Bakireyim ama bakire değil sanıyor ve seks istiyor ne yapicam da bu konuyu acikliga cikaricam?

Siteden biri ile tanıştım 2 ay gibi zaman oldu ve biz cok hizli ilerliyoruz alistikta birbirimize kavga gürültü olsada 2 ayi devirdik. Sorun su bakireyim ama bakire degil saniyor seks yapalim diyor adami bahanelerle oyalıyorum diyemiyorum bakireyim diye o konulara girmedik beni bakire degil sandi bende bakireyim demedim sacma birsey oldu simdi deseem belki cekip gidicek ya da durucak bilmiyorum kafam karisik ne yapicam ben ya kalbim sevmeye de basladi sonum husran mi olucak

0|1
834

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini kandırıyorsun hatta kandıramıyorsun bunun sende farkındasin onun niyetinin cinsellik olduğunu biliyorsun ama vazgeçmekte istemiyorsun. Boşluktaydin ve suları bir şekilde onunla başladın bu sana iyi geldi. Ve bu hikayenin sonunuda söylemek gerekirse 2 ihtimal var aklında ya gidip evet bakireyim ama yinede ilkim olmanı istiyorum diyeceksin ya da o senden ayrilıcak. Kafan karışık sen Herşeyi göze alıcak kadar kendini kandırıyorsun gibi geldi bana.

1|0
    0|0
    • Dogru kendimi kandırıyorum Şu an onunla seks yapmam evlenmeden once evlilik desem o evlenmez sonum her iki tarafta husran...

• Evet ilgi alaka beni mutlu etti guzel sozler duymsya ihtiyacim varmis ama beb herhangi biri degilim. Ailem oldugum yerde bilinen bir aile aile yapima da uygun degil neyse daha uzatmadab cikicam hayatindan

• Hakkında hayırlısı olsun taki yeni biri çıkıncaya kadar biraz yanlız kalırsın. Yanlız kalıp kalmamak kişinin kendi tercihidir. Istesen ondan çok daha iyi değerini bilecekler çıkar karşına fırsat verirsen.

En İyi Kız Görüşü

• Komik bir durum bakiresin diye gidecekse hiç gelmeseymiş.. Seni sevmiyor ama seninle sevişmek istiyor ilginç

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 33

• "Bakireyim" dediğinde gidiyorsa bırak gitsin zaten :D

0|0
    0|0
    • Bana yalanci diyecek korkuyorum ona ne bakireyim dedim ne degilim dedim o o sekil algiladi senin gibi yasi ve adam ilişkimizde birseyler bekliyor

• Kimin ne olacağını yaşamadan bilemeyiz. Olmayınca zorlamamak gerektiğini düşünüyorum. İyi baba olacak adam flört ettiği kadın bakire diye ayrılmaz.

• Haklisin girdigim gibi hayatindan cikicam.

• Bakire olduğunu yarın söyle. Bakiresin diye seni terk edecekse etsin. O zaman amacı ortaya çıkmış olur. Seni seviyorsa, bakire olduğunu söylediğinde seni daha da çok sever ve çok sevinir. Bilmem anlatabildim mi

1|0
    0|0
  • Akıl dağıtılırken sizler neredeydiniz

0|0
    0|0
  • 😀😀😀😀söyle ne var bunda

0|0
    0|0
  • nereye kadar saklayacaksın ciddiyse bekleyecektir :)

0|0
    0|0
    • Evlilik muhsbbeti olmadi 2 ay oldu ama demen gibi nereye kadar surucek bu yalan 😕

• buradan bu kızı bakire değil sanan arkadaşım bu kız bakire lütfen terbiyesizce şeyler isteme kardeşimizden

0|0
    0|0
  • bir bana denk geliyor

0|0
    0|0
  • Su ile mi kafa buluyorsunuz hanımefendi?

0|0
    0|0
  • boşver

0|0
    0|0
  • Sadece birlikte olmak için görüşüyor olabilir bunun açığa çıkması gerekiyor

0|0
    0|0
  • anlat ona

0|0
    0|0
  • 2 günde seninle seks ilşkisine girecek yapıdaysa sen düşün.

0|0
    0|0
  • 2 ay sonra seks yapmak istiyor buyur burdan yak. Sonu hüsran.

0|0
    0|0
  • Sakın sanaldan bırıne guvenme ve hemen seks ıstıyorsa asla bak aslaaa

0|0
    0|0
  • olmaz bakireyim de

0|0
    0|0
  • Sadece cinsellik için seninle konuşuyorsa gider

0|0
    0|0
  • burdan biriyle tanıştıysan zaten sevişmek istiyordur. Normal