir?
8 17

"Mahalle yanarken bacım saçını tararmış." deyimi anlamı nedir?

Bu deyimin anlamı ne sizce? mahalle yanarken saçını tararmış hikayesi?
1 4
BiBilen Cevap Paylaştı

Aidsden nasıl korunurum?

Oda arkadaşım çok fazla kişiyle birlikte oluyor ve aids olmasından korkuyorum. Tuvaletimiz bir zaten, makyaj malzemelerimi kullanıyor...
7 13
BiBilen Cevap Paylaştı

Daha önce hiv ya da AIDS geçiren var mi?

Arkadaşlar 2 ile 4 hafta içinde belirti verir diyor. Testte 3 ay sonra ortaya çıkıyormuş sanırım. Yani bilen var mı? Teşekürler.
3 5
BiBilen Cevap Paylaştı

Enfeksiyon filan mı kaptı acaba?

Eşim işi için 1 hafta şehir dışına gitmişti ve oradayken biraz bronşit olmuş eve geldiğinde burnu tıkalı sesi filan kalınlaşmış ve...
1 8

Kocaya nasıl cilve yapılır?

Bir erkeğin karısına hep düşkün olması sevmesi evine bağlı olması için kadın kocasına nasıl davranmalı ? Sevgi, saygı şartta biliyorum...
9 16
YÜKLENİYOR...