Mastürbasyon ile gerçek seks arasında fark var mı?

mastürbasyon yapıyorum hiç inlemiyorum. erotik filmlerde kadınlar evi köyü inletiyor. sizce aradaki fark giren çıkan birşey olmaması mı?

0|2
531

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• filimlere aldanma onlar sahte efekt ve seslendirmeler ile profesyonelce bilinçli olarak yapılıyor. İnleme bağırma konusu benimde hiç yaşamadığım birşey bence çok abartılı ve saçma mast uzun süre sürekli yapıldığında his kaybı oluşur ve orgazm süresi uzar ama seks becerikli insanların yanında bir tutkuya dönüşür

0|0
    0|0
  • Mast yaparak orgazm olmak sadece ruhsal boşalmayı sağlamaktır.. Reel sekste bir kadının erkeğin içinde olduğunu doyasıya hissetmesi ve dudakları ile ellerinin tüm bedeninde gezdiğini yaşaması ile orgazm hem ruhsal hemde bedensel rahatlama sağlar.

0|0
    0|0
  • ses olmadan izleyenin kadının zevk aldığını anlamıyor oluşu.. tamamen show için olan şeyler.. yani %90 sı öyle diyebiliriz..

0|0
    0|0
  • Fark var.

0|0
    0|0
  • 3-4 kat fark var.
    Mastürbasyon aperatif, ilişki ana yemek

0|0
    0|0
  • Hayır canım ne fark olacak ki aşk olsun bunda sorumu şimdi

0|0
    0|0
  • ona giren sana da girse sen de uzun hava çığırırsın..

0|0
    0|0
  • Prno flimler abartı biraz

0|0
    0|0
  • Hayır, olay penisin vajinaya girmesinden ibaret değil. Sekste bir çok faktör var, tutku var

0|0
    0|0
  • Filmlerdekiler gercekten inlemiyor numara yapiyolar. Seyirciye oynuyolar. Ama gercekte ses cikaranlar da erkegini daha cildirtmak icin ses cikariyor. Sen atesini bu sekilde atmaya drvam et. Evlenince sen karar verirsin inleyip inlememeye

0|0
    0|0
  • O görüntüler abartılı Hanımefendi ama penisin vajinaya girmesi daha çok haz verir Hanımefendi size

0|0
    0|0
  • Fark elbette var

0|0
    0|0
  • mast. yapıyorsun sana yetiyormu peki? onu sor önce kendinee, twix reklamı gibi düşün ikisini dene tarafını seç ( farrkıı hissedeceksin )

0|0
    0|0
    • Yetmiyor

• bence yetinmeye bak ,, digerini tattgındaa , daha fazla canın isteyecekkk , yasın kac peki senın?

• yasamadan anlamak zor ben güeliö

0|0
    0|0
  • o parayı bende alsam dünyayı inletirim.

0|0
    0|0
  • eveeeet aferiiiin teeeen poiiint

0|0
    0|0
  • çok varrrr sadece giren çıkan olarak algılama

0|0
    0|0
  • onlar para alıyor çünkü :D

0|0
    0|0
  • Valla bir kısmı doğru bir kısmı abarti 😂 yatak çok pis sallanır bu doğru mesela😂

0|0
    0|0
  • fark var tabii hem haz olarak hem duygu olarak

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 5

• Partnerinden aldigin enerji ve hazzın seninkiyle birlikte dışa vurumu.. tek başına aynı etkiyi bekleme zaten..

0|0
    0|0
  • o filmlerdekiler dünyanın parasını alıyo yönetmen ne derse onu yapacaklar tabii o filmlerde gördüklerinizi gerçekle bağdaştırmayın adı üstünde film

0|1
    0|0
  • O karilar numero yapıyolar. Ama sordugun iki sey arasında fark var.

0|2
    0|0
  • Bırakta fark olsun , bu kadar merak etme adamın başına Ne gelirse ya meraktan ya meraktan gelirmiş😀😀

0|1
    0|0
    • Ama merak ediyorum dhhsjs

• @ibrhm611 oraya farklı bir kelime geliyor canım araştır

• Bende onu söylemek istedim canım

• Güzel soru 😂

0|2
    0|0
Yükleniyor... ;