Grup sekse bakış açınız nedir?

Biseksüel ilişkileri nasıl karşılarsınız?

2|2
143

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

• saçmalık. neden derseniz. ben insana yakışanı seçerim

seks vücudu tatmin içindir sevişmek ise Seksi de içine kapsayarak hem beden hem ruhu tatmin eder.

peki sevişmek için sevmek gerekmez mi. tanımak güvenmek. karşılıklı birbirini arzulamak. peki gurup olunca bir insan birden fazla insanı sevip arzulayabilir mi. asla.

cinsellik iki kişi arasında olmalı. insana yakışan insanın yaratılış mizacına uyan budur. insan sevdiğini paylaşmaz. gerçi domuz haricinde hayvanlar da paylaşmaz. kendi açımdan da birden fazla insan tarafından paylaşılmak da onurumu kırar. ben kimsenin seks objesi değilim

0|0
    0|0
  • Normali yaptık da kaldı grup 😄 böyle ulu orta yerde konuşulacak şey değil bunlar

1|0
    0|0
  • Tecrübem olmadı daha önce bilemem.

1|0
    0|0
  • olumsuz istemem

0|0
    1|0
  • 2 kadınla süper bir ambiyans oluyor

0|0
    1|0
  • Grup nedir arkadaş bir tek kadının masrafları yetiyor zaten 3 5 kadını nasıl karşılıycaz grup bile zengin işi a+k...

0|0
    0|0
  • filmlerden biliyoruz

0|0
    1|0
  • biseksuelligi tasvip etmem

0|0
    1|0
  • Hayalimdeki tek fantazi

1|0
    0|0
  • 4 xper oldunya at havanı sımdı

0|0
    0|0
  • arayış var sanırım

0|0
    1|0
  • 2 kız ve 1 erkek olarak grup yapmayı çok istiyorum açıkçası

0|0
    1|0
  • 1 erkek ve 2 ve daha fazla kız varsa olur :)

0|0
    1|0
  • Karşıyım

0|0
    0|0
  • Mide bulandırıcı

0|0
    1|0
  • 3 yildir yapiyoruz bir araya gelebildikce. Üniversitede basladi diyelim. Güven olmasi şart

0|0
    0|0
  • daha önce deneyimlemedim deneyimleyen arkadaşların deneyimlerini gözlemek ardından karar vermek güzel olurdu

0|0
    0|0
  • Kadınlar bence sanırım daha çok seviyor gibi geliyor bana hep öyle hissediyorum nedense özellikle çok azgınlar :)

0|0
    0|0
  • değişik aslında ya bilemedim yaa çdşsöfdşkg

0|0
    0|0
  • 2 kadınla başa çıkabilecek bir erkek olduğuna inanmıyorum. Erken boşalmanın yaygın olduğu bu dönemde 2 kadını pes peşe boşaltmak zor. Ama kadınların ikisi de biseksüel ise o zaman işin içine heyecan girer

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;