30-40 yaşındaki bakirelere acıyan gözlerle bakıyor musunuz?

Ben bakıyorum valla sizin de görüşlerinizi merak ettim :-)

0|4
853

En İyi Erkek Görüşü

• o senin edepsizliğin neden acıyan gözle bakıyorsun namusuyla oturdu onun bunun altında sabahlamadı diyemi

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir kişinin bakire olup olmadığını evlilik yapmamasıyla anlayamazsın..
    Ben şahsen evlenmeyi düşünmüyorum ama 7-8 yıldır bakire değilim.
    Bakire olmak da acınacak bir durum değildir.
    Bakire olmamak da övünecek bir şey değildir.
    Kitap okumak iyidir
    Bu düşüncelerden uzaklaştırma ihtimali vardır.

2|2
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 52

• yok neden bakayım ki. nasip olmamış. acınacak ne halleri var.

0|0
    0|0
  • Hayır bakmıyorum kız ayool

0|0
    0|0
  • Bana kalırsa o yaşlara kadar bakire kalan kadınlar, sıkça cinsel aktivitesi olan kadınlara göre çok daha çabuk yıpranır ve yaşlanırlar. Ben seks yapmanın kadınlara oldukça iyi geldiğini hatta gençleştiğini düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • Bence de öyle zaten ama bizim millet nedense dokunulmamış kadın körpe kalmış kadındır diye düşünüyo oysaki alakası yok sevişmeyen kadın yaşlanır.

• yok
    öyle bir acıyan gözlerle baktığım söylenemez
    kendi seçimleri:)

0|0
    0|0
  • Acıyan gözle bakmak haddime değil.

Fakat ömürlerinden 30-40 seneyi bu zevki yaşamadan geçirmeleri insani gelmiyor bana ve üzücü.

0|0
    0|0
  • Hiç eğitim almasa bile tüm kadınlar karmaşık beyin yapısına sahip hele 30-40 yaşına gelmiş bir Kadına acımak İÇİN önce o kapasiteye sahip olmak lazım.. lisans mezunu 35 yaşında bir erkek olarak erkeğe acıyorum Kadına değil.. ayrıca evlilik çok lüzumlu bişi değil vasat bir film gibi netten izlensede olur sinemaya gerek yok😄

0|0
    0|0
  • Hmm. Hayır onlar cok titizler. O nedenle mükemmeli arıyorlar. Hala o yaşa gelip cinsellik yaşamamış olanlar var mı bilmiyorum tabi ☺

0|0
    0|0
  • ne bilelim bacım bakire mi değil mi

0|0
    0|0
  • Yani acımak değil de... biraz saçma geliyor... Evlenince bocalıyolar sonra aldatmalar vs...

0|0
    0|0
  • herkesin kendi tercihi niye acıyayım veya kınayayım.

0|0
    0|0
  • niye acıyalım uleennn

0|0
    0|0
  • Acımıyorum :D

0|0
    0|0
  • Var mıdır ki 40 yaşında bakire

0|0
    0|0
    • Var valla bir de gururla söyleyenleri var mezara gıcır gıcır götürmek istiyo demekki :-)))

• İnsanların kendi tercihi saygı duyarım da hayırlısı yani ne diyim

• Asıl ben evlenmeden bakireliğini yitirenlere acıyorum

1|1
    0|0
  • Yooo

0|0
    0|0
  • en kısa zamanda o işi yapmalıyım :D

0|0
    0|0
  • Tercih meselesi belki sevip kavuşamadı. Acıma değil üzüntü duyarım

0|0
    0|0
  • nerede o bakireler, biz de acıyalım

0|0
    0|0
  • neden bakicam ki mesela

0|0
    0|0
  • niyekine. bakire iste ne. guzel bizemi versin yanj onumu istiyosun😂

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    32

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• helal olsun diyorum en azından aşkı seksle eşitlemiyorlar devirdeki gibi. Şimdiki devirden tiksiniyorum. Seks yapıyorlar aşığım diyorlar. Seks olmayınca ben onu sevmiyorum şununla sevgili olucam.. saçmalık.

1|4
    0|0
  • Niye acınası olsunlar herkesin kendi tercihi

0|1
    0|1
  • Ne sacma salak soru

1|3
    0|0
  • neden bakacaksın?
    birliktelik yaşamak bir kural değildir kişi isterse yaşar, istemezse yaşamaz.

0|0
    0|0
    • İstememesi zaten sorun ondan acıyorum

• Ruh sağlığı yerinde olan bir insan cinsel ilişki ister istemiyosa sorunludur zaten

• Zorunlu değildir tercihler vardir

• yazık onlara ama yaaa

0|1
    0|1
  • Hiç bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Birkaç saniye sürecek kıytırıktan zevk için erken yaşta zina yapanlara ben de acıyan gözlerle bakıyorum vallahi. 30-40 yaşında bakire olarak ölenlere ise ahirette erkek melekler sunulacak. Dünyada ise bu yaşa kadar edebiyle beklemiş insanlar genellikle çok okumuş oluyorlar ve hem maddi hem de manevi açıdan zengin olan biriyle evleniyorlar. Siz de ağzınız beş karış açık kalıyorsunuz öyle. 🤣

1|3
    1|1
    • Meleklerin cinsiyeti yoktur.

• Ahirette erkek melek bekliycem diye bu dünyadan mı kendimi edicem. Ha orda yapmışsın ha burda.

• Ben evlenip de yapanlara bir şey demiyorum. Zevk için zina yaparsan yap o zaman, bana ne, her koyun kendi bacağından asılır ozianna...

Yükleniyor... ;